TÜM KAMPANYALAR

En avantajlı ve güncel kampanyalarımızı takip edebileceğiniz sayfaya hoş geldiniz. Beyaz Eşya , Küçük Ev Aletleri , Ankastre , Elektronik ve Isıtma Soğutma Kampanyalarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kategori

Tribündeki yerini al, Beko'dan indirim kazan!

 

Tribündeki yerini almaya hazır mısın? Hemen https://sevdikseni.fenerbahce.org/ üzerinden kartonetini satın al, kişiye özel tanımlanan indirim koduyla Beko’dan yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişlerde 129 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 229 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 429 TL indirim kazanma şansını yakala.

Kampanya, 2019-2020 sezon sonuna kadar https://sevdikseni.fenerbahce.org/ web sitesi üzerinden kartonetini alan taraftarlara özel olarak verilen kod ile 18 Haziran - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarında geçerlidir. Tüm Beko markalı ürünlerde, tavsiye edilen perakende peşin fiyat üzerinden, 500 TL-999 TL arası alışverişlerde 129 TL, 1.000 TL-1.999 TL arası alışverişlerde 229 TL ve 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 429 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya süresi boyunca her taraftara bir tane kod verilecektir. Kampanyaya dahil olan ürünler ile ilgili Beko mağaza yetkilisinden bilgi alabilirsiniz. Her müşteri, belirtilen kod ile bir kere indirim alabilir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Beko Süpürgelerde +2 yıl Ücretsiz Ek Garanti Fırsatı!

 

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari satışlar iptal edilecektir.

Beko'dan Seçili Küçük Ev Aletleri ve Süpürgelerde
30 Gün Koşulsuz İade!

Toz Torbasız ve Toz Torbalı Süpürge alana Aksesuar kitleri 50 TL indirimle!

 

Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Küçük ev aletlerine Beko’dan DEV HİZMET!

 

Küçük ev aletleriniz için Yetkili Servisimiz evinize geliyor!

Üstelik ürünlerinizin garantisi devam ediyorsa evlere servis hizmeti ücretsiz!

Güç şimdi evinizde!

Beko PowerClean® Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, yüksek performansıyla tüm eve yeter.

 

Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatıyla!

 

Beko Ankastre Setlerde Set Alımlarında Özel Fırsatlar

Beko Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Beko'dan ankastre ürünler! 

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

 

Büyük mutluluklar küçük değişimlerle başlar!

Beko’dan büyük yenileme kampanyası! Şimdi Küçük Ev Aleti ve Süpürgelerde %50’ye varan indirim!

Kampanya seçili Küçük Ev Aleti ve süpürge modelleri için 1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Beko yetkili satıcıları ve beko.com.tr’de geçerlidir. %50 indirimli kampanya fiyatı BKK 1393 Nefisto Slow Cooker modeli için geçerlidir.  Kampanya fiyatları bireysel satış için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

 

Beko Buhar Destekli Fırınlar Lezzeti Mutfağınıza Taşıyor!

 

Kampanya 1-30 Kasım 2020 tarihleri arası geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

Beko’dan Cep Telefonlarında İndirim Fırsatı!

Seçili cep telefonlarına özel fırsatlarla sahip olun 

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Beko kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

 

9 Kg Çamaşır Makinelerinde Kasım Ayına Özel 300 TL'ye varan İndirim!

 

1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında 9 kg çamaşır makinesi modellerinde 300 TL’ye varan indirim yapılacaktır. Beko Yetkili Satıcılarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Çamaşır makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko tam yoğuşmalı kombiyle kışı rahat geçirin!

 

Kampanya 1 - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Klimalar evinizi sıcak, faturalarınızı düşük tutacak!

 

Bu kampanya 1 - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Ankastre Ocaklarda 3 özellik bir arada, sağlıklı lezzet mutfağınızda!

 

30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır.  Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko 300 TR Yazarkasa POS’ta indirime ek büyük değişim fırsatı!

 

Temassız ödeme özelliğine sahip Beko 300 TR yazarkasa pos 1.799 TL yerine sadece 1.599 TL! Üstelik farklı marka eski yazarkasa pos cihazını getirenler Beko mağazalarında geçerli 500 TL hediye çeki kazanıyor!

