İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
2 ürün listelendi.

Baskül

PS 4111
Baskül

0
  • Maksimum Ölçüm Kapasitesi : 180 kg
799 TL

PS 2111
Baskül

0
799 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Baskül

Baskül
; birçok evde bulunan ve kilo ölçmek, kilo takibi yapmak gibi işlevleri bulunan bir cihaz. Kilo takibi ve kontrolü, sağlıklı bir yaşam açısından oldukça önemli. Tartı olarak da bilinen basküller ise vücut ağırlığını takip etmek isteyenler için ideal araçlar olarak öne çıkıyor. Gelişen teknolojiyle birlikte her geçen gün yenilenen ve farklı özellikler kazanan baskül modelleri ise kullanıcıların vücut ağırlıklarını göstermenin yanı sıra yağ, kas, kemik, su oranı analizi, kalp atış hızı ölçümü gibi gelişmiş görevler üstleniyor.

Baskül Modelleri ve Özellikleri

Mekanik bir sistemle çalışan ve mekanik baskül adı verilen analog basküllerle başlayan ev tipi baskül modellerinin gelişimi dijital baskül ve akıllı baskül modelleriyle son halini aldı. Banyo tartısı olarak sıklıkla tercih edilen mekanik modeller elle ayarlanan, kiloyu analog bir ekrandan ibre ile gösteren ve pil kullanımına ihtiyaç duymayan baskül tartı modelleridir. Bu modeller ekonomik olmakla birlikte vücut ağırlığını hassas şekilde ölçmeye ve kas, yağ, su gibi analizleri yapmaya uygun değildir.

Dijital baskül ise pille çalışan ve vücut ağırlığını hassas şekilde ölçerek dijital bir ekrandan gösteren gelişmiş bir baskül modelidir. Elektronik baskül olarak da adlandırılan dijital basküller genellikle ince ve dayanıklı cam bir tasarıma sahiptir. Bu da baskülün hem şık olmasını hem de kolayca taşınmasını ve temizlenmesini sağlar. Bu modeller ayrıca ortalama 150 kilograma kadar olan vücut ağırlıklarını ölçmeye uygundur.

Dijital basküllerden daha gelişmiş özelliklere sahip olan akıllı basküller, detaylı vücut analizi yapan baskül modelleridir. Bazı modellerinde bluetooth bağlantılı akıllı cihazlarla eşleşerek vücut analiz bilgilerini takip etmeyi kolaylaştıran bluetooth tartı özelliği de bulunan akıllı basküller; vücuttaki su, kas, yağ kütlesini detaylı olarak hesaplar ve hafızasında depolar. Sağlık nedenleriyle vücut analizi takibi yapmak isteyenler, sporcular, hamileler başta olmak üzere her yaştan kullanıcının ilgisini çeken akıllı tartılar uzun pil ömrü sunmalarıyla da tercih sebebi olurlar.

Baskül Fiyatları

Baskül fiyatları baskülün analog, dijital ya da akıllı bir model olmasına göre değişir. Fiyatlar modelin yanı sıra marka, program sayısı, pil ömrü, hafıza, tasarım gibi özelliklere göre de değişebilir. Baskül satın almaya karar veren kullanıcıların; alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını ve bütçelerini belirleyerek araştırma yapmaları en uygun modeli bulmalarına yardımcı olur. Markaların belirli dönemlerde düzenledikleri kampanyalar da ekonomik tercihler yapılmasını sağlayan uygulamalardandır.

Beko web sitesinde yer alan Beko baskül modellerini küçük ev aletleri kategorisinden inceleyebilir; fiyat ve teknolojik özelliklerini karşılaştırarak size en uygun modeli satın alabilirsiniz. Küçük ev aletlerinde uygulanan tüm kampanyaları “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.