LOG IN
Giriş Yap
E-mail
Şifre
Giriş yapŞifremi Unuttum
Üye değil misiniz?Üye Ol
SEPETİM
Sepetiniz şu an boş.
Satın Al
Toplam:
ara
İçecek

Ev Grubu

Beko’nun sizlere sunduğu yenilikler sayesinde, zamanınızı sevdiklerinizle doyasıya geçirin…

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE  

Elektrikli Süpürge

Beko Elektrikli Süpürge

Tutma kolunda bulunan, uzaktan kumandalı emiş gücü ayarı sayesinde kolay kullanım sağlar.

Derinlemesine sessiz temizlik

Dokunmatik dört kademeli emiş gücü ayarına sahip Beko Perform Serisi’yle temizliğinizi dilediğiniz güç seviyesinde ve oldukça sessiz (72dBA) bir şekilde gerçekleştirebilir, kendinizi ve sevdiklerinizi rahatsız etmeden tozlardan kurtulabilirsiniz. Özel tasarıma sahip yüksek verimli ve dayanıklı motoru ise uzun yıllar mükemmel temizlik performansı elde etmenize olanak sağlar.

Yıkanabilir Hepa Filtre

Çekilen tozların %99,5’ini filtreler.

Işıklı ve Dokunmatik Güç Ayarı ve Toz Göstergesi

3,5 L yüksek toz tutma kapasitesine sahip Microban katkılı sentetik toz torbası ile süpürgenizi aynı toz torbası ile daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Torba dolduğu zaman toz gösterge ışığı yanar ve değişimi için sizi uyarır.

Akıllı Kablo Sarıcı

Çek-bırak özelliğiyle istediğiniz boyuta gelebilen 8 metrelik kablosu, size toplamda 11 metrelik kullanım mesafesi sunar, tek tuşla da tamamen toplanır.

Ergonomik Tutma Kolu

Kullanım konforunu ve kolaylığını artıran özel tasarım.

Tüm Ürünleri Görüntüleyin  

ÜTÜ  

Buharlı Ütü

Beko Buharlı Ütü

Özel buhar üretim teknolojisi ve SteamXtra taban teknolojisinin birleşimi ile çamaşırlarınıza zarar vermeden en derin kırışıklıklarda bile mükemmel sonuçlar elde edin...

SteamXtra + Etkisi

Basınç ve sıcaklık etkisi ile çamaşırların lif yapısında bozulmalar gerçekleşmekte ve bu da çamaşırların parlamasına ve yıpranmasına sebep olmaktadır. Tabandaki SteamXtra teknolojisi ile buharın çapraz olarak nüfuz etmesi sağlanarak, bir yandan kırışıklıklar kolayca açılırken bir yandan da ütünün çamaşırlardaki deforme edici etkisi azaltılmaktadır.

Buhar Tetiği

Ürünün içerisinde yer alan mikro-pompa sayesinde, buhar gerektiği zaman kullanıcının tutamak altında yer alan tetiğe basılı tutması gerekmektedir. Tetik basılı tutulduğu müddetçe, tabana, su tankından su gönderilip burada buhar haline getirilmektedir. Dolayısıyla, buhara gerek olmadığı zamanlarda ürünün boşu boşuna buhar üretmesi engellenerek, su tankının kısa sürede boşalmasının önüne geçilmektedir. Bu ölçüde yüksek buhar üreten bir ütüde, tetik olmazsa su tankı kısa sürede boşalacaktır.

Tüm Ürünleri Görüntüleyin  

BUHARLI KIRIŞIK GİDERİCİ  

Buharlı Kırışık Giderici

Beko Buharlı Kırışık Giderici

Hızlı, pratik ve kolay kullanımlı Beko Buharlı Kırışık Giderici ile büyük işler başarın...

Tek Tuşla Zahmetsiz Kırışık Açma

Kıyafetlerinizdeki kırışıkları açmak için artık sadece tek bir tuşa basmanız yeterli. Buhar vermesi için tuşa basılı tutun, durdurmak için basmayı bırakın. Kırışıklıklardan kurtulmak işte bu kadar kolay.

Yüksek Buhar Gücü

Beko buharlı kırışık giderici dik pozisyonda 20 gr/dk’ya kadar sürekli buhar gücü sağlıyor.

Kullanım Alanları

Asılı durumdaki perdeler, askıdaki giysiler, stor perdeler, cibinlikler, duvar halıları, ütülenmeye elverişli olmayan hassas yatak örtüleri, üzerinde taş, pul bulunan ütülenemeyen özel giysiler ve ütü masasında ütülenmesi mümkün olmayan tekstil ürünleri için en pratik kırışık açma çözümüdür.

Günlük Kullanım

Beko buharlı kırışık giderici, klasik ütü ile ütülenmiş fakat giyildikten sonra tekrar kırışmış çamaşırlarınızı, valizde ya da dolapta beklerken hafif kırışıklıklar oluşmuş giysilerinizi tekrar ütüleme derdine son veriyor. Böylece, hem zaman ve enerjiden tasarruf sağlıyor hem de giysilerinizin yıpranmasını önlüyor.

Ürün Detaylarını Görüntüleyin 

BUHARLI TEMİZLEYİCİ  

Buharlı Temizleyici

Beko Buharlı Temizleyici

Ergonomik Beko Steam Mop, kolay temizliğin evinizdeki yeni sembolü...

Güvenli Temizlik

Hiçbir katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapılmasına imkan verir. Deterjan ve kimyasal madde kullanılmadan güvenli temizlik yapabilme yöntemidir.

Hareket Kabiliyeti

Manevra yeteneği gelişmiş üçgen başlık sayesinde köşeler, mobilya altları, ulaşılması güç alanlar rahatlıkla temizlenebilmektedir.

Kolay Kullanıcı Arayüzü

Su dolumu, prize takma ve bu tuşa basma ile sadece 3 işlemde ürün kullanıma hazır olmaktadır.

Çevre Dostu

Sadece 400 ml su ile 25 dakikaya kadar kesintisiz temizlik imkanı sunar. Klasik temizlik yöntemlerine kıyasla az miktarda su tüketimi ile çok daha geniş bir alanı temizleme imkanı sunar.

Buhar Oluşturma

Hızı Su haznesine su dolumu yapıldığında, buhar oluşabilmesi için açılışta ortalama 20 saniye beklenmesi yeterlidir.

Tüm Ürünleri Görüntüleyin  

VANTİLATÖR  

Buharlı Temizleyici

Beko Vantilatör

Uzaktan kumandası sayesinde konforlu serinliği yaşayın...

Beko Vantilatör’lerdeki uzaktan kumanda sayesinde konforlu serinliği yaşayın.

Ayarlanabilir ayaklı flavel vantilatör ile serinliğin konforunu istediğiniz yere taşıyın.

Tüm Ürünleri Görüntüleyin