Paro Nedir ?

Paro, sizi dinler ve tanır. İçinde bulunduğunuz ana göre ihtiyaçlarınızı belirler; alışverişlerinizden, hayata dokunduğunuz özel anlara kadar, hayatınıza değer katacak önerilerle yanınızda olan duyarlı markaları bir araya getirir.

Paro sizlere Büyük Adımlar, Özel Günler, Gülümseten Çözümler ve Alışveriş Zamanı kategorilerinde özel avantajlar ve hizmetler sunar. Paro Dünyası’nda yer alan değerli markalarla, evlilik hazırlığınızdan doğuma, özel günlerinizden hayatınızı kolaylaştıracak çözümlere kadar birçok konuda faydalar bulabilirsiniz.

Paro Dünyası size neler sunar?

Yeni Paro Dünyası 4 ana kategoride sizlere hizmet vermektedir.

Büyük Adımlar: İnsanın yaşam evresi içinde dönüm noktası niteliğinde olan mezuniyet, iş hayatına giriş, evlilik, çocuk sahibi olma gibi büyük adımların atıldığı evreler bulunuyor ve bu evrelerde bulunan müşterilerimizin ihtiyaçları da bir o kadar değişim gösteriyor. İlk etapta Büyük Adımlar kategorisinde bulunan "İyi ki Evleniyoruz" ve "Dikkat Çocuk Var" kulüpleriyle bu anların ihtiyaçlarına yönelik fayda ve hizmetlerle sizlerin yanında olmayı amaçlıyor.

Özel Günler: Burada sizlere, müşterilerine duyarlı markalar tarafından doğum günü, sevgililer günü, anneler ve babalar günü, yılbaşı gibi özel günlerinizde ihtiyaç duyduğunuz fayda ve hizmetler sunuluyor.

Gülümseten Çözümler: Bu kategori, sizlere duyarlı markaların hayatınızı kolaylaştırmak için sunduğu hizmetleri içeriyor. Ayrıca, evlenen ve çocuk sahibi olan veya olma yolunda olanlar için bu süreçlerinde onlara yardımcı olmaya çalışan özel asistans hizmetleri de sunuluyor.

Alışveriş Zamanı: Burada ise sizlere Paro Dünyası’nda yer alan üye markalarımızdan yaptığınız her alışverişten mutlaka bir fayda kazanmanız sağlanıyor, aynı zamanda özel sürprizler ve kampanyalar sunuluyor.

Paro Dünyası’ndan nasıl faydalanırsınız?

Paro Dünyası’nın ayrıcalıklarından faydalanabilmeniz için Paro üyesi olmanız gerekmektedir.

İki şekilde Paro üyesi olabilirsiniz.

1. Paro üyesi markalardan bir Parolu kart alıp, aktive ederek. 
2. Herhangi bir Paro üyesi markanın kartına sahip olmaksızın cep telefonunuzu aktive ederek. Aktivasyon işlemlerinizi www.paro.com.tr’yi ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Alışveriş esnasında tek yapmanız gereken, ödeme yapmadan önce ilgili görevliye aktive ettiğiniz ya Parolu kartınızı ya cep telefonu numaranızı ya da aktivasyon kodunuzu vererek aşağıda gördüğünüz Paro üyesi markaların kampanya ve indirimlerinden yararlanıp, kartınızda biriken puanlarınızı gönlünüzce harcayabilirsiniz.