• Sırala
 • Sıralama Seçenekleri
0 SONUÇ BULUNDU
Filtrele
Sırala
  No results for campaigns
  No results for other content
  Temizle
  Karşılaştır 0 Ürün
  Karşılaştırmak için 2 ürün seçiniz

  Çift kapılı buzdolabı

  Çift kapılı buzdolabı; dondurucu bölümünün üstte, soğutucu bölümünün ise altta yer aldığı klasik tasarımlı bir buzdolabı çeşididir. Çift kapılı buzdolabı modelleri piyasada birçok marka ve modelde rahatlıkla bulunur.

  Çift Kapılı Buzdolabı Özellikleri ve Avantajları

  Çift kapaklı buzdolabı olarak da adlandırılan çift kapılı buzdolapları piyasadaki diğer buzdolabı modellerine göre daha ekonomik olan fiyatları, büyük ya da küçük her mutfağa uyum sağlayabilen tasarımları ve kullanım kolaylığı sağlamalarıyla evlerde en çok tercih edilen buzdolabı modellerinden biridir.

  Standart bir 2 kapılı buzdolabı tasarımında günlük hayatta en çok kullanılan bölüm olan soğutucu bölümü alt kısımda yer alır ve iç hacmi daha geniştir. Dondurucu bölümü ise üst kısımda yer alır ve iç hacmi soğutucuya göre daha küçüktür. Kullanıcılar bazı çift kapılı buzdolabı modellerinde kullanım alanlarının durumuna göre kapı yönü değişikliği yapabilir; soğutucu ve dondurucu bölmelerinin raflarını kendi alışkanlıklarına göre değiştirebilirler.

  Beyaz çift kapılı buzdolabı modelleri sade, her mekana uyumlu ve klasik tasarımları ile öne çıkar. Enerji tüketimini en az seviyede yapan çevre dostu çift kapılı buzdolabı modelleri hem verimli hem de ekonomik olmaları açısından sıklıkla tercih edilir.

  Çift Kapılı Buzdolabı Ölçü, Fiyat ve Kampanyaları

  Çift kapılı buzdolabı ölçüsü, makinenin konumlandırılacağı yerin ölçüsüne uygun olarak seçilmelidir. Markaya, modele, iç hacme ve tasarıma göre değişen farklı ölçülerde modelleri bulabilmek mümkündür. Ölçü ile birlikte çift kapılı buzdolabı fiyatları da kullanıcıların satın alma tercihlerini etkiler. Çift kapılı standart modeller genellikle piyasadaki diğer modellere göre daha ekonomik fiyatlarla bulunabilir. Fiyatlar da marka, model, iç hacim, teknik özellik, renk, tasarım gibi kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca dönemsel olarak düzenlenen çift kapılı buzdolabı kampanyaları da kullanıcıların karar vermesine yardımcı olan avantajlı fiyatlar sunar.

  Beko web sitesinde Beko çift kapılı buzdolabı modellerini bulabilir; seçtiğiniz modeller arasında ölçü, fiyat ve teknik özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca Beko’nun “beyaz eşya kampanyaları” sayfasını inceleyerek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

  Yeni ürünler, fırsatlar ve indirimlerden haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili tüm soru, görüş ve önerileriniz için 444 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

  Arcelik