LOG IN
Giriş Yap
E-mail
Şifre
Giriş yapŞifremi Unuttum
Üye değil misiniz?Üye Ol
SEPETİM
Sepetiniz şu an boş.
Satın Al
Toplam:
ara
Klima Mobile

Bu Yaz,
Serinliğin En Doğal ve Ekonomik Hali
Evinizi Tazelesin!

Beko Inverter Klimaların
Hayatınızı Kolaylaşıran
Akıllı Çözümleri

Beko’nun sizlere sunduğu birçok klima ürün seçenekleriyle yıl boyu rahatlayın, tazelenin, serinleyin, ısının.

Beko Klimaların Akıllı Çözümleri

Hızlı Soğutma Özelliği
Sayesinde Sıcaklar Sizi
Bunaltmasın

Eve girer girmez, konforunuza daha hızlı kavuşmanız için hızlı soğutma özelliği olan çok güçlü bir klima yarattık. Normalden 4 derece daha soğuk hava dalgaları, 30 dakika boyunca odanıza üflenir. Böylece daha hızlı soğutma sağlanır.

Nem Kontrolü ile
Evinizin Havasını
Değiştirin

Satın alacağınız klimadan soğutma ve ısıtmadan fazlasını istiyorsanız, nem seviyesini dengeleyen modelleri tercih edebilirsiniz. Böylece sıcaklık seviyesini değiştirmenize gerek kalmadan ortamdaki nem oranını sağlıklı bir şekilde kontrol edebilir, evinizde arzu ettiğiniz konforun tadını çıkartabilirsiniz.

Inverter Teknolojisi ile
Hem Verimli
Hem de Tasarruflu
Serinliği Yaşayın

Sabit hızlı klimalar istenen ortam sıcaklığını yakalamak için kompresörlerini belirli aralıklarla durdurur ve çalıştırır. Bu duruş kalkışlar sırasında çok fazla enerji kaybı yaşanır. Beko Inverter Klimalar dur-kalk yerine, kompresör hızını ihtiyaca göre artırıp azaltarak enerji kaybını önler. Böylece sabit hızlı klimalara göre %50’ye varan oranda daha az enerji harcar.

Uyku Modu Özelliği ile
Deliksiz Uyuyun

Uyku sırasında vücut sıcaklığı düşer. Bu nedenle Beko Klimalar uyku konumunda, 30 dakika sonra ayar sıcaklığını 1 derece, 60 dakika sonunda ise 2 derece artırır. Böylece üşümeden keyifli bir uyku sağlanır.

Doğanın Ferahlığını
Evinizde Hissedin...

Klimanızın iklimlendirdiği havayı mekanınıza doğal bir rüzgar esintisi gibi dağıtmasını tercih ediyorsanız, Doğal Rüzgar Etkili Homojen Hava Dağılımı Sistemi’ne sahip olan bir ürün tercih edebilirsiniz.

Aklınız, Klimanızda
Kalmasın...

Sağlıklı ve dengeli ısınan bir ortam için, sıcaklık değişimlerini otomatik olarak algılayan ve bu değişime göre ısıtma-soğutma konumları arasında geçiş yapabilen klimaları tercih edebilirsiniz. Bu tip klimalar, ortamın sıcaklığını ayarlanan değerde tutarken, aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlar.

Temizliği
Ona Bırakın...

Oksitlenen veya diğer kimyasal etkilerle aşınan metal yüzeyler verimli ısı değişimi sağlamaz ve enerji tüketimini arttırır. Beko Klimalardaki otomatik temizleme özelliği sayesinde klimanız kapatıldıktan sonar iç unite fanı 30 dakika boyunca çalışarak, iç unite Fin yüzeylerinin kurutulmasını ve böylece temiz kalmasını sağlar.

Sessizlikle
Ferahlayın...

Satın alacağınız klimanın evinizdeki huzurlu ortamı bozmasını istemiyorsanız, çok düşük ses seviyesinde çalışan Inverter teknolojisine sahip klimaları tercih edebilirsiniz.

Beko Klimaların Akıllı
Çalışma Sistemi ile
Kafanız Rahat!

