İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
3 ürün listelendi.

Ankastre Buzdolabı

B 69400 NFK E
Ankastre Buzdolabı

  • Toplam Hacim (L) : 370 L
  • Ürün Rengi : Beyaz
  • EverFresh+ Teknolojisi : Var
  • Kapı Yönü Değiştirme : Var
57.389 TL
Seçili Beyaz Eşya Alımlarında 999 TL'ye Çay Makinesi!

B 54275 YNK E
Ankastre Buzdolabı

  • Toplam Hacim (L) : 262 L
  • Ürün Rengi : Beyaz
  • Kapı Yönü Değiştirme : Var
35.309 TL
Seçili Beyaz Eşya Alımlarında 999 TL'ye Çay Makinesi!

BK 7625 YSTA
Ankastre Buzdolabı

  • Toplam Hacim (L) : 130 L
  • Ürün Rengi : Beyaz
  • Kapı Yönü Değiştirme : Var
15.409 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Ankastre Buzdolabı

Gelişen beyaz eşya teknolojisi ile birlikte hayatımızın merkezinde yer alan en önemli beyaz eşyalardan biri olan buzdolaplarında da farklı teknolojiye sahip birçok farklı seçenek art arda piyasaya çıkıyor. Ankastre, tam ankastre, çift kapılı, tezgâh altı, sandık tipi, çekmeceli, mini gibi kullanım amaçlarına ve tercihlerine göre değişen yeni teknoloji ürünü buzdolapları tüketicilerle buluşuyor. Ankastre buzdolabı modelleri de her geçen gün aralarına yenileri eklenen buzdolabı çeşitlerinin arasında en çok ilgi görenlerden biri.

Ankastre buzdolapları konusunda detaylı bilgi vermeye öncelikle “Ankastre buzdolabı nedir?” sorusunu yanıtlayarak başlayabiliriz. Normal buzdolaplarından farklı olarak tasarlanan ankastre buzdolapları, konumlanacakları alanın ölçülerine uygun olarak hazırlanan bir dolabın ya da yuvanın içine yerleştirilerek hem yerden tasarruf edilmesini sağlar, hem de şık tasarımlarıyla mutfaklarda bütünlük oluşturur.

Evinize En Uygun Ankastre Buzdolabı Modeli Hangisi?

Kişisel tercihlere, kullanım amacına, mutfak ölçülerine ve mutfağın tarzına göre çeşitlilik gösteren ankastre buzdolabı modelleri bulunur. Bunlar arasında en çok tercih edilen modelleri; gardırop tipi ankastre buzdolabı, çift kapılı ankastre buzdolabı, ankastre mini buzdolabı, dondurucusu altta ya da üstte olan ankastre buzdolapları, ankastre tezgâh altı buzdolabı ve ankastre derin dondurucu olarak sayabiliriz. Ankastre buzdolabı çeşitleri arasında tam ankastre buzdolabı ve yarı ankastre buzdolabı gibi bir ayrım genellikle bulunmaz. Bununla birlikte ankastre buzdolabı; mutfağa ya da yerleştirileceği mekânın tasarımına uyumlu malzemeden üretilen bir dolap içine yerleştirilebilir.

Gardırop tipi, çift kapılı ve dört kapılı ankastre buzdolabı modelleri geniş iç hacimli tasarımları ile kalabalık ve geniş mutfağa sahip aileler tarafından daha çok tercih edilirken; ankastre tezgâh altı buzdolabı ve ankastre mini buzdolabı modellerinin kullanımı genellikle yalın, minimal tasarımlı ve küçük metrekareli mekânlarda yaygındır. Ankastre buzdolabının yanı sıra yiyeceklerini uzun süreli saklamak üzere dondurucu özelliğinden yararlanmak ve yazlık-kışlık yiyeceklerini stoklamak isteyen kullanıcılar rahatlıkla ankastre derin dondurucu modellerini tercih edebilirler.

Ankastre Buzdolabı Seçiminde Ölçü ve Fiyat Karşılaştırması

Ankastre buzdolabı fiyatları, modelden modele değişiklik gösterir. Ürünün ölçüleri, iç hacmi, teknik özellikleri, rengi, tasarımı, soğutma ve dondurma özellikleri, enerji sınıfı gibi pek çok faktör ankastre buzdolabı fiyatları konusunda belirleyicidir. Bütün bu kriterleri göz önünde bulundurarak size en uygun olan ankastre buzdolabını seçebilirsiniz. Tüm Beko buzdolabı modelleri, özellikleri ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Ankastre buzdolabı ölçüleri, evinize ankastre buzdolabı almaya karar verdiğinizde araştıracağınız konulardan bir diğeridir. Buzdolabının, konumlandıracağınız yerin ölçüleri ile uyumlu olması hem şıklık hem de fonksiyonellik açısından çok önemlidir. Ankastre buzdolabını mobilyadan bir dolap içine yerleştirerek mutfak tasarımınıza uygun şekilde kullanmak istiyorsanız makinenizin ölçülerini yine bu tasarımın ölçülerini göz önünde bulundurarak seçmeniz gerekir. Sayfalarımızda, incelemek istediğiniz tüm ankastre buzdolabı modellerinin ölçülerini ve hacim bilgilerini bulabilir; kendinize en uygun ölçülerde olan ankastre buzdolabı çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Beko ankastre ürünlerindeki kampanyalardan haberdar olmak isterseniz “Ankastre Kampanyaları” sayfamızı inceleyerek web sitemize üye olmayı unutmayın. Ayrıca yeni ürünler, ürün modelleri, fiyatları, özellikleri, teknik bilgiler, montaj, servis gibi merak ettiğiniz tüm konular hakkında 0850 210 0 888  numaralı Beko çağrı merkezi hattımızı 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.