Kurumsal

KURUCUMUZ

1901 yılında Ankara'da doğdu. Ankara İdadisi'nde okudu. 1917 yılında iş hayatına atıldı. 1926 yılında babasının ticarethanesini devir alarak ''Koçzade Ahmet Vehbi'' ismi ile Ankara Ticaret Odası'na kaydettirdi.

TARİHÇE

Türkiye'nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950'li yıllarda, Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye'ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954'te kurulan şirketin ismi, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi.

YANINDAYIZ

Birlikte olduğumuz her gün, yeni bir başlangıç...
Yolculuğumuz 90’ların başında, bu ülkeden doğan ilk küresel marka olma vizyonuyla başladı. Birlikte olmanın gücüne ve sürekli gelişime inananlar olarak, 130’dan fazla ülkede ulaştığımız başarılarla, her gün 440 milyon insanın yanında olma hissi hepimize mutluluk veriyor.

SPONSORLUKLAR

Beko, geleceğin sporcularını yetiştirmek için FCB Escola İstanbul, Beko ile ailelerin yanında. Beko, Eylül 2016’dan itibaren, 18 ülkede, 25 okulda 4000’den fazla öğrencinin eğitim aldığı, FC Barcelona’nın resmi futbol okulu FCBEscola’nın Türkiye’de ana sponsorluğunu üstlendi.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

Arçelik Pazarlama A.Ş. olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz.

Arcelik