Küçük Ev Aletleri

Küçük ev aletleri; zaman alan ve yorucu olan temizlik, ütü ve yemek yapma, kişisel bakım gibi işleri kısa sürede yorulmadan yapabilmeye yardımcı olmak için geliştirilen elektrikli cihazların genel adıdır. Elektrikli mutfak aletleri, süpürgeler, içecek hazırlama ürünleri, kişisel bakım aletleri, ütü gibi farklı marka, model, boyut, kullanım şekli ve teknolojik özelliklere sahip birçok küçük ev aletini her bütçeye uyan seçeneklerle bulabilmek mümkündür. Küçük ev aletleri, kullanım alanları ve sahip oldukları özelliklere göre birçok farklı kategoriye ayrılır.

Süpürgeler ve Ütüler

Temizlik ve ütü yapmak, en çok vakit alan ev işleri arasında yer alır. Elektrikli süpürgeler ve ütüler bu yorucu ve uzun süren ev işlerini kolaylaştırmak için ideal olan elektrikli küçük ev aletleridir. Yalnızca evlerde değil; ofis, okul ve profesyonel işletme gibi farklı alanlarda da sıklıkla kullanılan elektrikli süpürge ve ütülerin kullanım şekillerine, tasarım ve teknolojik özelliklerine göre değişen farklı modelleri bulunur.

Elektrikli süpürge modelleri kullanım şekillerine göre toz torbalı süpürge, toz torbasız süpürge, sulu süpürge, şarjlı süpürge, robot süpürge ve el süpürgesi olarak ayrılır. Elektrikli süpürgelerin her modelinde öne çıkan bazı özellikler bulunur. Süpürge yapmak için yeterli zamanı olmayanlar, çalışan kişiler ya da bebekli aileler için bulundukları ortamın haritasını çıkararak otomatik süpüren gelişmiş robot süpürge modelleri oldukça uygundur. Astım, alerji gibi rahatsızlıkları olan kişiler kolay temizlenen toz torbasız süpürgeleri ya da haznesinde su bulunan ve toz dağılımını engelleyen sulu süpürgeleri tercih edebilirler.

Süpürmenin yanı sıra silme, halı yıkama ve dezenfekte etme gibi işlevleri bulunan halı yıkama makinesi ve buharlı temizleyici ürünleri de detaylı bir temizlikten vazgeçmeyen kullanıcılar için idealdir. Elektrikli süpürge fiyatları; marka, model, boyut, kullanım şekli, tasarım gibi özelliklerin yanı sıra motor gücü, hazne kapasitesi, program sayısı, enerji sınıfı, ses seviyesi gibi teknik özelliklere göre de değişiklik gösterir.

Ütüler de hem evlerde hem de profesyonel alanlarda kullanılan elektrikli aletlerden biridir. Giysi ve tekstil ürünlerindeki kırışıklıkları açmak için kullanılan ütülerin birçok farklı gelişmiş özelliğe sahip olan modelleri bulunur. Buharlı ütü ve buhar kazanlı ütü, sıklıkla tercih edilen ütü modelleri arasındadır. Ütü yaparken gereken en önemli yardımcılardan biri de ütü masasıdır. Ütü performansını arttırmaya yardımcı olan kaliteli ve dayanıklı ütü masası modellerini ekonomik fiyatlarla bulabilmek mümkündür. Ütü fiyatları; ütünün markasına, modeline, kullanım şekline, boyutuna, tasarımına ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir.

İçecek Hazırlama Ürünleri

Ev, iş yeri gibi farklı yaşam alanlarında sıklıkla tüketilen çay, kahve ve soğuk içecekleri hızlı ve kolay bir şekilde hazırlamayı sağlayan elektrikli aletler içecek hazırlama ürünleri arasında yer alır. Elektrik bağlantısı olan her yerde rahatlıkla kullanılabilen çay makinesi, kahve makinesi, Türk kahvesi makinesi gibi ürünler geleneksel yöntemlerle demlenmesi uzun süren çay ve kahve gibi sıcak içecekleri kısa sürede hazırlamayı sağlar. Özellikle çok sık çay ve kahve tüketen, kalabalık nüfuslu ev ve ofislerin kurtarıcısı olan çay ve kahve makinelerinin farklı özelliklere sahip gelişmiş modelleri bulunur. Kullanıcıların ilgisini çeken ürünlerden biri de kahve öğütücü modelleridir. Çekirdek halindeki kahveyi istenen boyutta öğütmeyi sağlayan kahve öğütücüler; filtre kahve makinesi ve espresso makinesi gibi kahve makinesi modellerini kullananlar için idealdir. Kahve makinesi, çay makinesi ve öğütücülerin yanı sıra su ısıtıcı adıyla bilinen kettle modelleri de sıklıkla tercih edilir. Kettle; sıcak içecek hazırlama, yemek pişirme, elde bulaşık yıkama gibi işler için gereken kaynamış suyu hızlı ve kolay şekilde elde etmeyi sağlar.

