TÜM KAMPANYALAR

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kategori

300 TR YAZAR KASA POS CİHAZI
48 SAAT İÇİNDE TESLİM


Üstelik;
Temassız ödeme,
20 den fazla banka kartı ile geniş ödeme seçeneği,
2G ve 3G bağlantı seçenekleri,
Hafif ve kolay taşınabilme özellikleri ile!

Beko'dan 8 KG Ve Üzeri Çamaşır Ve Kurutma Makinesi Alana 700 TL İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Kampanya 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Çamaşır ve Kurutma Makinesi birlikte alımlarına ürünlerin perakende peşin fiyatı üzerinden 700 TL indirim uygulanacaktır. BK 8101 DY model Çamaşır Makinesi kampanya kapsamında değildir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. 10 yıl motor garantisi pompalı makineleri ve prosmart inverter çamaşır makinelerinde geçerlidir.

Beko Buzdolaplarında yeni teknolojilerle tanışın!

  1. Multimode Teknolojisi: MultiMode teknolojisiyle buzdolabınızın kontrolü sizde! Multimode teknolojisiyle buzdolabınızı ihtiyacınıza göre 5 farklı modda kullanabilirsiniz.
  2. Destek Servis Tuşu: Akıllı ev teknolojisine sahip Beko HomeWhiz ürünlerinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Destek Servis tuşuna 3 saniye basılı tutarak çağrı merkezinden yardım için 15 dakika içerisinde ulaşılırsınız.
  3. DryBox Bakliyat Dispenseri: DryBox bakliyat dispanseriyle özellikle sıcak ve nemli iklimlerde bakliyatların 10 kata kadar daha uzun süre saklanması mümkündür.
  4. AeroFlow: Her rafta eş sıcaklıkta soğutma sağlayan AeroFlow Yeni Nesil İkili Soğutma Teknolojisiyle besinlerin tazeliği daha uzun süre korunuz.

Büyük Ekranda Büyük Keyif Zamanı! Exxen Uygulaması Şimdi Beko Smart TV’lerde!


EXXEN’de her gün yeni içerikler ve sürpriz formatlar sizleri bekliyor; Türkiye’nin sevilen oyuncuları ve beğenilen sanatçıları, en çok takip edilen sosyal medya fenomenleri ve gençleri peşinden sürükleyen Youtuber’lar… Zamanı geçmiş içerikler yerine özel ve orijinal içerikler… Geniş kitlelere hitap eden, ödüllü oyuncuların olduğu diziler… Türkiye’de daha önce yapılmamış yarışmalar, showlar ve eğlence programları… Türkiye’de büyük ses getirmiş belgesel ve biyografilerin yaratıcılarından EXXEN’e özel içerikler… Çocuklara özel sadece EXXEN için üretilmiş çizgi film, dizi ve animasyonlar… Gençlerin sevgilisi yıldızlar, beğeniyle izleyecekleri birbirinden farklı içerikler ve çok daha fazlası sadece EXXEN’de!

 

Exxen uygulamasına erişilebilecek güncel modellerimize Ürünleri İncele diyerek ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belirtilen eski TV modellerinde de online güncelleme ile Exxen uygulamasına erişilebilir; B32/40/43 A 670 A, B43/50/55/65 A 850 B, B49/55/65 A 950, B55/65 OLED 9900 5B, B43/49/55/65 A 8900 5A

Böreklerin tepsiyle sığdığı ekstra geniş iç hacimli yeni dondurucu Beko’da!

 

Kampanya 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Grundig NaturaShine Serisi’nde %25 İndirim Fırsatı!

 

Makademya fındığı ve Hindistan cevizi yağı ile zenginleştirilmiş seramik ızgara ve plakalara sahip Grundig NaturaShine ailesi ile tanışın!

Kampanya 28 Nisan – 16 Mayıs tarihleri arasında HD 8080 Saç Kurutma, HD 7081 Saç Kurutma, HS 7030 Saç Düzleştirici ve HS 7080 Saç Şekillendirici ürünlerinde geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.

Yeni Beko Android TV'lerle kesintisiz eğlence keyfi!

Üstelik Anroid TV'lerde 30 Gün Koşulsuz İade Hakkı!

 

"Turnuvanın Yıldızı Türkiye Olsun Beko TV'niz Bizden Olsun" kampanyasında 30 güne uzatılmış iade hakkı geçersiz kalacak ve standart iade uygulaması geçerli olacaktır.

