LOG IN
Giriş Yap
E-mail
Şifre
Giriş yapŞifremi Unuttum
Üye değil misiniz?Üye Ol
SEPETİM
Sepetiniz şu an boş.
Satın Al
Toplam:
ara
Ankastre
Beko Ankastrelerin Hayatınızı Kolaylaştıran Akıllı Çözümleri

image-1
A enerji, A yıkama ve A kurutma performansına sahip Beko Bulaşık Makineleri en yüksek yıkama ve kurutma performansını minimum enerji harcayarak sunar.

image-2
Tablet deterjanların kullanımı kolaydır ancak zaman zaman yetersiz kurutma ya da çözünmemiş deterjan artığı gibi dezavantajları olabilir. Beko bulaşık makinelerindeki tablet deterjan düğmesi bu tür olumsuzlukları ortadan kaldırır ve maksimum performans sağlar.

image-3
Ekstra kurutma özelliğiyle kısa program kullansanız bile halka, damla veya çizgi olmadan bulaşıklarınıza mükemmel bir kurulama yapar.

image-4
Ekstra kurutma özelliğiyle kısa program kullansanız bile halka, damla veya çizgi olmadan bulaşıklarınıza mükemmel bir kurulama yapar.


image-5
Aktif fan kurutma sistemi, bulaşık makinesindeki hava sirkülasyonunu artırarak mükemmel kurutma sunar. Program bittiğinde bulaşıklar için normal sıcaklığı sağlar, ellerinizin yanmasını önler.

Hijyen ve tazelik

image-8
Beko için eşsiz bir program olan Quick&Clean sadece hafif kirlilerde değil kirli tencere ve bulaşıklarda da A sınıfı yıkama performansını garantiler. A sınıfı yıkama ile elle yıkanan süreden daha hızlı, sadece 58 dakikada kirlilerinizi temizler.

image-9
Beko’nun başka eşsiz bir programı olan Süper mini 20’ sadece 20 dakika içinde yarım yükü yıkar.

image-10
Hafif yemekler ve camlar için mükemmel olan hızlı 30’ programı 30 dakika içinde tam bir yükü 35 °C’de yıkar, zaman ve enerji tasarrufu sağlar.


Fırınlar

image-13
Süper Enerji Tasarrufu A sınıfından bile %20 daha az enerji
Tüm Beko fırınlar A enerji sınıfına sahiptir. A enerji sınıfı turbo/multifonksiyon pişirmede B sınıfına göre %12’lik, C sınıfına göre %28’lik enerji tasarrufu sağlar. Beko fırınlar fanlı ısıtma sırasında, A enerji sınıfı standartlarına oranla %20 daha az enerji tüketir. Hem çevreye hem de aile bütçenize duyarlı çözümler üretir.

image-14
Geniş İç Hacim
Aileniz ne kadar kalabalık, misafirleriniz ne kadar fazla olursa olsun, Beko ankastre fırınlar çok daha geniş iç hacimle daha fazla miktarda pişirme imkanı sağlar. Standart dış yüzey boyutlarına rağmen, multifonksiyon fırınlar 65 lt’lik iç hacimle en geniş pişirme hacimlerinden birine sahiptir.

image-15
Zaman Tasarrufu: Otomatik Jet Isıtma (Booster) ile Hızlı Ön Isıtma
Otomatik jet ısıtma (Booster) özelliği sayesinde tüm ısıtıcılar devreye girer ve pişirme işlemi için gerekli olan sıcaklık derecesine kısa sürede ulaşılır. Bu da ön ısıtma işlemi için gereken zamandan %35 tasarruf sağlar.


image-16
Oleofobik Nano Teknoloji (Excellent Clean)

Zamanla fırının kapağında oluşan yağ lekelerini çıkarmak sıkıcı bir iştir. Oleofobik nano kaplama teknolojisiyle Beko ankastre fırınları, tüketicileri zor çıkan tortuları ovalama derdinden kurtarıyor. Artık pahalı leke çıkarıcılara ihtiyaç kalmadığından, bu iş için daha az vakit ve enerji harcayacaklarından tüketiciler zamandan ve paradan tasarruf ediyor.