Beko Klimalar akıllı çalışma sistemi ile ortamdaki sıcaklık değişimlerini algılar ve değişime göre ısıtma/soğutma konumları arasında otomatik geçişi yapar. Böylece ortamın sıcaklık değeri sürekli ayarlanan değerde tutulur.

Hızlı Isıtma Özelliği ile
Soğuğu Hiç
Hissetmeyin

Hızlı ısıtma özelliği sayesinde Beko Klimanız 30 derece ayar sıcaklığında ve en yüksek fan hızı kademesinde 60 dakika boyunca çalışır. *Klimanızın ortama üfleyeceği hava sıcaklığı iç / dış ortam hava koşullarına ve klimanızın kapasitesine bağlı olarak değişebilir.

Dışarıda Havalar
Soğuduğunda
Evinizde Sıcaklığın
Keyfine Varın

Isınma amaçlı klima satın alırken Inverter teknolojisine sahip klimaları tercih ederek enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Soğutma ve ısıtmada sabit hızlı klimalara göre çok daha verimli olan bir Inverter klima ile çok düşük sıcaklıklarda bile verimli ısıtma sağlayabilirsiniz.

Güçlü Isıtma Performansı
ile Kışınız Sıcak Geçer

Beko Inverter Klimalar, kompresör hızını ihtiyaca göre ayarlayabilme özelliğiyle ortam sıcaklığını dengede tutup, çok düşük sıcaklıklarda bile sürdürülebilir güçlü ısıtma sağlar.

Paslanmaya Karşı Gold
FinTM
ile Uzun Ömürlü Ürün Garantisi

Beko Klimaların, dış ünitelerinde bulunan alüminyum kondenser yüzeyler “Gold FinTM” tabakası ile kaplanmıştır. Bu şekilde hem klimanın performansı daha uzun süre korunur, hem de dış ünite kondenser yüzeylerinde meydana gelebilecek korozyon ortadan kalkar.

Evinize En Uygun
Klimayı Seçmenin
Püf Noktaları

Klima Seçmenin Püf Noktaları

Nem Kontrolü ile
Evinizin Havasını Değiştirin

Ücretsiz Keşif

Klimanın takılacağı mekana en uygun kapasitenin seçimi, klimanın monte edileceği en uygun yerin belirlenmesi, teknik gerekliliklerin ve tüketici beklentilerinin tam anlamıyla anlaşılması için, Beko, Yetkili Servisleri aracılığı ile ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır.

Ücretsiz Montaj

Beko Klimanın standart bir evde kurulması için gerekli olan montaj parçaları, montaj esnasında ücretsiz olarak verilmektedir. Klimanın çalıştırılması için gereken montaj işlemleri ve parçaların temini, Beko Yetkili Servisleri tarafından ilgili montaj prosedürü çerçevesinde ücretsiz olarak sağlanır. Beko deneyimi ve güvenilirliğine sahip bir marka tercih ederek, yaygın bir servis ağından hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Nem Kontrolü ile
Evinizin Havasını Değiştirin

Enerji Verimliliği

Enerji tüketimini azaltmak için, enerji verimlilik seviyesi yüksek olan ve A enerji sınıfı klimaları tercih etmelisiniz. Klimanızın iç ortamdan dış ortama veya dış ortamdan iç ortama aktarabildiği enerji miktarının harcadığı elektrik enerjisi oranına EER (Enerji Verim Oranı) ya da COP (Performans Katsayısı) adı verilir. Bu oranın yüksekliği klimanızın verimliliğini gösterir.

Enerji Kontrolü

Enerji Kontrol özelliği sayesinde, Beko Klimanızın harcadığı enerjiyi yönetebilirsiniz. Enerji control tuşuna basarak, konforunuz eksilmeden klimanızın tükettiği enerjiyi azaltabilirsiniz.

Çevre Dostu

Çevre dostu bir klima istiyorsanız, çevre dostu R410 A gazı kullanılan klimaları tercih edebilirsiniz.

Beko Akıllı Klimalar

Sağlıklı ve dengeli ısınan bir ortam için, sıcaklık değişimlerini otomatik olarak algılayan ve bu değişime göre ısıtma-soğutma konumları arasında geçiş yapabilen klimaları tercih edebilirsiniz. Bu tip klimalar, ortamın sıcaklığını ayarlanan değerde tutarken, aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlar.