TÜM KAMPANYALAR

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kategori

Tribündeki yerini al, Beko'dan indirim kazan!

 

Tribündeki yerini almaya hazır mısın? Hemen https://sevdikseni.fenerbahce.org/ üzerinden kartonetini satın al, kişiye özel tanımlanan indirim koduyla Beko’dan yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişlerde 129 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 229 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 429 TL indirim kazanma şansını yakala.

Kampanya, 2019-2020 sezon sonuna kadar https://sevdikseni.fenerbahce.org/ web sitesi üzerinden kartonetini alan taraftarlara özel olarak verilen kod ile 18 Haziran - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarında geçerlidir. Tüm Beko markalı ürünlerde, tavsiye edilen perakende peşin fiyat üzerinden, 500 TL-999 TL arası alışverişlerde 129 TL, 1.000 TL-1.999 TL arası alışverişlerde 229 TL ve 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 429 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya süresi boyunca her taraftara bir tane kod verilecektir. Kampanyaya dahil olan ürünler ile ilgili Beko mağaza yetkilisinden bilgi alabilirsiniz. Her müşteri, belirtilen kod ile bir kere indirim alabilir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Efsane Sponsor da Bırakmaz Seni Beşiktaş!

Efsane Sponsor, Kara Kartallara “Bırakmam Seni” diyor. Sen de destek olmaya hazır mısın?

https://birakmamseni.org/ Kredi Kartı, Posta Çeki veya EFT/Havale ile destek kısmında belirtilen hesap numaralarına yapılacak olan;

1) 100 TL ile 1902 TL arası destekler için Tüm Beko mağazalarında geçerli ;

  • 500 TL - 999 TL arası tüm Beko markalı ürün alışverişlerinde 50 TL,
  • 1000 TL– 1999 TL arası tüm Beko markalı ürün alışverişlerinde 100 TL,
  • 2000 TL ve üzeri tüm Beko markalı ürün alışverişlerinde 200 TL indirim verilecektir.

2) 1903 TL ve üzeri destekler için ise; tüm Beko mağazalarında geçerli;

  • 500 TL - 999 TL arası tüm Beko markalı ürün alışverişlerinde 103 TL,
  • 1000 TL– 1999 TL arası tüm Beko markalı ürün alışverişlerinde 203 TL,
  • 2000 TL ve üzeri tüm Beko markalı ürün alışverişlerinde 503 TL indirim verilecektir.

 

Beko’dan Cep Telefonlarında İndirim Fırsatı!

Seçili cep telefonlarına özel fırsatlarla sahip olun 

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Beko kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

 

Çamaşır Makinesi Alanlara Kurutma Makinelerinde İndirim Fırsatı!

Kurutma makinenizi şimdi alın, zamanınız size kalsın!

8kg ve üzeri çamaşır makinesi alana kurutma makineleri 700 tl indirimli. 

1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarından 8 kg ve üzeri kapasiteli çamaşır makinesi alan müşterilerimiz, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. İndirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko'dan Evinize Tertemiz Destek!

 

Beyaz Eşya, Ankastre ve TV ürünlerinden herhangi 3'ünü alana  1.699 TL değerinde Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge Sadece 399 TL!

  • 30 Eylül tarihine kadar beko.com.tr ve Beko bayilerinde geçerli olan kampanyaya tezgah seviyesi buzdolapları, AFE 21000 S ankastre fırın ve BM 3003 bulaşık makinesinin özel indirimli fiyatı dahil değildir.
  • 3 ürünün birlikte alımına 1.699 TL değerindeki SD 2061 model sarjlı dik süpürge sadece 399 TL’ye verilecektir.  İndirimin yansıması için indirimin geçerli olduğu Şarjlı Dik Süpürgenin de sepete eklenmesi gerekmektedir.
  • Farklı kampanyalar ile birleştirilemez. 
  • Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

9 Kg Çamaşır Makinelerinde Eylül Ayına Özel 300 TL'ye varan İndirim!

 

1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında 9 kg çamaşır makinesi modellerinde 300 TL’ye varan indirim yapılacaktır. Beko Yetkili Satıcılarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

A++ Beko NeoFrost Buzdolapları 3.030 TL'den başlayan Fiyatlarla!

 

660364 MB model buzdolabı için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 3.030 TL'dir.

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Detaylı bilgi için Beko mağazaları ve beko.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

43" ve üstü Smart TV'lerle birlikte Soundbar'larda 500 TL'ye varan İndirim!

 

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

 

 

Beko Süpürgelerde +2 yıl Ücretsiz Ek Garanti Fırsatı!

 

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

Beko'dan Seçili Küçük Ev Aletleri ve Süpürgelerde
30 Gün Koşulsuz İade!

Toz Torbasız ve Toz Torbalı Süpürge alana Aksesuar kitleri 50 TL indirimle!

 

Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Küçük ev aletlerine Beko’dan DEV HİZMET!

 

Küçük ev aletleriniz için Yetkili Servisimiz evinize geliyor!

Üstelik ürünlerinizin garantisi devam ediyorsa evlere servis hizmeti ücretsiz!

Güç şimdi evinizde!

Beko PowerClean® Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, yüksek performansıyla tüm eve yeter.

 

Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatıyla!

 

Küçük Ev Aleti ve Süpürgelerde KDV Beko’dan!

 

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya BKK 2185 TG Tost Makinesi, BKK 2167 RHB, RHB 2910 Rendeli El Blender Seti, BKK 3098 Personal Blender, BKS 5564 Toz Torbasız Süpürge, BKS 2940 Toz Torbalı Süpürge ve BKS 2935 Toz Torbalı Süpürge modelleri için geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Buhar Destekli Fırınlar Lezzeti Mutfağınıza Taşıyor!

 

Kampanya 1-30 Eylül 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Ankastre Setlerde Set Alımlarında Özel Fırsatlar

Beko Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Beko'dan ankastre ürünler! 

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

 

Beko’dan Evinize Sağlıklı Serinlik!

Beko Ekolojik Inverter Klima sadece 2.799 TL!
Üstelik peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla!

 

1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında Bonus üye iş yeri Beko mağazalarında 3 taksite +3 ek taksit, 4-14 taksitler arasına +4 ek taksit fırsatı sunulmaktadır. Detaylı bilgi için: www.bonus.com.tr. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Cep Telefonlarında Stoklarla Sınırlı İndirim Fırsatı Beko'da

 

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

6 ve 9 program bulaşık makinelerinde özel fırsatlar!

 

1-30 Eylül 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

3 Program Beyaz Bulaşık Makinesinde İndirim Fırsatı!

 

BM 3033 3 programlı bulaşık makinesi 2.199 TL indirimli fiyatı çeyiz kampanyasına dahil değildir, farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Derin Dondurucuların MultiMode Özelliği Sayesinde Kontrol Sizde!

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Böreklerin tepsiyle sığdığı ekstra geniş iç hacimli yeni dondurucu Beko’da!

 

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*
*Solo ürün gruplarında

Kampanya 1-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Maliyetler artmasın, esnafımız kazansın diye Beko 300 TR'de indirim fırsatı!

 

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar geçerlidir. Beko kampanyayı durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
**Yazar kasa Pos üzerinde bir banka uygulaması yüklü olduğu sürece ürünün yasal ömrü olan 10 yıl boyunca iletişim bedeli alınmamaktadır.

Uzaktan eğitime özel Beko FHD TV'lerde indirim fırsatı!

 

Kampanya 23-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko'da 3 Güne Özel Fırsatlar!

 

Kampanya 26-28 Eylül tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arcelik