İndirime Kalan Süre
POS Cihazı

POS Cihazı

POS Cihazı modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?
220TR Temassız Özellikli
POS Cihazı
0
 • Çoklu Banka Uygulama : Var
 • Mali Hafıza : Var
 • Mobil Kullanım : Var
 • Temassız Ödeme Özelliği : Var
1.749 TL
300 TR Temassız Yazar Kasa POS
POS Cihazı
0
 • Çoklu Banka Uygulama : Var
 • Dokunmatik Ekran : Var
 • Mali Hafıza : Var
 • Mobil Kullanım : Var
 • Temassız Ödeme Özelliği : Var
1.999 TL
PARA ÇEKMECE 220-300
POS Cihazı
0
179 TL
Taşıma Kılıfı 220TR-300TR
POS Cihazı
0
49 TL
400 TR Temassız Android POS
POS Cihazı
1
 • Çoklu Banka Uygulama : Var
 • Dokunmatik Ekran : Var
 • Mobil Kullanım : Var
 • Temassız Ödeme Özelliği : Var
2.999 TL
Beko 400TR 6Aylık Abonelik Paketi
POS Cihazı
0
999 TL
400TR Aksesuar
POS Cihazı
0
119 TL
Karşılaştır
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.

Yazar Kasa

Yazar kasa
, bir ürün ya da hizmet alan; karşılığında nakit para veya kredi kartı ile ödeme yapan tüketici ödeme kaydını tutan mekanik ve elektronik bir ödeme işleme cihazıdır. Ödeme kayıt işleminin yanı sıra stok takibi, gün sonu toplam satış raporu, indirim ve iade hesaplama gibi işlemleri de yapabilen yazar kasaların POS özellikli olan çeşitlerine ise yazar kasa POS cihazı adı verilir.

POS makinesi olarak da bilinen POS cihazı ise kredi kartı ve banka kartı ile yapılan ödemelerde kullanılan; mal ya da hizmeti sunan iş yeri ile banka arasındaki bağlantıyı sağlayan cihazdır. Açılımı “Point of Sale” olan POS’un Türkçe karşılığı “Satış Noktası”dır. Yazar kasa POS kullanımı güvenli ve kolay alışveriş yapmayı sağladığı için pek çok işletme ve tüketici bu yöntemi tercih eder.

Yazar Kasa Modelleri

İşletmelerin büyüklüğü ve ihtiyacına göre değişen birçok farklı yazar kasa ve yazar kasa POS cihazı modeli bulunur. Bu modeller; basit ve bilgisayar bağlantılı adı verilen yazar kasa ile POS özelliği bulunan ve ödemeleri internet bağlantısı ile alan yeni nesil yazar kasa modelleridir. Yeni nesil yazar kasa POS modelleri; çipli, temassız ve manyetik okuyuculu ödeme seçenekleri sunar. Ayrıca bazı yazar kasalarda özellikle paket servis hizmeti sunan işletmeler için kolaylık sağlayan mobil POS özelliği de bulunur.

Yazar kasa POS cihazları ödeme alma ve fatura kesme işlemlerinin yanı sıra işletmelerin vergi oranlarını belirlemesi, envanter yönetimi yapabilmesi, müşteri takibi yapabilmesi, satış raporları çıkarabilmesi gibi işlemleri daha rahat ve kolay şekilde yapmalarına yardımcı olur.

Yazar Kasa Kullanımı

Yeni bir işletme açacak, ticaret hayatına atılacak ya da işletmesinde sistem değişikliği yapacak olan ve yazar kasa satın almak isteyen kullanıcıların sıklıkla sorduğu sorulardan biri “POS cihazı nasıl kullanılır?” sorusudur. POS cihazı kullanımı; mal ya da hizmetin satışının yapılması ve müşterinin kartının POS cihazına sokularak (manyetik), dokundurularak (çipli) ya da temassız olarak ödemesinin alınması şeklinde olur. İptal, iade ve gün sonu işlemleri de POS cihazının dijital ya da tuşlu ekranındaki yönergelere uygun olarak gerçekleştirilir.

Yazar kasa Fiyatları ve Kampanyaları

Yazar kasa ve yazar kasa POS fiyatları; yazar kasanın markasına, modeline, teknik özelliklerine, bağlantı şekline, tasarımına, boyutlarına göre değişiklik gösterir. İşletmenin büyüklüğü, yazar kasanın kullanım amacı ve yazar kasa için ayrılan bütçe göz önünde bulundurularak seçim yapılması ihtiyaca en uygun ürünün net olarak belirlenmesine yardımcı olur.

Beko yazar kasa kategorisindeki geniş model çeşitliliğiyle önde gelen markalardan biridir. Beko web sitesinde Beko yeni nesil yazar kasa modelleri de dâhil olmak üzere farklı özelliklerde ve fiyat aralıklarında yer alan ürünleri bulabilirsiniz. Beko yazar kasa POS fiyatlarının karşılaştırmasını yapmak ve avantajlı kampanyalardan yararlanmak için yine Beko web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tüm elektronik ürünlerinde uygulanan kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Elektronik kampanyaları” sayfasına göz atabilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezi hattımızı 7/24 arayarak Beko ürünleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda bilgi alabilirsiniz.