LOG IN
Giriş Yap
E-mail
Şifre
Giriş yapŞifremi Unuttum
Üye değil misiniz?Üye Ol
SEPETİM
Sepetiniz şu an boş.
Satın Al
Toplam:
ara
Fırınlar
Beko Fırınların Hayatınızı Kolaylaştıran Akıllı Çözümleri

image-2
Geniş Yüzeyli Fırın İçi Aydınlatma
Fırınınızın kapağını açmadan yemeğinizin pişip pişmediğini rahatça görmenizi sağlar.

image-3
Alt Saklama Çekmecesi
Sık kullanılmayan fırın aksesuarlarınızı saklayabileceğiniz geniş hacimli çekmece, mutfakta yer kullanımı açısından tasarruf sağlar.

image-4
Wok ocak gözü
Çift halkalı yapısı sayesinde daha güçlü ısıtma yapar. Böylece fazla ısı ile pişirilmesi gereken yiyecekler istendiği şekilde daha çabuk pişer.


Dynamic Flow Pişirme Teknolojisi

Dynamic Flow pişirme sisteminde, fırın içindeki üst, alt ve arka ısıtıcı elementleri haricinde sıcak hava, yan duvarlardaki deliklerden çıkarak, pişirilecek gıdanın üzerinde ve tepsilerin altında dolaşır. Arka duvardaki deliklerden tekrar emilir. Böylelikle yiyeceklerin her tarafı eşit ve mükemmel pişer.

Fırın tepsisindeki yemeğin üzerinde dolaşan sıcak havanın, sadece o tepsi üzerinde kalması sağlanır. Böylece, alt tepside pişen yemek kokusu üst tepside pişen yemeğin kokusuna karışmaz. Dynamic Flow panelleri, kolaylıkla sökülüp yıkanabilir. Böylelikle, deliklerin zamanla tıkanması problemi yaşanmaz.

Dynamic Flow’ün en büyük avantajı pişirdiğiniz yemeğin her tarafının eşit miktarda pişmesinin / kızarmasının sağlanmasıdır.


image-6
Geniş İç Hacim
Aileniz ne kadar kalabalık, misafirleriniz ne kadar fazla olursa olsun, Beko fırınlar çok daha geniş iç hacimle daha fazla miktarda pişirme imkanı sağlar. Standart dış yüzey boyutlarına rağmen en geniş pişirme hacimlerinden birine sahiptir.

image-7
Aile Boyu Tepsi
Geniş iç hacmi sayesinde, Beko fırınlar geniş tepsi alanıyla bir defada %25 daha fazla yemek pişirebilir. Ayrıca 55 mm derinlikteki tepsi sulu yemeklerinizi veya et yemeklerinizi pişirirken büyük rahatlık sağlar.

image-8
Ocak Gaz Emniyet Sistemi
Rüzgar veya tencereden taşan sıvı yüzünden alev sönerse gaz emniyet sistemi devreye girer ve güvenliğiniz için gaz akışını otomatik olarak keser.

image-9
Kolay Temizlik
Komple camdan yapılmış dekoratif cam iç kapak sayesinde temizlik artık çok kolay Derinlemesine temizlik yapabilmek için, belli modellerde komple cam iç kapağı çıkarma imkanı bulunuyor.


Elektroturbo özelliği
Alt ve üst ısıtıcılar ile birlikte turbo fanın da devreye girdiği bu özelliğe sahip fırınlar, çok daha çabuk bir şekilde yemeğin iki yüzünün eşit olarak pişirilmesini sağlar. Fan ısıtıcıları birlikte ya da ayrı ayrı çalıştırılarak 7 farklı kombinasyonda pişirme yapılabilir. Bu sayede yemek türüne göre çok daha lezzetli pişirme elde edilir.