Kampanya 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. 30 gün koşulsuz iade hakkından yararlanmak için 31 Mayıs 2021'e kadar alım yapılmalı ve aynı ay içerisinde montaj kaydı açılmış olmalıdır. Ürün montaj tarihinden itibaren 1 ay içinde iade edilebilir. Hediye / promosyon olarak alınan ürünler, çeyizlik ürünler ve ticari amaçlı alanlarda kullanılan ürünler kampanyaya dahil değildir. Ürünün tüm aksesuarları, faturası ve belgeleri eksiksiz olmalı ve ürün kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte iade alınmalıdır. Üründe tüketici kullanım hatasından oluşan bir problem olmamalıdır. Montajlı ürün olduğu için yetkili servis ürünü müşteri evinden iade alır ve Beko tarafından ücret iadesi gerçekleşir.

BEKO'DAN ÇİFTE BAYRAM FIRSATI!

 

Tüm küçük ev aletleri ve süpürgelerde net %20 indirim!

Kampanya 10 - 19 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari ve çoklu alımlar iptal edilecektir. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Beko'dan Seçili Süpürgelerde +2 Yıl Ücretsiz Ek Garanti Hediye*


*+2 yıl ek garanti hediyesi sadece BKS 2940 , BKS 2540 T , BKS 5540 , BKS 5540 T, BKS 5590 ve BKS 5585 model süpürgelerde geçerlidir. Evde servis hizmeti koşulları ve ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Arçelik Pazarlama A.Ş kampanya koşullarını değiştirme ya da durdurma hakkını saklı tutar.

Beko Tam Otomatik Espresso Makinesi ile keyfiniz tam, ilk kahveniz Tchibo'dan!

Tam Otomatik Espresso Makinesi alımına özel Tchibo Barista Çekirdek Kahve 1 kg hediye!

Geçerli model Beko CEG5311X olup stoklarla sınırlıdır, diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya 30 Nisan 2021 tarihine kadar geçerlidir.

 

 

Beko Aktif Hijyen Serisi ile Sağlığınız Koruma Altında!

Yüksek buhar gücü sayesinde virüs ve bakterilerin %99,9'unu* yok eden Buhar Kazanlı Ütü!

 

BKU 8928 ActiPress® Master Buhar Kazanlı Ütü Yoğun Buhar Programı:

*Bağımsız test laboratuvarında gerçekleştirilen testlerde; buhar ve 100°C üzeri taban sıcaklığı sayesinde, “smart” kademede 30 saniyelik uygulama yapıldığında Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans ve Aspergillus niger ile Bovine coronavirüs, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5 ve Murine norovirus mikroorganizmalarının %99,9’unu öldürdüğü görülmüştür.

BKG 5916 Buharlı Kırışık Giderici Yoğun Buhar Programı:

 

*Bağımsız test laboratuvarında gerçekleştirilen testlerde; 95°C üzeri sıcaklık ve buhar ile birlikte, “maksimum buhar” kademesinde, 60 saniye buharlı olarak uygulanması durumunda; Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans ve Aspergillus niger ile Bovine coronavirüs, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5 ve Murine norovirus mikroorganizmalarının %99,9’unu öldürdüğü görülmüştür.

 

 

Beko’dan Cep Telefonlarında İndirim Fırsatı!

Seçili cep telefonlarına özel fırsatlarla sahip olun 

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Beko kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

 

Beko Floral Mutfak Serisi İle Evinize Şıklık Geliyor!

 

Kampanya 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Küçük Ev Aletlerine Beko’dan DEV HİZMET!

Küçük ev aletleriniz için Yetkili Servisimiz evinize geliyor!

Beko küçük ev aletlerinde ve elektrikli süpürgenizde bir sorun yaşarsanız, şimdi çözümü evinizde bulacaksınız! 0850 210 0 888'i arayın, servis uzmanlarımız evinize gelsin, rahatınız bozulmadan probleminiz tamir edilsin.

 

Üstelik ürünlerinizin garantisi devam ediyorsa evlere servis hizmeti ücretsiz!

 

Beko'dan Beko Ve Grundig TV'lerde %18 KDV İndirimi!

Kampanya 1 - 16 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

9 KG Kapasiteli Beko Çamaşır Makineleri İle Çamaşır Derdi Bitti Gitti!

 

Kampanya 1-31 Mayıs tarihleri arasında Beko mağazalarında geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez. 10 yıl motor garantisi, prosmart inverter motor Çamaşır Makinesi makinelerinde geçerlidir.

Beko Derin Dondurucuların MultiMode Özelliği Sayesinde Kontrol Sizde!

Kampanya 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Turnuvanın Yıldızı Türkiye Olsun Beko TV'niz Bizden Olsun!

Kampanya 1 Mayıs 2021 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Beko mağazalarından ve beko.com.tr sanal mağazasından yapılacak 50 inç ve üzeri boyutta Beko/Grundig markalı Led Tv alışverişlerinde geçerlidir.

