İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
3 ürün listelendi.

Toz Torbalı Süpürge

TRB 2174
Toz Torbalı Süpürge

0
 • Toz Torbası Kapasitesi : 4.5 L
 • Doluluk göstergesi : Var
 • Motor Gücü : 750 W
 • Etkinlik Alanı Yarıçapı (m) : 8,5
5.049 TL

TRB 5986 B
Toz Torbalı Süpürge

3
 • Toz Torbası Kapasitesi : 5.5 L
 • Doluluk göstergesi : Mekanik
 • Motor Gücü : 800 W
 • Etkinlik Alanı Yarıçapı (m) : 9
6.299 TL

BKS 2540 T
Toz Torbalı Süpürge

1
 • Toz Torbası Kapasitesi : 3.5 L
 • Doluluk göstergesi : Işıklı
 • Motor Gücü : 800 W
 • Etkinlik Alanı Yarıçapı (m) : 9
7.879 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Toz Torbalı Süpürge

Elektrikli süpürge
, konu temizlik olduğunda ihtiyaç duyulan en önemli ev aletlerinden biridir. Yüksek emiş gücü ile yaşam alanlarını kir ve tozlardan arındıran elektrikli süpürgelerin farklı kullanım şekillerine ve teknolojik özelliklere sahip olan birçok modeli bulunur. Elektrikli süpürge modelleri çalışma prensiplerine göre temel olarak toz torbalı elektrikli süpürge, toz torbasız elektrikli süpürge ve sulu elektrikli süpürge olarak ayrılır.

Toz Torbalı Süpürge Özellikleri ve Kullanımı

Toz torbalı elektrikli süpürge; toz ve kirleri iç kısmında yer alan torbada toplayan süpürge modelidir. Toz torbalı modellerde; makinenin iç kısmına, süpürgenin markasına ve modeline uygun bir toz torbası yerleştirilir. Makinenin çektiği kir ve tozlar torbada birikir. Toz torbaları tek kullanımlık kağıt ve tek kullanımlık sentetik, elyaf ya da kumaş malzemeye sahip olabildiği gibi birden fazla kullanıma uygun, yıkanabilen kumaşlı torbalar da mevcuttur. Tek kullanımlık torbaların ortalama 15-20 günlük aralıklarla değiştirilmesi, verimli kullanım açısından uygun olur.

Toz torbalı süpürgeler; elektrikli süpürge kullanımının yaygınlaştığı dönemlerden bu yana en çok tercih edilen modellerden biridir. Elektrikli süpürge toz torbalı olarak tercih edilecekse dikkat edilmesi gereken temel özelliklerden bazıları motor ve emiş gücü, filtre sistemi, toz haznesinin genişliği, kablo uzunluğu, ses seviyesi ve enerji sınıfıdır. Ayrıca bazı modellerde; makinenin farklı fonksiyonlara sahip başlıklarının olması, özel programlara sahip olması, dijital ekran gibi özellikler de öne çıkar.

Toz torbalı elektrikli süpürgelerde motor gücü emiş gücünü ifade eder. Motor gücü arttıkça makinenin emiş gücü de aynı oranda yükselir. Yüksek emiş gücüne sahip süpürgeler gözle görülmeyen toz ve kirleri hem hızlı hem de pratik şekilde çekmeyi sağlar. En az motor gücü kadar önemli olan bir diğer özellik ise makinedeki filtreleme sistemidir. Birçok toz torbalı süpürge modelinde bulunan HEPA filtresi; toz ve kirleri çekmenin yanı sıra havadaki en küçük parçacıkları da ortamdan arındırdığı için hem astım, alerji gibi rahatsızlıkları bulunan hem de bebeği ya da ev hayvanı olan kişiler için idealdir.

Süpürgenin sahip olduğu enerji sınıfı ve ses seviyesi gibi özellikler de toz torbalı modelleri tercih etmek isteyen kullanıcılar tarafından araştırılan konulardandır. A sınıfı enerji seviyesine sahip olan toz torbalı süpürgeler; elektrik tüketimini en az seviyede gerçekleştirir ve ekonomik bir kullanıma yardımcı olur. Elektrik süpürgesinin yüksek desibele sahip sesinden hoşlanmayan kişiler için motor gücü yüksek olmasına rağmen düşük ses seviyesinde ya da sessiz çalışan modeller uygun olacaktır.

Toz Torbalı Elektrikli Süpürge Fiyatları

Toz torbalı elektrikli süpürgelerin fiyat aralığı birçok özelliğe göre değişiklik gösterir. Bunlar; marka, model, motor gücü, toz haznesi hacmi, filtre, enerji sınıfı, başlık ve program sayısı, tasarım gibi özelliklerdir. Toz torbalı süpürge satın almak isteyen kullanıcıların kendi kullanım alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını ve bütçe aralıklarını belirleyerek ürünler arasında karşılaştırma yapmaları; doğru modeli bulmaları açısından yararlı olacaktır.

Beko web sitesinde yer alan Beko toz torbalı süpürge modellerini fiyat ve ürün özellikleri arasında karşılaştırma yaparak inceleyebilir; ihtiyacınıza en uygun modeli satın alabilirsiniz. “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret ederek, elektrikli süpürgeler de dahil olmak üzere tüm küçük ev aleti ürünlerinde uygulanan kampanyalara göz atabilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesinde üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.