Özel Uygulamalar

Aygaz Express: Çağrı Merkezi, Bayi ve teslimat görevlileri arasındaki siparişten teslimata kadar entegrasyonu sağlayan bir otomasyon projesidir. Beko Yazarkasa POS ile proje entegrasyonu yapılarak birlikte çalışması sağlanmıştır.

BTA: Adisyon, sipariş girişi ve ödeme işlemleri Beko Yazarkasa POS aracılığı ile sonlanmaktadır.

Eczane

SGK Katkı Payı Uygulaması: Eczane ve Hastane SGK Katkı Payı Uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın onayı ile 300TR modelinde mevcuttur.

Restoran

Kapıda/Masada Ödeme Servisleri: Kapıda Masada Ödeme servisleri, restoran yazılımları ile entegre şekilde; yeni nesil ÖKC üzerinde açık çeklerin sorgulanması , ödemenin alınması ve ödeme bilgisinin entegre çalışan restoran yazılımına iletilmesini ; paket siparişte ve masada alınan tahsilatların kolaylıkla yapılmasını sağlar.

Yemek Kartları Uygulamaları

Ticket, Multinet, Setcard, Sodexo YazarkasaPOS’unuza yemek çeki uygulaması yükletme talebinizi, öncelikle çalışmak istediğiniz firmaya iletmeniz gerekmektedir. Yemek çeki firmasından gelen talep ile yetkili servislerimiz uygulamayı aktif hale getirmektedir.

Harici Sistemler ile GMP 3 entegrasyonu

YazarkasaPos GMP3 Entegrasyonu, harici cihaz üzerinde koşan uygulamaların GMP3 protokolünü kullanarak yeni nesil ÖKC’ler ile güvenli haberleşmesini sağlar.

Kapıda/Masada Ödeme entegrasyonu

YazarkasaPos GMP3 Entegrasyonu, harici cihaz üzerinde koşan uygulamaların GMP3 protokolünü kullanarak yeni nesil ÖKC’ler ile güvenli haberleşmesini sağlar.

Çözüm Ortakları

Beko Yazar Kasalarla alakalı tüm sorularınız için YazarkasaPos Çözüm Merkezi'ni arayın, cevaplayalım!

0850 250 0 767