İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
2 ürün listelendi.

Mikser

MK 8150 I Starlight™
Mikser

2
  • Güç : 500 W
  • Hız Ayarı Seçimi : Var
  • Çırpma, Karıştırma Aparatları : Var
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuarlar : Var
  • Turbo Özelliği : Var
1.949 TL

BKK 1151
Mikser

1
  • Güç : 425 W
  • Hız Ayarı Seçimi : Var
  • Çırpma, Karıştırma Aparatları : Var
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir Aksesuarlar : Var
  • Turbo Özelliği : Var
1.299 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Mikser

Mikserler, mutfaklarda en çok kullanılan küçük ev aletlerinden biridir. Mikser; karıştırma, çırpma, yoğurma gibi birçok işlevi hızlı ve kolay şekilde yerine getiren bir cihazdır. Elektrikli mikser, kol gücüyle karıştırmanın ve çırpmanın yorucu olduğu durumlarda tarifleri kolayca hazırlamaya yardımcı olur. Yumurta çırpma, kek karışımı hazırlama, hamur yoğurma, bebekler için püre yapma gibi birçok iş, farklı işlevlere sahip olan mikser parçaları ile yapılabilir. Mikserler kullanım şekli, tasarım ve teknik özelliklerine göre farklı çeşitlere ayrılırlar.

Mikser Modelleri ve Özellikleri

Elektrikli mikserler kullanım şekillerine göre el mikseri ve standlı mikser olmak üzere iki ana gruba ayrılır. El mikserleri; saklaması ve temizliği kolay olan modellerdir. Farklı hız kademeleri bulunan el mikserlerinde karıştırma, çırpma ve yoğurma işlemleri için ayrı başlıklar bulunur. El mikseri tutma kolu yardımıyla elde tutularak kullanılır; bu nedenle standlı mikserlere göre belirli bir kol gücü gerektirebilir. El mikserleri arasında boyutu daha küçük olan ve az yer kaplayan mini mikser modellerini de bulabilmek mümkündür.

Standlı mikserler tezgah üstü mikser olarak da adlandırılan gelişmiş modellerdir. Motor gücü el mikserlerine göre daha yüksek olan bu modellerde çırpma, yoğurma ve karıştırma işlemleri el gücü gerektirmeden, makine tarafından otomatik olarak yapılır. Farklı hız kademeleri bulunan standlı mikserlerde hazırlanacak farklı tarifler için birçok farklı başlık bulunur. Standlı mikserin boyutu el mikserine göre daha büyük ve ağırlığı daha fazladır. Tezgah üstü gibi sabit bir yerde konumlandırmak daha uygun olacağı için bu modeller özellikle geniş alana sahip mutfaklarda tercih edilir.

Hem el mikseri hem de standlı mikserleri mikser seti olarak satın alabilmek mümkündür. Mikser blender seti olarak satılan modellerde mikser ve blender işlevini yerine getiren parçalar bir arada yer alır. Mikser kabı ve blender kolunun yanı sıra karıştırma, çırpma ve yoğurma başlıkları sette yer alan temel parçalardır. Profesyonel standlı mikser setlerinde kıyma makinesi aparatı, sebze soyucu gibi gelişmiş özellikte parçalar da bulunabilir.

Mikser Fiyatları

Mikser fiyatları mikserin markasına, türüne, modeline, tasarımına, motor gücüne ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Elektrikli mikser çeşitleri olan el mikserleri ve standlı mikserler arasında fiyat farklılıkları olması mümkündür. Mikser tekli ya da set olarak tercih edildiğinde de fiyat aralıkları değişebilir. Mikser satın almaya karar veren kullanıcıların, farklı mikser markaları arasından seçim yaparken alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını ve bütçelerini göz önünde bulundurmaları kendileri için en doğru modeli bulmalarına yardımcı olur.

Beko web sitesindeki küçük ev aletleri kategorisinde yer alan Beko mikser modellerini fiyat ve özellikleri arasında karşılaştırma yaparak inceleyebilir; ihtiyacınıza en uygun modeli satın alabilirsiniz. “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasında ise tüm küçük ev aletlerinde uygulanan kampanyaları bulabilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda bilgi almak için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.