İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
3 ürün listelendi.

Mini Buzdolabı

74785 MB
Mini Buzdolabı

  • Toplam Hacim (L) : 85 L
  • Ürün Rengi : Beyaz
  • Kapı Yönü Değiştirme : Var
8.249 TL

74790 MB
Mini Buzdolabı

  • Toplam Hacim (L) : 85 L
  • Ürün Rengi : Beyaz
  • Kapı Yönü Değiştirme : Var
9.039 TL

754140 MB
Mini Buzdolabı

  • Toplam Hacim (L) : 114 L
  • Ürün Rengi : Beyaz
  • Kapı Yönü Değiştirme : Var
11.829 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Mini Buzdolabı (Tezgâh Altı Buzdolabı)

Mini buzdolabı olarak adlandırılan tezgah seviyesi buzdolabı modelleri; standart genişlik ve yükseklikteki buzdolabı modellerinden farklı olarak genellikle daha küçük alanlı mutfaklarda ve ofislerde tercih edilir. Bu modeller, az nüfuslu ev ve ofis kullanımı için de idealdir. Tezgâh altında konumlandırılabileceği gibi, yeterli yer bulunuyorsa tezgâh üstüne ya da bağımsız olarak yerleştirilebilir. Ayrıca ankastre sistemi kullanılan modern tasarımlı mutfaklarda ankastre tezgâh altı buzdolabı modelleri de kullanılabilir.

Mini Buzdolabı Modelleri ve Özellikleri

Farklı markalarda mini buzdolabı kategorisi altında bulunabilen tezgâh altı buzdolabı modelleri; kullanım şekillerine göre çeşitlilik gösterir.

Tezgâh altında ve daha küçük bir alanda kullanılacak da olsa mini buzdolabı elektrik tüketimi kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir konudur. “Mini buzdolabı kaç watt elektrik tüketmeli?” sorusu enerji verimliliği ile ilgili sıklıkla karşılaşılan sorulardan biridir. Mini buzdolabını daha uzun ömürlü, verimli ve ekonomik kullanabilmek için sessiz ve az enerji ile çalışan mini buzdolabı modellerini tercih etmek kullanıcılara avantaj sağlar.

Mini Buzdolabı Fiyatları ve Ölçüleri

Mini buzdolabı fiyatları buzdolabı satın alırken araştırılması gereken en önemli kriterler arasındadır. Farklı marka ve modellerde farklı fiyat aralıklarında çeşitli tezgâh altı buzdolabı modellerini bulabilmek mümkündür. Fiyatlar buzdolabının boyutlarına, iç hacmine, kullanım şekline, tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Avantajlı fiyatların sunulduğu mini buzdolabı kampanya dönemleri de kullanıcıların ekonomik tercihler yapmasına yardımcı olur.

Tezgâh altı ya da mini buzdolabı ebatları; buzdolabının türüne, modeline, hacmine, tasarımına, kullanım şekline, konumlandığı yerin ölçülerine göre değişir. Buzdolabını yerleştireceğiniz alanın ölçülerini net olarak belirlemeniz, size en uygun ve en kullanışlı olacak modeli seçmenize yardımcı olur.

Beko web sitesinde yer alan Beko tezgâh altı buzdolabı modellerinden kendinize en uygun modeli inceleyerek satın alabilirsiniz. “ beyaz eşya kampanyaları” sayfasından buzdolabı modelleri de dâhil olmak üzere tüm ürünlerde yer alan kampanyaları görebilirsiniz
Fırsatlar, yeni ürünler ve indirimlerden haberdar olmak için Beko web sitesine üye olabilir; ürünlerle ilgili sormak istediğiniz tüm sorular için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı günün her saatinde arayabilirsiniz.