page cover

Yanındayız

Birlikte olduğumuz her gün, yeni bir başlangıç...
Yolculuğumuz 90’ların başında, bu ülkeden doğan ilk küresel marka olma vizyonuyla başladı. Birlikte olmanın gücüne ve sürekli gelişime inananlar olarak, 130’dan fazla ülkede ulaştığımız başarılarla, her gün 400+ milyon insanın yanında olma hissi hepimize mutluluk veriyor.

Beko olarak ilk çamaşır makinemizi ürettiğimizde, tek bir hedefimiz vardı: Herkesin hayatını kolaylaştıracak, onların yanında olduğumuzu hissettirecek teknolojiler tasarlamak... Çünkü her insan farklıdır, her gün de... Dolayısıyla Beko üretim ve organizasyon yapısı, farklı kültürlerden gelen, farklı ihtiyaçlara sahip insanların hayatlarını kolaylaştırmak üzerine kuruldu. Sınırlara aldırmadan, ihtiyaç sahibi herkesin yanında olmayı merkeze koyan bu yaklaşım, global bir marka olma yolunda attığımız ilk adım oldu.

Beko olarak bugün aynı anlayışla Avrupa, Amerika, Afrika, Asya ve Avustralya dahil olmak üzere 5 kıtada faaliyet gösteriyoruz. 130’dan fazla ülkede 400+ milyon kişi tarafından tercih ediliyoruz. Son beş yıl içerisinde Beko olarak Avrupa’daki rakiplerimizden daha fazla pazar payı kazanmamızın ve Avrupa’nın bir numaralı beyaz eşya markası olmamızın arkasında işte bu anlayış yatıyor.

Geleceğin günümüzden daha ileri yönde şekillenmesi için her bireyin katkı sağladığına ve bizim görevimizin bu süreçte onların yanında olmak olduğuna inanıyoruz. Bu sayede insanların birbirinden farklı ihtiyaçlarından ve yaşam tarzlarından esinleniyor ve her yeni ürünümüzle onlara hep en iyi ve en avantajlı çözümleri sağlamaya çalışıyoruz. Siz tüketicilerimizden aldığımız ilhamla hareket ediyor, sürekli olarak geliştirdiğimiz yeniliklerle yanınızda yer alıyor ve sizlerin hayatını kolaylaştırmak için üretiyoruz.

page cover