LOG IN
Giriş Yap
E-mail
Şifre
Giriş yapŞifremi Unuttum
Üye değil misiniz?Üye Ol
SEPETİM
Sepetiniz şu an boş.
Satın Al
Toplam:
ara
Televizyonlar
Beko LCD ve LED TV’lerin Hayatınızı Kolaylaştıran Akıllı Teknolojileri

image-2
LED TV Nedir?
Beko Full Motion+ teknolojisi, daha akıcı ve detaylı bir görüntü için hareketli görüntülerdeki ara kareleri hesaplar ve bunları resmin içine dahil eder.

image-3
LED Dinamik Arka Işık
LED lambalar tek bir sinyal ile kontrol edilir. Arka ışık simülasyonu.

LCD
Renk, çözünürlük ve kontrast sağlar. Kontrast ve görüntü LED ve LCD görüntülerinin birleştirilmesiyle oluşturulur. Panel köşelerinde ise Edge Type LED’ler yer alır. Beko LED TV, Edge tipi LED paneller içerir.

LED TV Avantajları
 • Görüntü kaybı olmaz. Daha ince ve ışıklı formları bile görünür kılar
 • Daha geniş bir görüş açısı sağlar
 • Uzun kullanım ömrü sunar
 • Kullanılan enerjiye göre daha çok ışık sağlayarak verimliliği artırır
 • Merkür içermediği için çevreye daha az zarar verir
 • Düşük enerji tüketir
 • Renkleri en canlı halleriyle gösterir
 • 100 kat daha iyi kontrast oranı sağlayarak berrak bir görüntü sunar


 • image-7
  Web Tv
  WEB TV özelliği ile Youtube ve Flickr gibi popüler sosyal paylaşım sitelerine bağlanıp videolar izlenip fotoğraflara bakılabilir. Ayrıca V-Tuner servisi ile ulusal ve uluslararası yayınları barındıran videolara ve radyolara erişme imkanı sağlanır.

  image-8
  Dlna
  DLNA özelliği sayesinde Kablolu veya Kablosuz olarak ağlara bağlanıp, DLNA destekli Cep telefonu, PC, Notebook gibi cihazlarınızda bulunan Video, Fotoğraf ve Müzik gibi medya dosyalarınızı TV üzerinden izleyip dinleyebilirsiniz.

  image-9
  Wifi
  Wifi bağlantı aparatı ile kablo ihtiyacı olmadan kablosuz şekilde internet erişimi sağlayan cihazlara bağlanma özelliği

  image-10
  Dijital Usb’ye Kayit
  Dijital yayınları usb’ye kayıt İzlemekte olduğunuz yayını harici belleğe kayıt özelliği ve 10 dakikaya kadar canlı yayını durdurma özelliği. Kayıt esnasında daha önceden kayıt yapılmış bir programı aynı anda izleme özelliği

  image-11
  Comfort Guide
  Yenilenmiş Kolay kullanıcı arayüzü (Comfort Guide) Yenilenmiş kolay kullanıcı arayüzü ile TV menülerine çok daha kolay erişim imkanı

  image-12
  DVB-T/C/S2
  DVB-T/C/S2 (Üçlü Tuner altyapısıyla tüm Dijital yayınları HD izleme keyfi)

  image-13
  Dinamik Kontrast Oranı
  Bir ekranın verebileceği en beyaz ve en siyah görüntü arasındaki orandır. Kontrast oranı ne kadar fazlaysa görüntü o kadar derin, doygun ve doğal olur. Kontrast oranı yüksek ekranlarda siyahlar daha doğaldır. Beko LCD TV’lerdeki yüksek dinamik kontrast oranı sayesinde görüntüleri en doğal tonlarıyla izleyin.

  image-14
  VisionArt Teknolojisi
  Gerçek renklerle, en iyi resim kalitesi. Geliştirilmiş DCTI, DLTI, DNR, DMDi ve 3D Combfilter görüntü iyileştirme teknolojileri ile VisionArt patentli Beko LCD TV’ler size en gerçek renk ve resim kalitesini sunar.

  image-15
  SRS TruSurround XT Ses Sistemi
  Gerçek renklerle, en iyi resim kalitesi. Geliştirilmiş DCTI, DLTI, DNR, DMDi ve 3D Combfilter görüntü iyileştirme teknolojileri ile VisionArt patentli Beko LCD TV’ler size en gerçek renk ve resim kalitesini sunar.