• Sırala
 • Sıralama Seçenekleri
0 SONUÇ BULUNDU
Filtrele
Sırala
  No results for campaigns
  No results for other content
  Temizle
  Karşılaştır 0 Ürün
  Karşılaştırmak için 2 ürün seçiniz

  Bulaşık Makinesi

  Bulaşık makineleri her evin demirbaşı olan beyaz eşyalardan biri. Solo ya da ankastre, küçük ya da büyük, ekonomik ya da lüks; hangi kategoride olursa olsun neredeyse her evin mutfağında bir bulaşık makinesi mutlaka bulunuyor. Bulaşık makinesi kullanımı elektrik, su ve zaman tasarrufu sağladığı için elde yıkamaya göre çok daha ekonomik, güvenli, temiz ve çevre dostu bir yol. Marka, model, program sayısı, teknik özellik, tasarım, enerji sınıfı, fiyat gibi pek çok kritere göre değişen bulaşık makinesi modelleri arasından herkesin kendi kullanım alışkanlıklarına ve bütçesine uygun bir model seçmesi mümkün.

  Bulaşık Makinesi Modelleri

  Modeller; bulaşık makinesi ebatları, program sayıları ve kullanım özelliklerine göre pek çok farklı çeşide ayrılıyor. Bağımsız olarak kullanılan ve mutfağınızda dilediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz solo bulaşık makinesi dışında dolap içinde ya da gömme olarak kullanılan ankastre bulaşık makinesi modelleri de sıklıkla kullanılıyor. Çok nadiren tezgah üstü veya mini bulaşık makinesi modellerini de bulabilmek mümkün.

  Bulaşık makinesi modeline karar verirken etkili olan diğer kıstaslar ise makinenin program sayısı, kapasitesi, enerji performansı, özellikleri, tasarımı ve rengi. Beyaz bulaşık makinesi klasikleşen bir model olsa da farklılık arayanlar için çeşitli renk ve malzemelerden üretilmiş bulaşık makinesi modelleri bulunabiliyor. İnoks bulaşık makinesi beyaz modellerden sonra en çok tercih edilen tasarımlardan biri. Leke tutmayan ve kolay temizlenen bu modeller şık ve kullanışlı tasarımlarıyla modern mutfakların vazgeçilmezlerinden biri. Cesur ve iddialı bir renk tercihi olarak öne çıkan gri bulaşık makinesi ve antrasit bulaşık makinesi modellerinin yanı sıra beyaz cam bulaşık makinesisiyah cam bulaşık makinesi  modelleri de cam yüzeyli şık görünümleriyle tercih ediliyor.

  Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Bulaşık makinelerinde 3 ile  9 arasında değişen program sayısı bulunuyor. Bulaşık makinesi almaya karar verdiğinizde; alacağınız makinenin program sayısını seçerken, yıkayacağınız ortalama bulaşık miktarı ve günde kaç kez yıkama yapacağınız etkili oluyor. tepsi yıkama ,AquaIntense , hızlı yıkama gibi farklı teknolojilere sahip bulaşık makineleri ise farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

  Bulaşık makinesi yıkama süresi de kullanıcılar tarafından merak edilen bir konu. Yıkama süreleri yıkama derecesi ve bulaşık miktarına göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca her markanın ve modelin program süreleri de farklı olabiliyor. Hızlı yıkama, ekonomik yıkama gibi programlarla yıkama sürelerini azaltarak enerji tasarrufu yapabilmek de mümkün.

  “Bulaşık makinesi kaç litre su harcar?” sorusu da kullanıcıların alacakları makineye karar vermeden önce sordukları sorulardan biri. Bulaşık makineleri eko programda yıkama başına ortalama 12,9 L ile 9,5 L arasında su harcıyor. Bulaşık makinesi elde yıkamaya göre oldukça fazla miktarda sudan tasarruf edilmesini sağlıyor. 

  Bulaşık makinesi satın alma aşamasında içi de dışı kadar önemli. Bulaşık makinesinin iç parçalarından biri olan bulaşık makinesi sepeti üst ve alt sepet olmak üzere ikiye ayrılıyor. Üst sepete bardak, kase gibi daha küçük bulaşıklar yerleştirilirken; alt sepete tencere, tabak gibi büyük parçaların yerleştirilmesi daha uygun. Üst ve alt sepetler dışında bir de bulaşık makinesi çatal kaşık sepeti ve modeline göre çatal kaşık çekmecesi bulunuyor. Çatal kaşık sepeti kapaksız ya da kapaklı olabiliyor. Sepetleri kullanırken doğru bulaşık yerleşimi yapmak, temizlik kurallarına dikkat etmek ve kullanım kılavuzunda yazılan kurallara uymak makinenizin ömrünü uzatmaya yardımcı oluyor.

  Bulaşık Makinesi Fiyat ve Kampanyaları

  İhtiyacınıza uygun bir bulaşık makinesi satın alacağınız zaman bulaşık makinesi kampanyalarını takip ederek istediğiniz marka, model ve program özelliğindeki makine için fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Markalar tarafından belirli aralıklarla bulaşık makinesi kampanyaları yapılmakla birlikte fiyatlar makinenin modeline, program sayısına, özelliklerine, tasarımına ve enerji verimliliğine göre değişiklik gösterir.

  Beko bulaşık makinesi kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza en uygun modeli belirleyebilirsiniz. Web sitesinde yer alan Beko bulaşık makinesi modelleri arasında fiyat ve özellik karşılaştırması yaparak istediğiniz modeli satın alabilirsiniz. Beyaz eşya kampanyaları sayfamıza göz atabilir; yeni ürünlerden haberdar olmak için web sitemize üye olabilirsiniz. Ayrıca 444 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayarak ürünlerle ilgili sormak istediğiniz tüm soruları yöneltebilirsiniz.

  Arcelik