LOG IN
Giriş Yap
E-mail
Şifre
Giriş yapŞifremi Unuttum
Üye değil misiniz?Üye Ol
SEPETİM
Sepetiniz şu an boş.
Satın Al
Toplam:
ara
image-0
OTOMATİK ÇAY DEMLEME
Özel su transfer sistemi sayesinde otomatik olarak çay demleme imkanı sunan otomatik çay makinesi, sıcak su haznesine konulan suyun el değmeden demliğe aktarılmasını ve çayın ideal sıcaklıkta demlenmesini sağlıyor.

ZAMAN AYARI
Kahvaltıda çaysız yapamıyor ama çay demlemekle uğraşmak da istemiyor olabilirsiniz. Otomatik çay makinesinin zamanlama fonksiyonu, birkaç basit dokunuşla çayınızı dilediğiniz saatte demleyip uygun sıcaklıkta bekletiyor. Böylece, çayınız tam zamanında içime hazır oluyor.

ÇAY SEÇİMİ
Otomatik çay makinesi, çay seçiminize göre demleme sıcaklığını ayarlamanıza imkan sağlıyor ve yüksek sıcaklıkta çayınızın acılaşmasını engelliyor. Siyah çay, yeşil çay ve diğer bitki çaylarını lezzetini bozmadan ideal sıcaklıklarında demliyor.Özel : Birçok bitki çayı için tavsiye edilen demleme sıcaklığı 60 °C’dir. Arzu ettiğiniz çay türünü demliğe ekledikten sonra, otomatik çay makinesinin akıllı kontrol panelinde yer alan özel modunu seçmeniz 60 °C sıcaklıkta çayınızı demlemeniz için yeterlidir.

SU ISITICISI OLARAK KULLANABİLME
Otomatik çay makinesi, sıcak su ihtiyacınız olduğu zamanlarda bir su ısıtıcısı gibi çalışıyor. Farklı sıcaklık seçeneklerinde (40, 60, 80 ve 100 °C) suyu ısıtıyor ve bir saat boyunca aynı sıcaklıkta tutuyor.

KOLAY BAKIM
Otomatik çay makinesi, kolay bakım özelliği sayesinde kendi kendini temizliyor, hijyen sağlamak için fazladan zaman ve zahmet gerektirmyor.

MİKTAR SEÇİMİ
Otomatik çay makinesi, akıllı kontrol panelinde bulunan dört farklı miktar seçeneğiyle çayınızı kişi sayısına göre demliyor.

CAM DEMLİK VE SU ISITICI
Yüksek sıcaklığa dayanıklı cam demlik ve su ısıtma haznesi, demlenmekte olan çayın rengini net bir şekilde görebilmenizi sağlıyor.


image-9