İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
6 ürün listelendi.

Oyun Konsolu

Microsoft Xbox Series S (Gen9) Beyaz
Oyun Konsolu

0
 • Ürün Rengi : Beyaz
 • Harddisk Kapasitesi : 512 GB
 • İşlemci : 3,6 GHz Hızında 8X Çekirdek (SMT ile 3,4 GHz) Özel Zen 2 CPU
15.999 TL

Microsoft Xbox Series X (Gen9) Siyah
Oyun Konsolu

0
 • Ürün Rengi : Siyah
 • Harddisk Kapasitesi : 1 TB
 • İşlemci : 3,8 GHz Hızında 8X Çekirdek (SMT ile 3,66 GHz) Özel Zen 2 CPU
32.199 TL

PS5 Slim CD Oyun Konsolu
Oyun Konsolu

0
 • Ürün Rengi : Beyaz
 • Harddisk Kapasitesi : 825 GB
 • İşlemci : AMD Ryzen Zen 2
 • Hafıza : 16 GB
29.999 TL

MicrosoftXbox Series S 512G+3Ay Gamepass
Oyun Konsolu

0
 • Ürün Rengi : Beyaz
 • Harddisk Kapasitesi : 512 GB
 • İşlemci : 3,6 GHz Hızında 8X Çekirdek (SMT ile 3,4 GHz) Özel Zen 2 CPU
16.499 TL

Sony PS5 /EAS
Oyun Konsolu

2
 • Ürün Rengi : Beyaz
 • Harddisk Kapasitesi : 825 GB
 • İşlemci : AMD Ryzen Zen 2
 • Hafıza : 16 GB
25.499 TL

Sony PlayStation 5 Dijital Sürüm
Oyun Konsolu

0
 • Ürün Rengi : Beyaz
 • Harddisk Kapasitesi : 825 GB
24.999 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Oyun Konsolu

Oyun konsolu
; bilgisayar teknolojisinin gelişimi ve bilgisayar oyunlarındaki yükselişle birlikte ortaya çıkan bir eğlence aracıdır. “Oyun konsolu nedir?” sorusunun yanıtı; “Televizyon, bilgisayar gibi görüntü alınabilen cihazlara bağlanarak oyun oynamayı sağlayan bir eğlence cihazı” olarak verilebilir.

Oyun Konsolu Çeşitleri ve Özellikleri

Oyun konsolu teknolojisi, görüntü ve ses teknolojisinde yaşanan gelişmelerle birlikte giderek yükselişe geçiyor ve her yaştan kullanıcının ilgisini çekiyor. Oyun konsolları ile oynanan oyunlar da bu yükselişle doğru orantılı olarak her geçen gün çeşitleniyor. Fifa, Pes gibi futbol oyunlarından GTA gibi yarış oyunlarına, birden fazla oyuncuyla oynanan savaş ve strateji oyunlarından gerçekliği arttırılmış korku oyunlarına kadar farklı tarzda pek çok oyun kullanıcıların eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

“Virtual Reality” yani kısaca VR olarak adlandırılan son teknoloji ürünü sanal gerçeklik oyunları da giderek popülerlik kazanıyor. Üç boyutlu görüntü ve ses teknolojisiyle gerçeğe çok yakın bir oyun deneyimi yaşamayı sağlayan sanal gerçeklik oyunları VR oyun konsolu ile oynanabiliyor.

Sony Playstation Oyun Konsolu

Oyun konsolları ve video oyunları alanında Playstation, Xbox, Nintendo gibi markalar öne çıkıyor. Özellikle bir Sony oyun konsolu olan Sony Playstation bu markalar arasında başı çekiyor. Kısaca PS oyun konsolu olarak adlandırılan Playstation konsolun birçok farklı modeli bulunuyor ve üretilen her yeni modele yeni, gelişmiş teknik özellikler ekleniyor.

Playstation’da en popüler olan modeller arasında PS 3, PS 4 (Playstation 4), PS 4 Pro ve PS 5 (Playstation 5) yer alıyor. Playstation Pro ya da diğer adıyla Playstation 4 Pro modeli PS 4 modelinden boyut, kapasite ve birkaç teknik özellik farkıyla ayrılıyor. Performans olarak PS4 oyun konsolu ile aynı olan Playstation 4 slim modeli ise ince, şık tasarımı ve daha güncel bluetooth teknolojisi ile öne çıkıyor.

Harekete duyarlılık, dokunmatik yüzey gibi özellikleri bulunan Playstation kolu da video oyunlarının heyecanını ve keyfini arttırmayı sağlayan en önemli oyun konsolu aksesuarları arasında yer alıyor. Playstation kollarını bireysel ya da çoklu kullanım tercihine göre tek ya da set olarak satın almak mümkün oluyor. Kollar dışında oyunun türüne göre direksiyon, vites kolu, kablosuz kulaklık, hareket kontrol cihazı, yay, tetik, kamera, şarj istasyonu gibi Playstation 4 aksesuarları da satın alınarak oyun keyfi katlanabiliyor.

Playstation 5, Sony Playstation’un en son oyun teknolojisi ile ürettiği ve piyasaya sunduğu modeli olarak dikkat çekiyor. İşlemci hızı, bellek, depolama, ses, video çıkışı gibi gelişmiş PS 5 özellikleri kullanıcılar arasında heyecan yaratıyor. Beyaz renk ağırlıklı farklı bir tasarım ve hassasiyeti yüksek kontrol kumandası gibi özellikleri ile öne çıkan PS 5 modelinde aynı zamanda PS 4 oyunları da oynanabiliyor.

Oyun Konsolu Fiyatları

Oyun konsolu fiyatları konsolun markasına, modeline, güncelliğine, teknik özelliklerine, tasarımına, oyunların popülerliğine ve daha birçok farklı kritere göre değişiklik gösterebiliyor. Playstation gibi popüler oyun konsolu markalarında her yeni çıkan model bir önceki modele göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunulabiliyor. Bu doğrultuda Playstation 4 fiyatları ile Playstation 4 Pro fiyatı ve Playstation 5 fiyatı farklılık gösteriyor. Ayrıca aksesuarların eklenmesi, oyun kolu sayısının artması, güncellemelerin yapılmış olması ve hafıza kapasitesinin yükselmesi gibi durumlar da oyun konsolu fiyatlarını arttırabiliyor.

Beko web sitesindeki “Hobi Oyun” kategorisini ziyaret ederek, farklı markaların oyun konsollarını inceleyebilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Oyun konsolları da dâhil olmak üzere tüm elektronik ürünlerinde uygulanan kampanyaları “Elektronik Kampanyaları” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Beko web sitesine üye olarak; yeni ürünler, indirimler ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca tüm Beko ürünleri hakkında merak ettiğiniz konuları 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezi hattımızı günün her saatinde arayarak sorabilirsiniz.