Beko 300 TR değişim kampanyası kapsamında 500 TL hediye çekinden faydalanabilmek için, öncelikle Beko 300 TR cihazının web ya da mağazalar üzerinden satın alınması gerekmektedir. Ürün satın alındıktan sonra gönderilen SMS’de yer alan kampanya sayfasındaki formun doldurulması ve SMS’de gelen kampanya kodunun bu sayfaya girilmesi gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için formda belirtilen bilgilerin eksiksiz doldurulması ve okunaklı hurda belgesi görselinin JPG, PNG ya da PDF formatında web sitesi üzerinden eklenmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için cihazın hurda belgesinin ve cihazın kendisinin Arçelik veya Beko mağazasına SMS’de size özel gönderilen kod ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir. Formun eksiksiz doldurulması sonrasında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Kullanıcı bilgileri ve yüklenen hurda belgesinin uygunluğu kontrol edildikten sonra kampanyaya katılımınız kabul edilecektir. Katılımınızın kabul edildiği ya da reddedildiği bilgileri SMS ile iletilecektir.  Kampanyaya 31.11.2020 tarihine kadar katılım sağlanabilmektedir. Kampanya yalnızca Vera Delta, inPos M120 ve Profilo/Verifone VX680 modellerinde geçerlidir. 01.08.2020 tarihi itibariyle hurda edilmiş cihazlar kabul edilecektir.  Gönderilen cihaz ve hurda belgesi gerekli kontrollerden geçip onaylandıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Kazanılan hediye çeki tüm Arçelik ve Beko ürünlerinde, 1.000 TL ve üzeri tek seferlik harcamalarda, yalnızca Arçelik ve Beko mağazalarında 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.  Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya 3.000 adetle sınırlı olup kampanya koşullarını değiştirme yada kampanyayı erken bitirme hakkı Arçelik Pazarlama A.Ş.de saklıdır.

beko.com.tr'ye üye ol, akıl almaz indirim fırsatlarını kaçırma!

16-20 Kasım tarihlerinde www.beko.com.tr’ye üye olan ve iletişim izinlerini onaylayan ilk 100 kişiye;
Kırılmaya karşı 4 kata kadar dayanıklı cam demlik ve parmak izi bırakmaz inox gövdeye sahip BKK 2220 IC Beko Dem® Çay Makinesi 1 TL!
 

Üstelik tüm Beko markalı ürünlerde;
İlk 100 kişiden sonraki 1.000. kişiye kadar %50 net indirim,
2.000. kişiye kadar %25 net indirim ,
10.000. kişiye kadar %10 net indirim Beko’dan! 

*Ayrıca sıralamaya giremeyen müşterilerimize beko.com.tr’de 2.000 TL üzeri alışverişlerde geçerli 100 TL indirim kuponu iletilecektir.

Beko'dan TV Festivali!

Beko TV'lerde 23-30 Kasım arasında büyük indirim fırsatı!
 

Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili yetkili satıcılarımız aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcılarımızın stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

6 ve 9 program bulaşık makinelerinde özel fırsatlar!

 

1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

8 kg ve üzeri Çamaşır Makinesi alana Kurutma Makinelerinde  1.000 TL’ye varan indirim fırsatı!

 

1-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarından 8 kg ve üzeri Çamaşır Makinesi alan müşterilerimiz, Kurutma Makinelerinde 1.000 TL'ye varan indirim hakkı kazanacaktır. 1.000 TL indirim D 90 Hp model Kurutma Makinesi ile Çamaşır Makinesi alımında geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Çamaşır Makinesi kampanyasına katılım için satın alan tüketicinin iletişim izni vermesi gerekmektedir.

A++ Beko NeoFrost Buzdolapları 3.030 TL'den başlayan Fiyatlarla!

 

660364 MB model buzdolabı için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 3.030 TL'dir.

Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir. Detaylı bilgi için Beko mağazaları ve beko.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Böreklerin tepsiyle sığdığı ekstra geniş iç hacimli yeni dondurucu Beko’da!

 

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*
*Solo ürün gruplarında

Kampanya 1-30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

3 Program Beyaz Bulaşık Makinesinde İndirim Fırsatı!

 

BM 3033 3 programlı bulaşık makinesi 2.199 TL indirimli fiyatı çeyiz kampanyasına dahil değildir, farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Derin Dondurucuların MultiMode Özelliği Sayesinde Kontrol Sizde!

Kampanya 1-30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

BEKO EFSANE CUMA'DA EFSANE İNDİRİM!

iPhone 11'de 10 saatlik efsane indirim Beko'da!

Kampanya 28 Kasım 22:00 - 29 Kasım 08:00 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili yetkili satıcılarımız aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcılarımızın stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

 

Beko Efsane Cuma'da Efsane İndirim!

 

Kampanya 28 - 30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarda birleştirilemez.  Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili yetkili satıcılarımız aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcılarımızın stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

BEKO EFSANE CUMA'DA EFSANE İNDİRİM!

iPhone'larda 10 saatlik efsane indirim Beko'da! 

Kampanya 28 Kasım 22:00 - 29 Kasım 08:00 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili yetkili satıcılarımız aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcılarımızın stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

 

Arcelik