İndirime Kalan Süre
Hava Soğutucu

Hava Soğutucu

Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
2 ürün listelendi.

Hava Soğutucu

Beko AC 6030
Hava Soğutucu

3
  • Güç : 65 W
  • İçerdiği Aksesuar (2 Buz Kutusu) : Var
  • Hız Kademesi Adedi : 3
3.999 TL

AC 7030 Havadar Hava Serinletici
Hava Soğutucu

11
  • Güç : 100 W
  • İçerdiği Aksesuar (2 Buz Kutusu) : Var
  • Hız Kademesi Adedi : 3
5.499 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Hava serinletici (Hava soğutucu)

Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklarında kurtarıcı görevi üstlenen serinletici ürünler kullanım şekillerine göre pek çok farklı çeşide ayrılır. Serinletici ürünler düşünüldüğünde akla ilk gelen klimalar olsa da; klima dışında da birbirinden kullanışlı ve pratik alternatif bulabilmek mümkündür. Serinletici fan olarak da bilinen serinletici vantilatör modelleri, hava soğutucu ve hava serinletici modelleri gibi soğutucu ve serinletici ürünler de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Hava Serinletici Modelleri

Markasından modeline, çalışma prensibinden boyutlarına ve enerji tüketimlerine kadar birbirinden farklı pek çok hava serinletici modeli bulunur. Çalışma şekillerine göre hava soğutucular iyonizer ve sulu serinletici olarak ayrılır. Sulu hava serinleticiler soğutma işlemi yaparken su kullanırlar ve bulundukları ortamı nemlendirirler. Bu nedenle sıcak ve kuru iklime sahip yerlerde tercih edilmeleri daha uygundur. Nemli iklime sahip ortamlarda kullanılırsa ortamın nemini daha çok arttırır ve alerjik durumlara sebebiyet verme olasılıkları vardır.

İyonizer hava soğutucu ise filtre sistemiyle çalışır. Soğutma işlemi yaparken içinde bulunan iyonları serbest bırakarak bulundukları ortamda oluşan nem, kötü koku, toz ve parçacıkları da temizler. Alerjik bünyeye sahip kullanıcılar için daha uygun olan bu hava serinletici modeli; sıcak ve nem oranı yüksek iklimler için de idealdir.

Hava soğutucu modelleri genellikle her yere kolayca taşınabilen portatif modeller olarak üretilir. Yeri kısıtlı olan ya da soğutucuyu gittiği her yere yanında götürmek isteyen kullanıcılar mini hava soğutucu modellerini de tercih edebilirler. Standart hava soğutuculara göre daha küçük boyutta olan bu modeller kişisel kullanıma daha uygundur ve ofis, araç gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilirler.

Hava serinletici ürünleri satın alırken enerji tüketimine de dikkat etmek gerekir. Klimalara göre daha az enerji tüketimi gerçekleştiren portatif soğutucu modelleri, çevre ve bütçe dostu bir kullanım sağlamaları açısından oldukça avantajlıdır.

Hava Serinletici Fiyatları

Hava serinletici fiyatları ürünün marka, model, çalışma şekli, boyut, tasarım, enerji verimliliği gibi özelliklerine göre farklılık gösterir. Ürünün sarf ettiği güç, serinlettiği alanın genişliği, sulu ya da iyonizer filtreli olması gibi özellikler de fiyatları etkileyen unsurlardır. Fiyat araştırması yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmak doğru ürünü seçmenize yardımcı olur.

Beko web sitesinde yer alan hava serinletici kategorisinden Beko iyonizer hava soğutucu gibi çeşitli hava serinletici modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca “Isıtma Soğutma Kampanyaları” sayfasına göz atarak, avantajlı kampanya fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili soru, görüş ve önerileriniz için 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.