• Sırala
 • Sıralama Seçenekleri
0 SONUÇ BULUNDU
Filtrele
Sırala
  No results for campaigns
  No results for other content
  Temizle
  Karşılaştır 0 Ürün
  Karşılaştırmak için 2 ürün seçiniz

  Sandık Tipi Derin Dondurucu

  Son dönemde yiyecekleri uzun süreli ve doğru saklama alışkanlığının artmasıyla birlikte buzdolaplarının bu ihtiyacı yeterince karşılamadığını düşünen kullanıcılar derin dondurucu modellerine yöneliyor. No Frost derin dondurucu gibi hava üfleme yöntemiyle çalışan ve karlanma yapmayan derin dondurucu modelleri ise sıklıkla tercih ediliyor.

  Derin dondurucuların kullanım şekli yatay ve dikey olarak ayrılıyor. Çekmeceli saklama alanına sahip olan dikey modeller daha dar alanlar ve az nüfuslu aileler için uygun olurken; sandık tipi derin dondurucu olarak da adlandırılan yatay derin dondurucu modelleri geniş alana sahip ve çok miktarda yiyeceği aynı anda saklamak isteyen geniş aileler için daha iyi bir seçenek oluyor.

  Yatay Derin Dondurucu Özellikleri

  Sandıklı derin dondurucu adı da verilen yatay derin dondurucular geniş bir iç hacme sahip olmalarının yanı sıra farklı türde ve geniş miktarda yiyeceği aynı anda saklayabilmeleri ile öne çıkıyor. İçerisinde özellikle hassas yiyecekleri ayırabilme amacıyla tasarlanmış bölmeler de bulunan sandıklı modeller bu bölmeler çıkarılarak da kullanılabiliyor. Saklama kapasitesi dikey modellere göre çok daha fazla olsa da sandık tipi derin dondurucularda yiyecek yerleşimini dikkatli yapmak gerekiyor. Gıdaları istiflerken sızıntı, delinme, akma gibi olumsuz durumların önüne geçebilmek için doğru bir yerleşim planı oldukça önemli.

  Modele göre tek ya da yanlara açılan çift kapı seçenekleri de bulunabilen yatay derin dondurucularda elektrik tüketiminin verimli olması da aranan özellikler arasında. A+++ ve A++ yatay derin dondurucu modelleri çevre ve bütçe dostu enerji tüketimiyle öne çıkıyor. Elektrik kesintisi gibi durumlar yaşandığında ise çevre dostu yatay derin dondurucu modelleri yiyecekleri daha uzun süre muhafaza etmeyi sağlıyor.

  Sandık Tipi Derin Dondurucu Ölçüleri ve Fiyatları

  Sandık tipi derin dondurucuların ölçüleri markaya, modele ve ürün iç hacmine göre değişiklik gösteriyor. Kullanıcıların kendi saklama alışkanlıklarına ve ürünü konumlandıracakları yerin genişliğine göre pek çok farklı model arasında seçim yapabilmeleri mümkün oluyor.

  Sandık tipi derin dondurucu fiyatları ise yine markaya, modele, ürün teknik özelliklerine, tasarımına ve enerji tüketimine göre de değişebiliyor. Çeşitli markaların bazı dönemlerde yaptıkları sandık tipi derin dondurucu kampanyaları, kullanıcıların ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilmesini sağlıyor.

  Beko’daki beyaz eşya kampanyaları sayfasını inceleyerek, satın almak istediğiniz ürün ve modelde kampanya olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Beko sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında ölçü, fiyat ve teknik özellik karşılaştırması yaparak dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

  Beko web sitesine üye olarak; yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Beko ürünleriyle ilgili her türlü soru, görüş ve öneriniz için 444 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

  Arcelik