LOG IN
Giriş Yap
E-mail
Şifre
Giriş yapŞifremi Unuttum
Üye değil misiniz?Üye Ol
SEPETİM
Sepetiniz şu an boş.
Satın Al
Toplam:
ara
Sponsorluklar

Beko, geleceğin sporcularını yetiştirmek için FCB Escola İstanbul Beko ile ailelerin yanında.

Beko, Eylül 2016’dan itibaren, 18 ülkede, 25 okulda 4000’den fazla öğrencinin eğitim aldığı, FC Barcelona’nın resmi futbol okulu FCBEscola’nın Türkiye’de ana sponsorluğunu üstlendi. Haziran 2018’e kadar devam edecek sponsorluk kapsamında okul, FCBEscola İstanbul Beko ismini alacak.

Beko, FCBEscola sponsorluğu ile Türkiye’nin geleceği olan çocukların spor aracılığı ile fiziksel, duygusal, ruhsal, sosyal ve mental olarak gelişimlerine destek olmak için ailelerin yanında yer alıyor. Spor alışkanlığının ve sevgisinin küçük yaşlardan başladığına inanan ve yıllardır Türk sporuna destek veren Beko, ailelerden gelen talebi de göz önüne alarak, spora desteğini sürdürüyor.

FCBEscola İstanbul Beko’da, 6 ile 14 yaş aralığındaki kız ve erkek çocuklar, bizzat FC Barcelona tarafından yetiştirilip görevlendirilen profesyonel eğitmenler tarafından, FC Barcelona’nın dünyaca tanınan ve saygı gören eğitim programına dahil oluyor.

FC Barcelona’ya özgü yaratıcı ve atak futbolun temelleri yanında, iyi bir sporcu olmak için şart olan saygı, azim, gayret, alçakgönüllülük ve takım olmak gibi pozitif değerlerin de uygulamalı olarak öğretildiği okul, İstanbul’da Maslak İTÜ Kampüsü ve Maltepe’de Marmara Eğitim Köyü’nde ortalama 650 öğrencinin katılımı ile faaliyet gösteriyor.

image--1
Spor, dünyada farklı kültür ve sosyal statüdeki insanların birlikte tüketebildiği değerlerin en önemlilerinden biri. Arkadaşlık, sadakat, güven gibi değerlere kapı açıyor, insanların hayatlarına dokunuyor, fark yaratıyor. Bugün bir spor müsabakası dünyanın 4 bir yanından insanı bir araya getirebiliyor. Sporun geniş kitlelere ulaşma ve insanların hayatına dokunma gücü, global bir marka olarak bizim de vizyonumuzla birebir örtüşüyor. Beko olarak yıllardır sporun farklı dallarına destek veriyoruz. Bireysel ve takım sponsorluklarının yanı sıra, lig ve turnuvalara verdiğimiz destekle de Türkiye’de ve dünyada sporun gelişimi ve kitlelere yayılımı için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

FC Barcelona’nın Yeni Takım Arkadaşı Beko
30 Haziran 2014 günü Barcelona Camp Nou Stadyumu’nda imzalanan anlaşmayla Beko, FC Barcelona’nın yeni sponsoru oldu. Dünya çapında 2 markayı bir araya getiren bu sponsorluk dahilinde Beko logosu, 4 yıl boyunca FC Barcelona formalarının sol kol kısmında ve antrenman kitlerinin arkasında yer alacak. “Bir kulüpten daha fazlası” mottosunu benimseyen FC Barcelona, tıpkı Beko gibi en iyi olmayı hedeflemenin ötesinde kendini sürekli geliştirmeyi ve insanların hayatlarına dokunarak olumlu yönde değiştirmeyi ilke edinmiş bir futbol kulübü. FC Barcelona’nın taraftarlarıyla kurduğu derin duygusal bağın, Beko olarak bizim tüketicilerimizle kurmayı amaçladığımız bağ ile birebir örtüştüğüne inanıyoruz. Henüz kısa bir süredir bu takımın bir parçası olmamıza rağmen, birlikteliğimizin her iki tarafa da çok şey katacağından eminiz.

