İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
1 ürün listelendi.

Toz Torbası

BKS 2540 TRB 5986 Toz Torbası
Toz Torbası

0
  • Toz Torbası Kapasitesi : 5.5 L
  • Toz Torbası Tipi : Sentetik
160 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Toz Torbası

Elektrikli süpürge
, en yaygın olarak kullanılan ev aletlerinden biridir. Hızlı ve kolay temizliğin vazgeçilmezi olan elektrikli süpürgelerin kullanım şekli ve amaçlarına göre birçok farklı modeli bulunur. Toz torbalı elektrik süpürgesi de elektrikli süpürgeler arasında en klasik ve hala en çok kullanılan modellerden biridir. Toz torbalı elektrik süpürgelerinin temel parçalarından biri olan ve süpürge torbası olarak da adlandırılan toz torbası; süpürgelerin çektiği toz, kir, döküntü gibi maddelerin toplandığı bir haznedir.

Toz Torbası Çeşitleri ve Kullanım Şekilleri

Elektrikli süpürge torbası malzeme ve kullanım şekline göre bez torba, tek kullanımlık bez torba ve kağıt torba olarak ayrılır. Elektrikli süpürge toz torbası çeşitlerinin her birinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları bulunur. Kağıt toz torbası tek kullanımlık bir torbadır ve kullanımı oldukça pratiktir. Her elektrik süpürgesi markasına ve modeline özel olarak üretilen ve oldukça ekonomik olan kağıt toz torbalarını süpürge kullanım sıklığına göre ortalama 15-20 gün aralıkla değiştirmek gerekir. Tek kullanımlık bez toz torbaları ise sentetik malzemeden üretilir. Toz ve kiri tutma gücü kağıt torbalara göre oldukça yüksek ve yırtılmalara karşı daha dayanıklı olan bu modeller sağlık açısından da avantajlıdır. Diğer bir bez torba çeşidi ise birden fazla kez kullanılabilen bez toz torbalardır. Boşaltıldıktan sonra yıkanarak yeniden kullanılabilen tek katlı bu modellerin toz filtreleme özelliği daha az olduğu için dikkatli kullanılmalıdır.

Toz torbalı süpürge ile ilgili sıkça sorulan sorulardan biri de “Süpürge torbası nasıl takılır?” sorusudur. Toz torbası yerleşimi süpürgenin markasına, modeline ve toz torbasının türüne göre değişebilir. Toz torbasını takmadan önce elektrik süpürgesinin fişten çekilmesi ve kullanım kılavuzunda belirtilen talimatların dikkatle okunması çok önemlidir.

Toz Torbası Fiyatları

Toz torbası fiyatları; toz torbasının türüne, kullanılacağı elektrik süpürgesinin markasına ve modeline göre değişiklik gösterir. Toz torbalı bir elektrik süpürgesine sahip olan kullanıcıların ihtiyaçlarını ve bütçelerini belirleyerek kendileri için en uygun toz torbası çeşidini satın almaları yararlı olacaktır. Bir pakette birden fazla adette satılan tek kullanımlık kağıt ve sentetik toz torbaları, toz torbalarını yedeklemek isteyenler için ekonomik bir seçenek olarak öne çıkar.

Beko web sitesindeki süpürge kategorisinde yer alan Beko süpürge torbası çeşitlerini inceleyebilir; ürün bilgilerini karşılaştırarak ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Süpürge torbaları ve elektrikli süpürgelerin yanı sıra tüm küçük ev aletlerindeki kampanyalara göz atmak için “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yeni ürünler ve indirimlerden haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm konularda bilgi almak için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.