Soğuk içeceklerin tüketimi de en az sıcak içecekler kadar fazladır. Narenciye sıkacağı ve katı meyve sıkacağı modelleri lezzetli ve sağlıklı olan, taze sıkılmış meyve ve sebze sularını hızlı ve kolay şekilde hazırlayarak tüketmeyi sağlayan elektrikli aletlerdir. Portakal, mandalina, limon, greyfurt gibi narenciye ürünlerinin yanı sıra ananas, elma, havuç, nar, zencefil, üzüm, kereviz gibi birçok meyve ve sebzenin suyunu elde etmeyi sağlayan bu pratik aletleri farklı marka ve model seçenekleriyle bulabilmek mümkündür.

Karıştırıcı, Doğrayıcı ve Pişirici Mutfak Aletleri

Blender, el blender, mikser, rondo, mutfak şefi gibi karıştırıcı ve doğrayıcı ev aletleri mutfaklarda yemek hazırlama ve pişirme sürecinin en büyük yardımcılarıdır. Çırpma, karıştırma, doğrama, dilimleme, öğütme, yoğurma gibi birçok farklı işlevi bulunan bu çok amaçlı aletlerle keklerden çorbalara, pürelerden soslara ve salatalara kadar uzanan çeşitlilikte yiyecekler hazırlamak mümkün olur.

Karıştırıcı ve doğrayıcıların yanı sıra pişirici ev aletleri de mutfakta zaman ve emek tasarrufu sağlamaları nedeniyle en çok ilgi çeken ürün grupları arasındadır. Her öğünün favori yiyeceklerinden biri olan tostun farklı çeşitlerini hazırlayabilen tost makinesi başta olmak üzere, ekmek kızartma makinesi, fritöz, slow cooker ve buharlı pişirici gibi elektrikli mutfak aletleri pişirme, kızartma, haşlama, buharda pişirme gibi birçok zorlu görevin altından hızla ve kolaylıkla kalkar.

Kişisel Bakım Aletleri

Sağlığına ve kişisel bakımına özen gösteren herkesin kullanmayı tercih ettiği kişisel bakım ürünleri ve elektrikli kişisel bakım aletleri bulunur. Saç kurutma makinesi, saç düzleştirici, saç maşası gibi saç kurutmayı ve şekillendirmeyi sağlayan ürünler saç bakımı için vazgeçilmezdir. Ev tipi saç kurutma makineleri arasında yer alan iyonlu saç kurutma makinesi, sahip olduğu iyon teknolojisiyle saçın nemini korurken saç tellerine zarar vermeden kurutma ve şekillendirme yapması nedeniyle en ilgi çeken modellerden biridir. Kuaföre gitmeye gerek kalmadan hızlı ve kolay şekilde saç şekillendirmeyi sağlayan saç düzleştirici ve saç maşası modelleri de kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği elektrikli saç bakım aletleri arasında yer alır.

Kilo kontrolü ve takibi sağlayan kişisel bakım aletlerinden biri olan baskül, gelişmiş dijital özellikli modelleriyle öne çıkar. Tartı, banyo tartısı gibi isimlerle de bilinen basküllerin gelişmiş modelleri vücut ağırlığını ölçmenin yanı sıra vücuttaki kemik, kas, yağ ve su oranını ölçme işlevine de sahiptir. Akıllı telefonlarla entegre olabilen bazı dijital baskül modelleriyle kilo ve fiziksel bilgilerin takibi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Küçük Ev Aletleri Fiyat ve Kampanyaları

Küçük ev aletleri geniş kapsamlı bir kategoridir. Küçük ev aletleri fiyatları da bununla doğru orantılı olarak değişiklik gösterir. Elektrikli mutfak aletlerinden ütülere, süpürgelerden kişisel bakım aletlerine kadar pek çok farklı kullanım amacı ve modeli olan küçük ev aletlerinin fiyat aralıkları; marka, model, tasarım, boyut ve sahip oldukları teknolojik özelliklere göre değişir. Markalar tarafından uygulanan küçük ev aletleri kampanya dönemleri de kullanıcıların avantajlı ve ekonomik fiyatlardan yararlanmalarına yardımcı olur. Özellikle evlilik hazırlığı yapan, evini yenilemek isteyen ya da kampanyalardaki avantajlı fiyatlardan yararlanmak isteyen kullanıcılar; küçük ev aletleri seti ve küçük ev aletleri çeyiz seti gibi ürün gruplarını tercih edebilirler.

Beko küçük ev aletleri kategorisinde elektrikli süpürgelerden ütülere, mutfak aletlerinden kahve ve çay makinelerine, su sebili modellerinden saç kurutma makinesi gibi kişisel bakım aletlerine kadar birbirinden farklı kullanım amaçlarına ve teknolojik özelliklere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Detaylı ürün bilgilerini inceledikten sonra fiyatları arasında karşılaştırma yaparak ihtiyacınız olan küçük ev aleti modellerini satın alabilirsiniz. Küçük ev aletlerinde uygulanan tüm kampanyaları “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda bilgi almak için 444 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

Arcelik