• Sırala
 • Sıralama Seçenekleri
0 SONUÇ BULUNDU
Filtrele
Sırala
  No results for campaigns
  No results for other content
  Temizle
  Karşılaştır 0 Ürün
  Karşılaştırmak için 2 ürün seçiniz

  Salon Tipi Klima

  Klima; ev, ofis, okul, yazlık gibi alanlarda soğutma, ısıtma, nem dengeleme gibi görevler üstlenen bir iklimlendirme cihazıdır. Boyutlarına, güçlerine, tasarımlarına ve teknik özelliklerine göre değişen pek çok farklı klima çeşidi bulunur. Salon tipi klima adı verilen klima çeşidi de bunlardan biridir. Salon tipi split klima olarak da adlandırılabilen bu modeller iş yeri, alışveriş merkezi, okul, toplantı salonu, otel, restoran gibi geniş metrekareli ve insan dolaşımının fazla olduğu alanlarda kullanıma uygundur. Yüksek boyu ve ayaklı tasarımıyla buzdolabını andıran salon tipi klimaların fan gücü ev tipi klimalara göre çok daha fazla olmakla birlikte oldukça tasarruflu bir kullanıma sahiptirler.

  Salon Tipi Klima Modelleri ve Özellikleri

  Salon tipi klimaların split, inverter gibi çeşitleri bulunur. Farklı markalarda farklı güç aralıklarına sahip salon tipi klima modelleri bulmak mümkündür. Salon tipi klima özellikleri arasında klimanın kapasitesini gösteren BTU değeri de yer alır. BTU değeri salon tipi klimaların saate kaç metrekare alanı iklimlendirdiğini gösteren değerdir. Örneğin salon tipi klima 48000 BTU değerinde ise bu oldukça yüksek bir gücü olduğunu ifade eder.

  Salon tipi klima elektrik tüketimi de kullanıcıların araştırdığı konulardan biridir. Soğutma ve ısıtma işlemlerini en az seviyede enerji harcayarak gerçekleştiren; verimli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayan salon tipi klima A++ enerji sınıflı modeller aynı zamanda çevre ve bütçe dostudur.

  Enerji verimliliğinin yanı sıra otomatik hava kontrolü, tek tuşla temizleme, hızlı soğutma, çoklu programlama, dijital gösterge, uyku modu, sessiz çalışma gibi gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılan salon tipi klimalar da pratik ve rahat olmalarıyla kullanıcıların ilgisini çeker.

  Salon Tipi Klima Ölçüleri ve Fiyatları

  Salon tipi klima ölçüleri genellikle ev tipi klima ölçülerine göre daha büyüktür. Geniş metrekareli alanlarda kullanılan salon tipi modellerde buzdolabına benzeyen dikey tasarımların yanı sıra daha ince ve yuvarlak hatlı tasarımlar da bulabilmek mümkündür. Klimanın kullanılacağı alanın boyutları da göz önünde bulundurularak seçim yapılması performans açısından yararlı olacaktır.

  Salon tipi klima fiyatları; program sayısı, tasarım, marka, model, enerji sınıfı, güç gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Kampanya dönemlerinde sunulan salon tipi klima fiyat avantajları da kullanıcıların ekonomik seçimler yapmalarına yardımcı olur.

  Beko web sitesinde yer alan Beko salon tipi klima modelleri arasında ölçü, fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak size en uygun modeli seçebilir ve satın alabilirsiniz. Tüm ısıtma ve soğutma ürünlerindeki kampanyaları görmek ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için “Isıtma ve soğutma kampanyaları” sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Beko web sitesine üye olarak yeni ürünler ve fırsatlardan haberdar olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili tüm soru, görüş ve önerileriniz için 444 0 888 numaralı çağrı merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

  Arcelik