İndirime Kalan Süre
Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
3 ürün listelendi.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

CM 960 YK
Kurutmalı Çamaşır Makinesi

 • Yıka-kurut çeviriminde enerji verimlilik sınıfı (EU_2021_EP) : D
 • Kapasite : 9 kg
 • Kurutma Kapasitesi : 6 kg
 • Kurutma Teknolojisi : Su Yoğuşturmalı
 • Ürün Rengi : Beyaz
41.059 TL
5'li Çeyiz Paketi Alımına 10.999 TL İndirim!

CM 850 YKI
Kurutmalı Çamaşır Makinesi

0
 • Yıka-kurut çeviriminde enerji verimlilik sınıfı (EU_2021_EP) : D
 • Kapasite : 8 kg
 • Kurutma Kapasitesi : 5 kg
 • Kurutma Teknolojisi : Su Yoğuşturmalı
 • Ürün Rengi : İnoks
39.579 TL
Seçili Beyaz Eşya Alımlarında 999 TL'ye Çay Makinesi!

CM 850 YK
Kurutmalı Çamaşır Makinesi

1
 • Yıka-kurut çeviriminde enerji verimlilik sınıfı (EU_2021_EP) : D
 • Kapasite : 8 kg
 • Kurutma Kapasitesi : 5 kg
 • Kurutma Teknolojisi : Su Yoğuşturmalı
 • Ürün Rengi : Beyaz
36.259 TL
5'li Çeyiz Paketi Alımına 10.999 TL İndirim!
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Hayatı kolaylaştıran beyaz eşyaların başında gelen çamaşır makinelerinde yeni teknolojilerin geliştirilmesiyle birlikte kullanıcıların seçenekleri de giderek artıyor. Özellikle yıkama ve kurutma işlevlerini tek makinede bir araya getiren kurutmalı çamaşır makineleri hem alandan hem de zamandan tasarruf sağlıyor.

Kurutma özellikli çamaşır makinesi, çamaşırları yıkama işleminin ardından kurutma işlemi yaparak çamaşır asma ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve çamaşırların direkt olarak kullanılmasını sağlıyor.

Kullanıcılar tarafından sıklıkla sorulan sorulardan biri de “Kurutma makinesi mi kurutmalı çamaşır makinesi mi almalıyım?” sorusu oluyor. Yıkama ve kurutmalı çamaşır makinesi almak, kurutma makinesini ve çamaşır makinesini ayrı ayrı satın almaktan daha avantajlı olabiliyor. Özellikle dar alana sahip evlerde iki makine için yer bulmak zorlaşabiliyor. Bu nedenle yıkama ve kurutmayı tek seferde aynı makinede yapan kurutmalı çamaşır makinesi modelleri tercih etmek yerden tasarruf sağlıyor.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurutmalı çamaşır makineleri zaman ve yerden tasarruf sağlamalarının yanında pek çok farklı özelliğe de sahip. Piyasada birbirinden farklı ve çeşitli marka, model, tasarım ve teknik özellikteki kurutmalı çamaşır makineleri bulmak mümkün. Peki, kullanıcılar kurutmalı çamaşır makinesi alırken neye dikkat etmeli?

Kurutmalı çamaşır makinesi seçimi yaparken bazı önemli kriterler devreye giriyor. Kurutmalı çamaşır makinesi elektrik tüketimi, program sayısı ve özellikleri, kapasitesi, tasarımı, yıkama ve kurutma kapasitesi ve farkı, kazan temizliği özelliği olup olmaması gibi kriterler bunların en önemlileri. Makinenizi seçerken kendi yaşam alışkanlıklarınıza ve bütçenize en uygun modeli bulmak için tüm bu özelliklerin yanında kurutmalı çamaşır makinesi fiyat karşılaştırmasını da yapmanız avantajlı olacaktır.

Kurutmalı çamaşır makinelerinde dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri sahip olduğu enerji sınıfı. A+++ kurutmalı çamaşır makinesi modelleri su ve elektrik tüketimini minimum seviyede tutarak hem çevre hem de bütçe dostu bir kullanım sağlıyor. 

Kurutma makinesi seçiminde önemli olan bir diğer özellik ise makinenin kurutma işlemini hava yoğuşmalı mı yoksa su yoğuşmalı olarak mı yaptığıdır. Havalı kurutma teknolojisine sahip kurutmalı çamaşır makineleri nemi hava ile yoğuşturarak kurutma yapar. Su tüketiminden tasarruf sağlar. Su yoğuşmalı kurutma makinesinde ise nemli havayı yoğuşturmak için su kullanılır. Kurutma işlemi sırasında oluşan sıcak ve nemli hava, üzerine su püskürtülerek soğutulan ve temizlenen bir kanaldan geçirilir. Bu sayede sürekli nemi alınan sıcak hava ile kurutma işlemi gerçekleştirilir.

Enerji verimliliğinin yanı sıra bir diğer önemli özellik de makinenin yıkama ve kurutma kapasitesi. Örneğin; 9 kg çamaşır makinesi kurutmalı özellikli seçildiğinde bu miktarın kaç kilogramının yıkama ve kaç kilogramının kurutma işlemi için ayrıldığını da öğrenmek gerekiyor. Bu noktada makinenin devir sayısı da çok önemli. Özellikle kalabalık nüfuslu, çok miktarda ve geniş hacimli çamaşırları yıkamayı ve kurutmayı tercih eden kullanıcılar için yüksek devirli makineleri tercih etmek daha iyi bir seçenek olabiliyor.

Kurutmalı Çamaşır Makinesi Fiyat ve Kampanyaları

Kurutmalı çamaşır makinelerinde fiyat aralığı marka, model, program sayısı, tasarım, enerji tüketimi, teknik özellikler, hacim, devir gibi kıstaslara göre değişiklik gösteriyor. Kurutmalı çamaşır makinesi kampanya dönemleri de kullanıcıların satın alma tercihlerinde oldukça etkili olabiliyor.

Beko web sitesinde yer alan beyaz eşya kampanyaları sayfasını inceleyerek tüm beyaz eşyalardaki kampanyaları bir arada bulabilirsiniz. Ayrıca Beko kurutmalı çamaşır makinesi modelleri arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak size en uygun modeli seçebilirsiniz.

Yeni ürünler, kampanyalar, indirimler ve tüm fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olabilir; 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı merkezi hattımızı arayarak Beko ürünleri ile ilgili tüm soru, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.