Beko'dan Küçük Ev Aletlerinde İndirim Fırsatı!

Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ankastre, Cep Telefonu, Televizyon, Klima ve Termosifon alışverişlerinde Küçük Ev Aletlerinde %15 İndirim Fırsatı!
 

28 Şubat 2021 tarihine kadar beko.com.tr’den Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ankastre, Cep Telefonu, Televizyon, Klima ve Termosifon kategorilerinden ürün satın alan müşterilerimiz Küçük Ev Aleti, Süpürge, Grundig Kişisel bakım ürünlerinde, geçerli arcelik.com.tr’de ve Beko mağazalarında kullanabilecekleri 15% indirim kuponu kazanacaklardır. Kuponlar 28 Şubat’a kadar geçerli olacaktır. Kuponlar kişiye özeldir.  Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir.  Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili yetkili satıcılarımız aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcılarımızın stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

Arcelik