image-2

Beşiktaş’ın Efsane Sponsoru Geri Döndü
Beko’nun futbolla ilişkisi aslında 1988-89 sezonunda başlayıp 2004’e kadar devam eden Beşiktaş sponsorluğuyla başladı. Beko sponsorluğunda geçen dönem boyunca Beşiktaş, 5 lig şampiyonluğu ve toplamda 17 kupa kazanarak tarihindeki en başarılı dönemi yaşarken Beko markası da tüm taraftarların gönlünde çok özel bir yere sahip olmayı başardı. 2014 itibariyle Beko, özel bağlara sahip olduğu bu kulüple imzaladığı sponsorluk anlaşmasıyla tekrar Beşiktaş formasının arkasında yer alıyor.
Efsane Sponsor Beko, Yeni Efsaneler Yazmak İçin Geri Döndü!

image-4

Basketbolun Ev Sahibi Beko
Basketbolun hareketli doğasını dinamik, eğlenceli ve genç marka değerleri ile bağdaştıran Beko, 2006 yılında Türkiye Basketbol Ligi ile bu spor dalını sahiplenmeye başladı. Geçtiğimiz yıllar boyunca Türkiye’nin yanı sıra, Avrupa’da da basketbolun en önemli destekçisi konumuna ulaşan Beko, Avrupa’nın önde gelen liglerinin isim sponsorluklarına ek olarak Avrupa Şampiyonaları ve Dünya Kupaları’nın da ana sponsoru olmaktan dolayı gurur duyuyor.

image-6

image-9
Beko All Star
Sponsor olduğu tüm liglerde BEKO, tüm sene süren basketbol coşkusuna ek olarak All Star organizasyonuyla da her ligin yıldızlarını bir araya getirdi. Her yıl farklı bir şehirde düzenlenen BEKO All Star etkinlikleri, izleyicilere ligin en iyi oyuncularıyla heyecan dolu saatler sundu.

image-9
2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası (Eurobasket 2015)
5 – 20 Eylül tarihleri arasında Beko’nun ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Avrupa Basketbol Şampiyonası tarihinde ilk defa içinde Fransa, Letonya, Hırvatistan ve Almanya’nın bulunduğu dört farklı ülkede gerçekleştirilecektir. Grup maçları Montpellier, Riga, Zagreb ve Berlin’de oynandıktan sonra Final Turu’na Fransa’nın Lille şehri ev sahipliği yapacaktır.

image-10
2014 Dünya Basketbol Şampiyonası – İspanya
2014 FIBA Dünya Kupası 30 Ağustos – 14 Eylül tarihleri arasında İspanya’nın 6 şehrinde gerçekleştirildi. Bu dev organizasyonun ana sponsorluğunu yine Beko üstlendi.

image-11
2013 Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket Slovenia 2013)
2013 yılının en önemli basketbol organizasyonu EuroBasket Slovenia 2013, BEKO ana sponsorluğunda Slovenya’nın 4 şehrinde gerçekleştirildi.

image-12
2011 Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket Lithuania 2011)
2013 yılının en önemli basketbol organizasyonu EuroBasket Slovenia 2013, BEKO ana sponsorluğunda Slovenya’nın 4 şehrinde gerçekleştirildi.

image-13

image-14
Beko Basketball Bundesliga
2009 yılında basketbol yatırımlarını uluslar arası platforma taşınması kapsamında gerçekleştirilen ilk sponsorluk, dünyanın önemli basketbol liglerinden biri olan Almanya’nın Beko Basketball Bundesliga adını almasıyla gerçekleşti.

image-16
BEKO Lega Basket
İtalya Basketbol Ligi "Lega Basket" ile 2012-2013 sezonunda başlayan sponsorluk anlaşması, 2013-2014 sezonunun ardından önümüzdeki sezon da devam ediyor.

image-17
LKL (Litvanya Basketbol Ligi)
2011 yılında Litvanya’nın 6 şehrinde gerçekleştirilen EuroBasket organizasyonunun ana sponsoru BEKO oldu. Turnuvanın ardından BEKO, dünyanın önde gelen basketbol ülkelerinden biri olan Litvanya’nın basketbol ligini de desteklemeye başladı. Bugün BEKO’nun Litvanya Ligi sponsorluğu hala devam ediyor.

image-19
2009 Avrupa Basketbol Şampiyonası (EuroBasket Polonya 2009)
Avrupa Basketbol Şampiyonası, 2009 yılında Polonya’da BEKO ana sponsorluğunda gerçekleştirildi.