Turbo özelliği
Bu özellikle üç tepsi yemek aynı anda, kokuları birbirine karışmadan, eşit bir şekilde pişirilir. Böylece hem enerji hem de zamandan tasarruf sağlanır. Turbo rezistans ile ısıtılan hava, turbo fan yardımıyla tepsiler arasında eşit olarak dolaştırılarak, her yemeğin özenle pişirilmesini sağlar. Pişirme sırasında koku yapan yağ zerrecikleri fırının içinde sirküle edilen havaya karışarak, arka taraftaki ısıtıcıya yapışıp yanar. Bu sayede yemeklerin kokuları birbirine karışmaz.

Statik özelliği
Alt ve üst ısıtıcıların aynı anda devreye girmesiyle yemeğin her iki yüzü de eşit pişer.

Çift bölme özelliği
Birbirinden bağımsız iki ayrı fırın bölmesinden oluşan çift bölmeli fırının üst bölmesi statik, daha büyük hacimdeki alt bölmesi ise turbo özelliğe sahiptir. İstenirse fırının hem üst hem alt bölmesinde aynı anda yemek pişirilerek zamandan tasarruf sağlanacağı gibi sadece tek bölmede de pişirme yapılabilir.

Multifonksiyon özelliği
Hem turbo, hem elektroturbo, hem de statik pişirme özelliğinin bir arada bulunmasıdır. Aynı fırında üç farklı fırın özelliği, yemek türüne göre çok daha lezzetli yemekler pişirilmesine olanak tanır. Multifonksiyon ürünlerde bulunan süper turbo fonksiyonu sayesinde, pişirme bölmesinin arka duvarındaki turbo ısıtıcıyla beraber alt ve üst ısıtıcılar aynı anda devreye girer. Bu sayede, klasik turbo pişirme işlemine göre çok daha iyi pişirme performansı elde edilir.

Kapak kapalı ızgara özelliği
Ön kapak kapalıyken ızgara yapabilme özelliği sayesinde, ortama çok fazla koku yayılması ve dışarı yağ sıçraması engellenir. Ayrıca ızgara yapılan etler daha yumuşak ve lezzetli olur.

Defrost özelliği
Dondurulmuş gıdaların çözülmesi ve pişirmeye hazır hale getirilmesi için idealdir.

Hızlı ısıtma (Booster) özelliği
Bu fonksiyonla tüm ısıtıcılar aynı anda devreye girer ve istenilen pişme sıcaklığına çok kısa sürede ulaşılır. Böylece ön ısıtma için gereken zamandan %35 tasarruf edilir.


image-18
Statik pişirme

Üstte ve altta yer alan ısıtıcılar kek, kurabiye ve pasta gibi hamur işleri için uygun olan geleneksel pişirme imkanı sunar.


image-19
Izgara
Kısa sürede ızgara yapmak için idealdir. Bu özellik sayesinde, yiyeceklerin üzeri kızartılarak daha gevrek hale getirilir.

image-20
Buz Çözme/Soğutma
Buz çözme esnasında herhangi bir ısıtıcı çalışmaz. Sadece fanın çalışması ile fırın içerisinde hava dolaşımı sağlanır. Böylece dondurulmuş ürünler oda sıcaklığında çözülür. Aynı yöntemle pişmiş yiyecekler de soğutulabilir.

image-21
Üst Isıtıcı + Fan
Üst ısıtıcı ve fan aynı anda çalışır. Bu sayede hem fırın içinde eşit ısı dağılımı sağlanır, hem de yemeğin üzeri kızartılır.

image-22
Fanlı Pişirme (Turbo)
Isı fırın içine eşit şekilde yayılır. Böylece aynı pişme derecesine sahip üç farklı yemek aynı anda pişirilir.

image-23
Fan Destekli Pişirme (Statik+Fan)
Üstte ve altta yer alan ısıtıcıların ürettiği ısı fan yardımıyla fırının içine eşit bir şekilde dağılır. Bu sayede daha kısa sürede, yiyeceklerin eşit şekilde pişmesi sağlanır.

image-24
Alt Isıtıcı + Fan
Alt ısıtıcı ve fan aynı anda çalışır. Böylece hem fırın içinde eşit ısı dağılımı sağlanır, hem de yemeğin alt kısmı kızartılır.