 

Kampanya 5.000 adet Led Tv ile sınırlıdır. Kampanyaya dahil Led Tv modellerinden alan müşterilerimize Beko’dan kampanya kayıtlanma bilgilerini içeren SMS gönderimi yapılacaktır. Son kayıt tarihi 10 Haziran 2021'dir.

Satın alınan televizyon modelini kampanyaya tanımlamak için: https://bit.ly/2vPl863

Beko Kablosuz Şarjlı Dik Süpürgelerde 30 gün koşulsuz iade garantisi!

 

Kampanya 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. 

30 gün koşulsuz iade kampanyası için detaylı bilgiye Beko Mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Beko Kurutma Makinelerinde 30 Gün Koşulsuz İade Garantisi!

 

Kampanya 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. 10 yıl motor garantisi, ısı pompalı kurutma makinelerinde geçerlidir. Beko kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

Beko'dan Seçili Küçük Ev Aletleri ve Süpürgelerde
30 Gün Koşulsuz İade!

Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Ankastre Setlerde Set Alımlarında Özel Fırsatlar

Beko Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Beko'dan ankastre ürünler! 

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

 

Yepyeni bir süpürge deneyimiyle güç şimdi evinizde!

Beko PowerClean® SD 8041 K Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, yüksek performansıyla tüm eve yeter.

 

Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatıyla!

 

YENİ EVLENENLERE VE EVİNİ YENİLEYECEKLERE BEKO'DAN HEDİYE!

Seçili 4 ürün alımında, 1.999 TL değerinde 32'' Televizyon ya da Küçük Ev Aleti hediye!

Kampanyamız, 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.

Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Ev Tipi Klima, Derin Dondurucu, 40” üzeri Televizyon ve Solo Fırın ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımında; B32 B 550 B Televizyon ya da CM 5964 Çay Makinesi, RHB 5050 Rendeli El Blender Seti ve DO 5964 Doğrayıcı hediye olarak verilecektir. Tezgâh seviyesi Buzdolapları, Ankastre ürünler ve 30725 model Klima, kampanya kapsamında değildir. KEA Evde Servis Hizmeti hakkında detaylı bilgi, Beko mağazalarında... *Taksit imkânı Fibabanka Tüketici Kredisi ile sağlanmaktadır. Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Tüm Beyaz Eşya, Televizyon, Klima ve Küçük Ev Aletlerinde 15 taksit, 3.500 TL altı Cep Telefonlarında ve Bilgisayarlarda 12 taksit, 3.500 TL ve üstü Cep Telefonlarında 3 taksit, Tabletlerde 6 taksit fırsatı sunulmaktadır. Tüketici Kredisi gerçek kişiler tarafından kullanılabilir ve kampanya gerçek kişiler için geçerlidir. Arçelik Pazarlama A.Ş. ve Fibabanka A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Beko Ankastre Setler Şimdi Küçük Ev Aleti Hediyeli!

 

Seçili 3'lü Beko Ankastre Set alanlara, 449 TL değerinde Küçük Ev Aletlerinden biri hediye!

Kampanya 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında tüm dijital saatli Ankastre Fırınlar, tüm cam yüzeyli Ocaklar, önden kontrollü Ocaklar ve piramit tipi Davlumbazlar hariç, Davlumbazların brilikte alımında Beko mağazaları ve beko.com.tr'de geçerlidir. Küçük Ev Aleti ve Süpürge modellerinde, tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 449 TL indirim yansıtılacaktır. Stoklarla sınırlıdır. BKK 2300 Beyaz Türk Kahvesi Makinesi ve BKK 2210 IN Dem Çay Makinesi kampanyaya dahil değildir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Doğanın arındırıcı gücü ile evimize sağlık!

Virüs ile bakerilerin %99,9'unu* yok eden Aktif Hijyen Serisi teknolojileri; paketli gıdalarınızı, kıyafetlerinizi ve eşyalarınızı güvenle hijyenil hale getirir.

Beko Aktif Hijyen serisi ürünleri; Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Aspergillus niger, Enterococcus hirae, Pseudomonas aeruginosa bakteri ve mantarların, Poliovirus type 1, Adenovirus type 5, Murine Norovirus, Bovine Coronavirus ve SARA-COV-2 (Coronavirus) virüslerin öldürülmesinde etkilidir.

 

 

Tüm Beyaz Eşyalarda Bahar Kampanyasına Özel 350 TL'ye Varan İndirim!

 

Kampanya 1 Mayıs 00:00 - 17 Mayıs 05:00 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari ve çoklu alımlar iptal edilecektir. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Beko'dan 3 Güne Özel Fırsatlar!

Çay makinesi ve daha bir çok ürün Beko'da şimdi indirimli!

 

Kampanya 15 Mayıs 00:00- 17 Mayıs 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arcelik