TÜM KAMPANYALAR

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kategori

 

Beko’dan Cep Telefonlarında İndirim Fırsatı!

Seçili cep telefonlarına özel fırsatlarla sahip olun 

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Beko kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

 

Beko Ankastre Setlerde Set Alımlarında Özel Fırsatlar

Beko Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Beko'dan ankastre ürünler! 

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

 

Cep Telefonu Alana Hypergear Ürünlerinde %20 İndirim!

 

Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar yetkili satıcılarımız ve beko.com.tr’de geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Beko kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

 

Beko Keyf ile geleneksel Türk kahvesi lezzeti şimdi indirimli!

 

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası geçerlidir.  Stoklarla sınırlı olup başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Güç şimdi evinizde!

Beko PowerClean® Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, yüksek performansıyla tüm eve yeter.

 

Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı!

 

Küçük Ev Aleti ve Süpürgelerde KDV Beko’dan!

 

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya BKK 2185 TG Tost Makinesi, BKK 2167 RHB, RHB 2910 Rendeli El Blender Seti, BKK 3098 Personal Blender, BKS 5564 Toz Torbasız Süpürge, BKS 2940 Toz Torbalı Süpürge ve BKS 2935 Toz Torbalı Süpürge modelleri için geçerlidir.Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Televizyonunuzun Yanında Quick & Shine TV Ekran Temizleyici Hediye!

 

Kampanya 1-15 Temmuz tarihleri arasında beko.com.tr'de geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Her Eve Uygun Beko Klimalar 2.599 Liradan Başlayan Fiyatlar ve Peşin Fiyatına 10 Taksit Fırsatıyla

 

2.599 TL 30725 modelin tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır. 31 Temmuz 2020 tarihine kadar tüm klima modellerinde Türkiye Finans tüketici kredisi ile peşin fiyatına 10 taksit fırsatı sunulmaktadır. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir. 

Beko'dan  Süpürgeler 699 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Toz Torbasız ve Toz Torbalı Süpürge alana Aksesuar Kitleri 50 TL İndirimle!
 

Üstelik seçili modellerde +2 yıl ücretsiz ek garanti fırsatıyla!

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecekti

3 Program Beyaz Bulaşık Makinesinde İndirim Fırsatı!

 

BM 3033 3 programlı bulaşık makinesi 1.879 TL indirimli fiyatı çeyiz kampanyasına dahil değildir, farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

6 ve 9 program bulaşık makinelerinde özel fırsatlar!

 

1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Buzdolaplarında Yaza Özel İndirimler!

 

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Buhar Destekli Fırınlar Lezzeti Mutfağınıza Taşıyor!

 

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Böreklerin tepsiyle sığdığı ekstra geniş iç hacimli yeni dondurucu Beko’da!

 

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*
*Solo ürün gruplarında

Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Tek Tuşla Derin Dondurucunuzu Soğutucuya Dönüştüren Özellik Beko’da!

 

Derin Dondurucunuz Beko’dan Olsun, Joker Özelliğiyle Tek Tuşla Soğutucu Olsun

Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Tüm Beko Televizyon Alımlarında Geçerli; 1 yıllık Digiturk Paketleri %50 İndirimli!

 

Hangi paketi istediğinizi, Digiturk çağrı merkezini aradığınızda belirtmeyi unutmayın.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra tarafınıza kurulum için paket şifresi bir zarf içerisinde iletilecektir.
  • Satın alınan paket şifresi tarafınıza ulaştığında, 0212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak  ücretsiz kurulum kaydı oluşturulmalıdır. Kurulum kaydınızın Digiturk Müşteri Hizmetleri tarafından oluşturulmasının ardından Digiturk Yetkili Teknik servisi randevu için sizi arayacak ve Digiturk teknik servisi evinizde kurulum işlemini gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır ve nakde çevrilemez.
  • Dijital şifreli ürünlerde, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yapılmaz.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Dış Kurulum için bilgi, satın alımdan önce, Digiturk Müşteri Hizmetlerinden alınabilir.
  • Fiyatlara KDV dahildir.
  • Kampanya şifreleri 31 Ağustos 2020 23:59 itibariyle geçerliliğini yitirir.

Çamaşır Makinesi Alanlara Kurutma Makinelerinde 700 TL İndirim Fırsatı!

 

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarından 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi (ayın ürünü BK 7101 YD / BK 7101 DY kampanya kapsamında değil) alan müşterilerimiz, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Tribündeki yerini al, Beko'dan indirim kazan!

 

Tribündeki yerini almaya hazır mısın? Hemen https://sevdikseni.fenerbahce.org/ üzerinden kartonetini satın al, kişiye özel tanımlanan indirim koduyla Beko’dan yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişlerde 129 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 229 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 429 TL indirim kazanma şansını yakala.

Kampanya, 2019-2020 sezon sonuna kadar https://sevdikseni.fenerbahce.org/ web sitesi üzerinden kartonetini alan taraftarlara özel olarak verilen kod ile 18 Haziran - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarında geçerlidir. Tüm Beko markalı ürünlerde, tavsiye edilen perakende peşin fiyat üzerinden, 500 TL-999 TL arası alışverişlerde 129 TL, 1.000 TL-1.999 TL arası alışverişlerde 229 TL ve 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 429 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya süresi boyunca her taraftara bir tane kod verilecektir. Kampanyaya dahil olan ürünler ile ilgili Beko mağaza yetkilisinden bilgi alabilirsiniz. Her müşteri, belirtilen kod ile bir kere indirim alabilir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yaz Fırsatı Beko’dan. Şimdi Alın 2021’de Ödeyin.

 

3 Ürün Alışverişinize 1.599 TL Değerinde Televizyon Hediye!

31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanyaya tezgah seviyesi buzdolapları, BM 3003 bulaşık makinesi ve AFE 21000 S ankastre fırının özel indirimli fiyatı dahil değildir.1599 TL değerindeki B32L 5845 4B ve B32L 5745 4B televizyonları hediyedir. Şimdi alın, 2021’de ödeyin kampanyası Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan geçerlidir. 10.000 TL, 6 ay ödemesiz dönemli 60 ay vadeli, aylık %0,55 faiz oranlı kredinin efektif yıllık faiz oranı %8,1522’dir. Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Hayat Sigortası primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kredi başvurusunun onaylanması Banka’nın inisiyatifindedir. Kredi başvurusu Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank şubelerine yapılacaktır. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Arçelik markalı beyaz eşya, ankastre, küçük ev aleti, ısıtma-soğutma, televizyon ürün alımlarında geçerlidir. Bilgisayar, tablet, cep telefonu ve yazar kasa alımlarında geçerli değildir. Ödeme koşulları ile ilgili ziraat.com.tr, vakifbank.com.tr ve halkbank.com.tr adreslerinde detaylı bilgiye ulaşılabilir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

9 Kg Çamaşır Makinelerinde Temmuz Ayına Özel 300 TL'ye varan İndirim!

 

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında 9 kg çamaşır makinesi modellerinde 300 TL’ye varan indirim yapılacaktır. Beko Yetkili Satıcılarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Seçili Beko Büyük Ekran 4K TV Alana Tablet Hediye!

 

Kampanya 4-10 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arcelik