İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?

Ada Tipi Davlumbaz

1 sonuç bulundu
ADA91844BI
90 cm
  • Davlumbaz Tipi : Ada Tipi Davlumbazlar
  • Genişlik : 90 cm
  • Maksimum Çekiş Gücü : 750
  • Kademe Sayısı : 4
  • Ürün Rengi : İnoks
33.220 TL
Seçili Ankastre Setlerde 2.500 TL İndirim!
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Ada Tipi Davlumbaz

Mutfaklarda oluşan ısı, nem ve kötü kokuları önleyerek temiz ve sağlıklı hava dolaşımına yardımcı olan davlumbazlar; evlerde sıklıkla tercih edilen beyaz eşyalardan biridir. Piyasada her markadan farklı modelde ve farklı özelliklerde davlumbaz modelleri bulabilmek mümkündür. Ada tipi davlumbaz; kullanım şekillerine, çalışma prensiplerine ve tasarımlarına göre ayrılan birçok davlumbaz modelinden bir tanesidir.

Ada Tipi Davlumbaz Modelleri ve Özellikleri

Genellikle geniş metrekareli ve ada tipi mutfak tasarımları ile birlikte kullanılan ada tipi davlumbazlar; dört tarafı da açık olan bir tasarıma sahiptir ve bu tip pişirme gruplarıyla birlikte kullanılır. Ada tipi davlumbaz modelleri şık tasarımları ile bulundukları mekânda estetik bir görünüm yaratırlar. Rustik, modern, vintage, minimal gibi pek çok farklı tasarımla üretilebilen ada tipi davlumbazları mutfağın tarzına göre seçebilmek mümkündür.

Ada tipi davlumbazlar, çalışma prensiplerine göre baca çıkışlı ve filtreli olarak ayrılırlar. Baca çıkışlı olan modellerde kirli hava bir baca bağlantısıyla dışarı verilir. Filtreli modeller ise tek ve çift emişli olarak ayrılırlar. Filtreli modeller, kirli havayı içlerinde yer alan filtre aracılığıyla temizleyerek yine bulunduğu ortama verirler. Bu modeller baca çıkışı olmayan mutfaklar için daha uygundur.

Ada tipi davlumbazlar ankastre ada tipi davlumbaz olarak da tercih edilebilirler. Ankastre tasarımlı mutfaklarda ada davlumbaz ankastre set ile birlikte kullanılabilir. Ankastre setler davlumbaz-ocak şeklinde ikili olabildiği gibi davlumbaz-ocak-fırın şeklinde üçlü de olabilir.

Ada tipi davlumbazlarda tasarım ve renk de kullanıcıların tercihlerini etkileyen özellikler arasındadır. Inox ada tipi davlumbaz modelleri paslanmaz çelik ve leke tutmayan tasarımları ile mutfaklarda modern bir şıklığın yanı sıra kullanım kolaylığı sağlar. Inox modeller ile birlikte siyah, beyaz, bakır, antrasit gibi renklere sahip model seçenekleri de bulunabilir.

Ada Tipi Davlumbaz Ölçüleri ve Fiyatları

Ada tipi davlumbaz seçerken ölçüler modele ve tasarıma göre değişiklik gösterir. Mutfağınızda ne tarz ve hangi özelliklere sahip bir ada tipi davlumbaz ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra, davlumbazın konumlandırılacağı yerin ölçülerini de göz önünde bulundurarak ölçülere karar vermeniz en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olur.

Ada tipi davlumbaz fiyatları ise marka, model, çalışma şekli, tasarım, enerji tüketimi, teknik özellikler gibi birçok kritere bağlı olarak değişir. Fiyatta belirleyici olan özelliklerden biri emiş gücüdür. Tek ve çift emişli, bacalı ve filtreli ada tipi davlumbazlarda fiyat aralığı farklı olacaktır. Markaların farklı modelleri arasında fiyat karşılaştırması yaparak istediğiniz özelliklerdeki davlumbaza karar verebilirsiniz.

Beko web sitesinde yer alan “ankastre kampanyaları” sayfasını inceleyerek, satın almak istediğiniz Beko ada tipi davlumbaz modelinde kampanya olup olmadığını öğrenebilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Yeni ürünlerden haberdar olmak için Beko web sitesinde üye olabilir ve Beko ürünleri ile ilgili tüm sorularınız için 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.