image-17
Dynamic Flow Pişirme Teknolojisi

Dynamic Flow pişirme sisteminde, fırın içindeki üst, alt ve arka ısıtıcı elementleri haricinde sıcak hava, yan duvarlardaki deliklerden çıkarak, pişirilecek gıdanın üzerinde ve tepsilerin altında dolaşır. Arka duvardaki deliklerden tekrar emilir. Böylelikle yiyeceklerin her tarafı eşit ve mükemmel pişer.


image-18
3 Boyutlu Pişirme

3D pişirme, fırın içindeki tüm ısıtıcıların bir arada çalıştırıldığı, profesyonel yemek pişirme teknolojisinde yeni bir jenerasyondur. 3D pişirmede alt, üst ve turbo ısıtıcıların aynı anda bir arada çalışması sayesinde eşit ısı dağılımı sağlanır. Böylece kokuları ve tatları birbirine karışmadan, aynı anda 3 farklı yemeği birlikte pişirebilirsiniz.Aspiratör ve Davlumbazlar

Pişirdiğiniz yemeklerin kokusu evinize dağılmasın

Kolay kullanımlı dokunmatik kontrol ünitesi güç seviyesini gösterir.


image-20
Hava temizleme özelliği davlumbazınızı otomatik olarak her saat 10 dakika süreyle en düşük seviyede çalıştırır ve böylece mutfakta taze hava akışını sürekli kılar. Otomatik hava temizleme özelliği sayesinde düşük enerji tüketerek verimli ve sessiz bir şekilde çalışan davlumbazınız sigara kokusunu gidermede de etkilidir.

image-21
Zaman ayarlı yoğun havalandırma özelliği davlumbazınızın gücünü maksimum seviyeye çıkarır. 10 dakika süreyle çalışan yoğun havalandırma konumu, özellikle kızartma ve ızgara sırasında yoğun koku ve buharın giderilmesi için idealdir.

image-22
Basit bir dokunuş ile davlumbazınızı farklı modellere göre 15 veya 30 dakika sonra otomatik olarak kapanması için programlayabilirsiniz. Bu fonksiyon, pişirme işlemini tamamladıktan sonra mutfağınızda kalan tüm kokuları ortadan kaldırırken, sizin mutfakta hatta evde olmanıza bile gerek kalmaz.

image-23
Filtre doluluk göstergesi yanıp sönerek kaset filtreleri temizleme ya da karbon filtreleri yenisi ile değiştirme zamanını gösterir.


image-24
Soğuk Kapak

4 camdan oluşan fırın kapağı sayesinde Pirolitik temizleme esnasında fırın içi sıcaklığı 500ºC iken, ön kapak dış yüzey sıcaklığı 70ºC’nin altında kalır. Standart pişirme sırasında ise ön cam sıcaklığı 50°C’yi geçmez. Soğuk kapak özelliği sayesinde çok daha güvenli bir kullanım sağlanır.


Elektrikli Ocaklar

image-26
Pürüzsüz ve çizilmeye dayanıklı cam yüzey mutfağınızı güzelleştirmekle kalmaz, temizliği de kolaylaştırır.

image-27
Dokunmatik kontrollü vitroseramik ocak gelişmiş güvenlik özellikleriyle tasarlanmıştır.

image-28
Beko vitroseramik ocaklar tek, çift halkalı veya oval ocak gözleri sayesinde, tencerenizin büyüklüğüne uygun seçim yapma şansını sunar. Bu sayede yemeğiniz için uygun olan sıcaklığı seçmenizi ve sadece ihtiyacınız olduğu kadar enerji tüketmenizi sağlar.


Gazlı Ocaklar

image-30
Pürüzsüz ve çizilmeye dayanıklı cam yüzey mutfağınızı güzelleştirmekle kalmaz, temizliği de kolaylaştırır. Rüzgar veya tencereden taşan sıvı yüzünden alev sönerse gaz emniyet sistemi devreye girer ve güvenliğiniz için gaz akışını otomatik olarak keser.

Mikrodalga Fırınlar

image-32
Birçok farklı fonksiyonu içeren yüksek donanımı ve 20-30 litre arasında değişen iç hacmi ile Beko mikrodalga fırınlar pratik pişirme çözümleri sunuyor. Mikrodalga fırın serisi çabuk başlatma, ağırlığa göre otomatik buz çözme, otomatik pişirme menüsü ve düşük/yüksek ızgara gibi ileri pişirme fonksiyonları ile donatılmıştır.