YENİ EVLENENLERE VE EVİNİ YENİLEYECEKLERE BEKO'DAN HEDİYE!

Seçili 4 ürün alımında, 2.199 TL değerinde 32'' Televizyon, 2.099 TL değerindeki Küçük Ev Aleti ya da diğer seçili ürün gruplarında geçerli 2.200 TL hediye!

 

  • Kampanyamız, 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.
  • Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Ev Tipi Klima, Derin Dondurucu, 40” üzeri Televizyon ve Solo Fırın ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımında; B32 B 550 B Televizyon ya da CM 5964 Çay Makinesi, RHB 5050 Rendeli El Blender Seti ve DO 5964 Doğrayıcı hediye olarak verilecektir. 
  • 2.200 TL hediye fırsatı buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, ev tipi klima, derin dondurucu, 40” üzeri televizyon ve solo fırın ürünlerinde geçerlidir.
  • Tezgâh seviyesi Buzdolapları, Ankastre ürünler ve 30725 model Klima, kampanya kapsamında değildir.
  • Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanyayı değiştirme, durdurma hakkına sahiptir.
  • Kampanya bireysel alımlar içindir, ticari alımlar iptal edilecektir.

KEA Evde Servis Hizmeti hakkında detaylı bilgi, Beko mağazalarında... *Taksit imkânı Fibabanka Tüketici Kredisi ile sağlanmaktadır. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Tüm Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Küçük Ev Aletlerinde 15 taksit, 3.500 TL altı Cep Telefonlarında ve Bilgisayarlarda 12 taksit, 3.500 TL ve üstü Cep Telefonlarında 3 taksit, Tabletlerde 6 taksit fırsatı sunulmaktadır. Tüketici Kredisi gerçek kişiler tarafından kullanılabilir ve kampanya gerçek kişiler için geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş. ve Fibabanka A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Arcelik