İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
1 ürün listelendi.

Saç Maşası

GRUNDIG HS 6430
Saç Maşası

0
  • Sıcaklık Ayarı : Var
  • Ürün Rengi : Gri - Sarı
  • Gösterge : LCD
  • Sıcaklık Ayarı Kilidi : Var
  • Maksimum Sıcaklık Derecesi : 210 °C
1.099 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Saç Maşası

Saç maşası
; ısı veya hava ile çalışarak saçlarda dalga, bukle gibi birçok farklı stil yaratmayı sağlayan saç şekillendirici cihazlardan biridir. Saç bakımı için kuaför ve güzellik salonlarında geçirilen zamandan tasarruf etmeye yardımcı olan saç maşası modelleri, ev ortamında hızlı ve kolay şekilde saç şekillendirmek için idealdir. Saç maşaları; üretildikleri malzeme, şekillendirici gövdenin boyutu ve çalışma prensiplerine göre farklı çeşitlere ayrılır.

Saç Maşası Modelleri ve Özellikleri

Birbirinden farklı saç modellerini kolayca elde etmeyi sağlayan saç şekillendirici maşaların boyut, malzeme, tasarım ve kullanım şekline göre değişen farklı modelleri bulunur. Boyutlarına göre saç maşaları ince saç maşası ve kalın saç maşası olarak ayrılır. İnce gövdeli maşalar daha ince ve küçük bukleler oluşturmak için uygun olurken kalın gövdeli maşalar daha kalın dalgalar ve hacimli bukleler elde etmek için idealdir. İnce gövdeli modellerde 11 mm saç maşası ve 13 mm saç maşası gibi seçenekler; kalın gövdeli modellerde 25 mm saç maşası ve 32 mm saç maşası seçenekleri sıklıkla tercih edilir. 25 mm ölçüye sahip maşalar orta kalınlıkta, doğal dalgalar elde etmek için idealdir. 32 mm ölçüye sahip maşalar ise en kalın gövdeli saç maşalarıdır ve iri, hacimli dalgalar bu maşa ile sağlanır.

Saç şekillendirici maşalar, üretildikleri malzemeye göre de teflon, titanyum, seramik saç maşası gibi farklı çeşitlere ayrılırlar. Bu malzemeler ısıyı eşit ve kontrollü şekilde dağıtarak saç tellerinin zarar görmesini önler. Aynı zamanda saçın nemini kaybetmemesine yardımcı olarak kırılma, kabarma ve elektriklenme gibi olumsuz durumları en aza indirir. İyon özellikli saç maşaları da elektriklenmeyi önleyen iyon teknolojisine sahip tasarımlarıyla, şekillenirken nemini ve parlaklığını koruyan saçlar elde etmeyi sağlar. Farklı saç tipleri için farklı kademelerde ısı ayarı bulunan saç maşalarının, birçok şekillendirme başlığına sahip saç maşası seti modelleri de bulunur.

Saç şekillendirici maşa modelleri arasında özellikle son yıllarda en çok tercih edilenlerden biri de otomatik saç maşası modelleridir. Gelişmiş bir teknoloji ile üretilen bu modeller döner başlıklı saç şekillendirici olarak da bilinir. Otomatik saç maşaları; sahip oldukları döner başlık ile bukle ve dalgaları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmaya yardımcı olur. Farklı şekillendirme ve zamanlama ayarları bulunan otomatik saç şekillendiricilerde, saçı makine gövdesine yerleştirerek istenen şeklin ayarlanması yeterlidir.

Saç Maşası Fiyatları

Saç maşası ve saç şekillendiricilerin fiyatları; marka, model, tasarım, boyut, malzeme ve teknolojik özelliklere göre değişiklik gösterir. Saç maşası satın almaya karar veren kullanıcıların tüm bu özellikleri karşılaştırdıktan sonra kendi alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını ve bütçelerini belirlemeleri doğru modeli seçmelerine yardımcı olacaktır.

Beko web sitesindeki kişisel bakım kategorisinde yer alan ve farklı özelliklere sahip olan Beko saç maşası modellerini fiyat karşılaştırması yaparak inceleyebilir; ihtiyacınıza en uygun modeli satın alabilirsiniz. Tüm küçük ev aleti ürünlerinde uygulanan kampanyalara göz atmak için “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili merak ettiğiniz konularda bilgi almak için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.