İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
3 ürün listelendi.

Gardırop Tipi Buzdolabı

191625 ESC
Gardırop Tipi Buzdolabı

 • Toplam Hacim (L) : 572 L
 • Ürün Rengi : Siyah Cam
 • EverFresh+ Teknolojisi : Var
 • Mavi Işık Teknolojisi : Var
68.689 TL
5'li Çeyiz Paketi Alımına 10.999 TL İndirim !

191641 EI
Gardırop Tipi Buzdolabı

 • Toplam Hacim (L) : 580 L
 • Ürün Rengi : Leke Tutmayan İnoks
 • EverFresh+ Teknolojisi : Var
 • Kahvaltılık Çekmecesi : Var
58.509 TL
5'li Çeyiz Paketi Alımına 10.999 TL İndirim !

191625 EI
Gardırop Tipi Buzdolabı

 • Toplam Hacim (L) : 572 L
 • Ürün Rengi : Leke Tutmayan İnoks
 • EverFresh+ Teknolojisi : Var
 • Mavi Işık Teknolojisi : Var
58.069 TL
5'li Çeyiz Paketi Alımına 10.999 TL İndirim !
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Gardırop tipi buzdolabı

Gardırop tipi buzdolabı; soğutucu ve dondurucu bölümleri sağda ve solda olacak şekilde yan yana tasarlanan bir buzdolabı çeşididir. Geniş bir iç hacme sahip olan gardırop tipi buzdolabı modelleri; sağ ve sol tarafa açılan çift kapıya sahip olabildiği gibi, dört kapılı seçenekler de sunar.

Gardırop Tipi Buzdolabı Çeşitleri ve Özellikleri

Gardırop tipi buzdolapları; kullanışlı ve geniş iç hacimlerinin yanı sıra şık tasarımlarıyla da tercih sebebi olan buzdolabı modellerinden bir tanesi.

Geniş mutfaklarda tercih edilen gardırop tipi modellerde kullanılan yeni nesil buzdolabı teknolojileri rahatlık ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Birçok farklı markada farklı özellikler ve farklı fiyat aralıklarında bulunabilen gardırop tipi No Frost buzdolabı modelleri en çok ilgi çeken modeller arasında yer alıyor.

Piyasada farklı ölçü, renk ve tasarıma sahip birbirinden farklı gardırop tipi buzdolabı modeli bulabilmek mümkün. Gardırop tipi buzdolabı ölçüleri; mutfağınızda buzdolabını yerleştireceğiniz bölümün ölçülerine, buzdolabının modeline ve tasarımına göre değişebiliyor.

Mutfağınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza en uygun olan gardırop tipi buzdolabını seçerken tasarım ve renk konusu da ön plana çıkıyor. Leke tutmaması, kolay temizlenmesi ve şık gri rengi ile dikkat çeken Inox gardırop tipi buzdolabı modelleri kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerin başında geliyor. Siyah cam gardırop tipi buzdolabı modelleri ise sade ve yalın çizgileriyle özellikle modern tasarımlı mutfaklarda çarpıcı bir etki yaratıyor.

Sahip olduğu enerji sınıfı ile verimlilik açısından fark yaratan gardırop tipi buzdolabı modellerini tercih ederek bütçenize ekonomik bir katkı yapmanız mümkün oluyor. A++ gardırop tipi buzdolabı modelleri elektrik tüketimini minimum seviyede tutarak çevre dostu ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

Gardırop Tipi Buzdolabı Fiyatları ve Kampanyalar

Gardırop tipi buzdolabı fiyatları; buzdolabının teknolojik özellikleri, tasarımı, rengi, iç hacmi, markası ve modeli gibi kıstaslara göre değişiklik gösterebiliyor. Markaların dönemsel olarak yaptığı gardırop tipi buzdolabı kampanyaları da ekonomik tercihler yapmak isteyen kullanıcılar için avantaj sağlıyor.

Beko buzdolabı konusunda önde gelen markalardan biri. Buzdolabı araştırması yaparken birbirinden farklı özellikte ve tasarımdaki Beko buzdolabı modelleri arasından kendinize en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Beko web sitesinde yer alan Beko gardırop tipi buzdolabı modelleri bölümünü de inceleyebilir ve bu modeldeki ürünlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Beko web sitesinde yer alan “beyaz eşya kampanyaları” sayfasında buzdolapları da dâhil olmak üzere birçok üründeki kampanyaları inceleyebilir ve size en uygun ürünü fiyat karşılaştırması yaparak satın alabilirsiniz. Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olabilir; ürünlerle ilgili tüm sorularınız için 0850 210 0 888  numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı arayabilirsiniz.