Beyaz Eşya

Evlerimizde kullandığımız vazgeçilmez teknolojik ürünler olan bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kurutma makinesi, fırın, ocak gibi eşyaların bütünü beyaz eşya olarak adlandırılır. Beyaz eşyalar birbirinden gelişmiş modelleri, ürün özellikleri ve tasarımlarıyla her evin ihtiyacına en uygun çözümleri sunar. Beyaz eşyalar, beyaz eşya seti olarak da tercih edilebilir. Beyaz eşya çeyiz paketi gibi beyaz eşya setleri özellikle evlenerek yeni ev kuracak kişiler için ekonomik bir tercih olarak öne çıkar.

Beyaz Eşya Modelleri

Beyaz eşya modelleri marka, model, tasarım, renk, kullanım şekli, çalışma prensibi ve teknik özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Buzdolabı,fırın, ocak, ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar solo yani bağımsız olarak tercih edilebileceği gibi ankastre olarak da tercih edilebilirler. Özellikle son yıllarda yapılan yeni evlerdeki mutfaklarda dolap gibi belirli bir alana gömülme tekniğiyle üretilen ankastre beyaz eşya modelleri sıklıkla tercih edilir. Ankastre beyaz eşyalar pratik bir kullanım, yer tasarrufu ve şık bir görünüm sağlama gibi nedenlerle ilgi çeker.

Beyaz eşyalarda birbirinden farklı tasarım ve renk seçenekleri de bulabilmek mümkündür. Beyaz eşyaya adını veren beyaz renkli klasik modeller sıklıkla kullanılsa da son yıllarda leke tutmama ve kolay temizlenme özellikleriyle öne çıkan Inox beyaz eşya modelleri oldukça popüler bir seçenektir.Siyah beyaz eşya modelleri de çarpıcı ve cesur tasarımlar sevenlerin gözdesidir. Siyah, beyaz, gri ve Inox gibi renklerin dışında çeşitli markalarda cıvıl cıvıl ve renkli beyaz eşya modelleri de bulabilmek mümkün olur.

Beyaz eşya modelleri kullanıcıların alışkanlıklarına, ihtiyaçlarına ve evlerindeki alanın büyüklüğüne göre de değişebilir. Buzdolabı alacak olan kullanıcılar; NoFrost dondurucu üstte, NoFrost dondurucu altta, çift kapılı, gardırop tipi ve mini buzdolabı  buzdolabı modelleri arasından kendilerine ve yaşam tarzlarına en uygun seçeneği rahatlıkla bulabilir. Çok miktarda yiyeceği depolamak ve sağlıklı şekilde saklamak isteyen kalabalık aileler derin dondurucu modellerine ihtiyaç duyabilir. Çalışan, ev işlerine vakti olmayan ve zamandan tasarruf etmek isteyen kişiler kurutma makinesi ya da kurutmalı çamaşır makinesi alma ihtiyacı duyabilirler. Bulaşık makinesini değiştirmek ve ekonomik seçenekleri değerlendirmek isteyenler bulaşık makinesi fiyatları hakkında araştırma yapabilir. Kullanıcılar her ihtiyaçlarına cevap veren en uygun beyaz eşya modellerini piyasadaki modeller arasında ölçü, özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak rahatlıkla bulabilirler.

Beyaz Eşya Paketleri ve Kampanyalar

Beyaz eşya satın almak isteyen kullanıcıların beyaz eşya karşılaştırma seçeneği her zaman vardır. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve ekonomik seçimler yapmak isteyen kullanıcılar beyaz eşya takımı gibi seçenekleri değerlendirebilirler. Beyaz eşya çeyiz seti gibi birçok parçadan oluşan beyaz eşya takımları; bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın gibi temel beyaz eşyaları daha ekonomik fiyatlarla bir araya getirir. Beyaz eşya setleri üç, dört ve daha fazla parçadan oluşabilir.

Beyaz eşya kampanyaları da kullanıcılar tarafından çok ilgi gören uygulamalardır. Çeşitli markaların beyaz eşya seti kampanya dönemleri takip edilerek bütçe dostu seçimler yapılabilmektedir.

Beyaz Eşya Fiyatları

Piyasada farklı markaların birbirinden farklı özellikte ve farklı modelde beyaz eşya modelini bulabilen kullanıcılar için beyaz eşya fiyatları en önemli satın alma kıstaslarından biridir. Fiyatlar; markaya, modele, tasarıma, program sayılarına, tek ya da set tercihine, teknik özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Birçok seçenek arasından en doğru tercihi yapabilmek için ihtiyaçlar ve kullanım alışkanlıkları net olarak belirlenmeli ve fiyat karşılaştırması yapılmalıdır. Birden fazla beyaz eşyaya ihtiyacı olan ya da yeni ev kuracak kişiler beyaz eşya seti fiyatları hakkında araştırma yaparak indirimlerden yararlanabilirler.

Beko, beyaz eşya konusunda önde gelen uluslararası markalardan biridir. Buzdolabından bulaşık makinesine, fırından çamaşır makinesine kadar binlerce Beko beyaz eşya modelini bir arada bulabileceğiniz Beko web sitesinde “Beyaz eşya kampanyaları” bölümünü de inceleyerek tüm beyaz eşyalardaki kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Beko beyaz eşya kampanyaları sayfasından beğendiğiniz ürünleri seçebilir; Beko beyaz eşya fiyatları, ölçüleri ve ürün özellikleri arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Tüm Beko ürünleri ile ilgili soru, görüş, öneri ve geri bildirimleriniz için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.