• Sırala
 • Sıralama Seçenekleri
0 SONUÇ BULUNDU
Filtrele
Sırala
  No results for campaigns
  No results for other content
  Temizle
  Karşılaştır 0 Ürün
  Karşılaştırmak için 2 ürün seçiniz

  Ocaklı Fırın

  Fırınlar içerisinde en çok tercih edilenlerden biri ocaklı fırın modelleridir. Solo fırın olarak da adlandırılan ocaklı fırınlar; üzerinde ocak bulunan ve hem fırın hem de ocak işlevinin bir arada kullanılabildiği fırın modelleridir. 

  Ocaklı Fırın Modelleri ve Özellikleri

  Ocaklı fırınlar da diğer fırın modellerinde olduğu gibi birçok pişirme özelliği sunar. 

  Fırınlar fonksiyonlarına göre 3 kategoriye ayrılır. Turbo fırınlar, turbo pişirme özelliği ile fanlı sıcak hava dalgası sayesinde yemeklerin daha hızlı pişmesini sağlar. Elektroturbo fırınlarda alt-üst pişirme yapılabileceği gibi sadece alt ya da sadece üst pişirme fonksiyonu da kullanılarak daha homojen yemek pişirilebilir. Multifonksiyon fırınlar ise 8 ve üstü farklı fonksiyonda 3D, 360 derece ısıtma ya da buhar destek teknolojisi gibi teknolojik özellikler ile aynı anda 3 tepside kokuları birbirine karışmadan mükemmel yemek pişirme deneyimi sunmaktadır. Bu ayarlar dışında pizza yapma, yoğurt yapma, ekmek yapma ya da buz çözme gibi farklı özellikleri bulunan ocaklı fırınlar hayatı kolaylaştıran sağlıklı çözümler sunar. 

  Ocaklı fırınlar ocağın bağlantı şekli, tasarım, malzeme, renk gibi bazı özelliklere göre de ayrılır. Bağlantı şekline göre doğalgaz ya da tüple (LPG) çalışan modeller bulmak mümkündür. Ocak tasarımında cam ve metal malzemeli yüzeyler, emaye ya da döküm ocak ızgarası arasında tercih yapılabileceği gibi elektrikle, gazla ya da her iki sistemle de çalışan gözlere sahip ocaklı fırın modelleri tercih edilebilir. İki el kullanmaya gerek duyulmadan tek elle düğmeden otomatik olarak yanan ocak gözüyle kolay kullanım sunar.

  Ocaklı Fırın Ölçüleri, Fiyatları ve Kampanyaları

  Ocaklı fırın satın alırken ocaklı fırının yerleştirileceği alanın boyutları da göz önünde bulundurulmalıdır.

  Ocaklı fırın fiyatları da kullanıcılar açısından oldukça önemli bir konudur. Fiyatlar; markaya, modele, ölçülere, tasarıma göre farklılık gösterir. Markaların düzenlediği ocaklı fırın kampanyaları da kullanıcıların hesaplı tercihler yapmasına olanak verir.

  Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ocaklı fırını seçmek istiyorsanız Beko web sitesinde yer alan Beko ocaklı fırın modellerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca “beyaz eşya kampanyaları” sayfasına girerek ocaklı fırınlar da dâhil olmak üzere beyaz eşyalardaki tüm kampanyalara göz atabilir ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Beko web sitesine üye olarak; yeni ürünlerden ve indirimlerden haberdar olabilir; merak ettiğiniz tüm konular hakkında 444 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.

  Arcelik