LOG IN
Giriş Yap
E-mail
Şifre
Giriş yapŞifremi Unuttum
Üye değil misiniz?Üye Ol
SEPETİM
Sepetiniz şu an boş.
Satın Al
Toplam:
ara
Ankastre Fırın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?
  • Satın alım sırasında dikkat etmeniz gereken ilk özellikler, makinenin gerek ısı, gerekse elektrik yalıtımının iyi yapılmış olmasıdır. Ocak ve fırın bölmesi hijyenik olması açısından kolay temizlenebilmelidir. Emaye ve pürüzsüz pişirme alanı hijyenik temizlik için bir avantajdır.

  • Pişirme sırasında yemeğinizi kapak açmadan kolayca kontrol etmek istiyorsanız, cam kapaklı ürünleri tercih edebilirsiniz. Cam kapaklı ürünler hem temizlik konusunda avantaj sağlar hem de pişirme esnasında kapak açmadan kontrol etmenizi sağlayarak gereksiz ısı kaybını engeller.

  • Kolay kullanıma önem veriyorsanız, fırınınızın beraberinde sunulan çeşitli aksesuarlar, teleskopik raflar, ayarlanabilir ayaklar size kolay kullanım avantajı sağlayacaktır.

  • Isı kontrolünü kolayca yapabileceğiniz bir fırın istiyorsanız, elektrikli fırınları tercih edebilirsiniz. Ancak yine de satın alırken fırınınızın enerji seviyelerine dikkat etmelisiniz. A enerji sınıfında bir ürün tercih etmeniz, ortalamada enerji tüketiminizi 0,62 kWh seviyelerinde tutacaktır.