İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
2 ürün listelendi.

Blender

KB 5234 T Vitaminist®
Blender

0
  • Buz Kırma Fonksiyonu : Var
  • Güç : 350 W
  • Ölçü Kabı : 0.6
  • Sürahi Malzemesi : Tritan
  • Taşınabilir Şişe : Var
1.799 TL

TB 8180 CI Starlight™
Blender

6
  • Güç : 800 W
  • Hız Kademe Ayarı : 6
  • Ölçü Kabı : 1.5
  • Sürahi Malzemesi : Cam
2.849 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Blender

Teknoloji alanında yaşanan gelişmelerle birlikte ev, ofis gibi alanlarda yapılan işleri kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmeyi sağlayan küçük ev aletlerinin kullanımı da giderek artıyor. Özellikle mutfaklarda kullanılan blender, mikser, tost makinesi, çay ve kahve makinesi gibi küçük ev aletleri oldukça ilgi görüyor.

Blender, mutfaklarda en çok kullanılan küçük ev aletlerinden biri. “Blender nedir?” ve “Blender ne işe yarar?” soruları kullanıcılar tarafından sıklıkla soruluyor. Çırpma, karıştırma, kesme, doğrama, buz kırma gibi birbirinden farklı işlevleri yerine getirebilen bir cihaz olan blender; çorba, sos, püre, smoothie gibi yiyecekleri kısa sürede kolay bir şekilde hazırlamanın yanı sıra kuru gıdaları parçalama, hamur karıştırma ve buz kırma gibi görevler de üstleniyor.

Blender Çeşitleri ve Özellikleri

Blender, kullanım şekillerine ve özelliklerine göre pek çok farklı çeşide ayrılıyor. Smoothie adı verilen, meyve ve sebze karışımından oluşan içecekleri kolayca hazırlamak için tercih edilen smoothie blender modellerinde blender haznesi matara şeklinde tasarlanan modeller her yere taşınabilmeleri açısından oldukça pratik. Buz kırıcı blender özellikli olarak da temin edilebilen smoothie blenderlar özellikle sağlıklı yaşam tarzını benimseyen kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

El blenderi ya da çubuk blender adı verilen mikser blender modelleri ise ele kolayca oturan çubuk şeklinde tasarımlarıyla öne çıkıyor. Parçalama, öğütme, karıştırma gibi işlevleriyle hızlı ve pratik bir kullanım sağlayan çubuk blender modellerini hem tekli hem de set halinde bulabilmek mümkün oluyor. Mini blender ve şarjlı blender modelleri; taşıma kolaylığı, hızlı ve pratik kullanım, verimlilik gibi özellikleriyle ilgi çekiyor.

Kullanıcılar blender modellerini tekli olarak satın alabileceği gibi blender seti olarak da tercih edebiliyor. Doğrama, karıştırma, çırpma, ezme, buz kırma gibi birçok farklı fonksiyonu bulunan blender setleri aynı anda birçok işin rahatlıkla yapılmasına yardımcı olarak zaman tasarrufu sağlıyor.

Blender Fiyatları

Blender fiyatları konusunda belirleyici olan birçok özellik bulunuyor. Marka, model, teknolojik özellikler, cihazın sahip olduğu fonksiyonlar, tasarım, motor gücü gibi konular bunların başında geliyor. Ayrıca blender modelinin tekli ya da set halinde olması da fiyatı etkileyen kriterlerden biri. Blender seti fiyatları tekli modellerin fiyatlarına göre daha yüksek olabiliyor. Blender satın almaya karar veren kullanıcıların bütçelerine ve hangi amaçlarla kullanım yapacaklarına karar vermesi büyük önem taşıyor.

Beko web sitesindeki küçük ev aletleri kategorisinde, farklı özelliklerde ve fiyat aralıklarında Beko blender ve Beko blender seti modellerini bulabilmek mümkün oluyor. Ayrıca “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasından küçük ev aletlerinde yer alan kampanyalar ve avantajlı fiyatlar hakkında bilgi sahibi olunabiliyor.

Yeni ürünlerden haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Ayrıca ürün modelleri, fiyatları, özellikleri, teknik bilgiler, montaj, servis gibi merak ettiğiniz tüm konularla ilgili 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.