• Sırala
 • Sıralama Seçenekleri
0 SONUÇ BULUNDU
Filtrele
Sırala
  No results for campaigns
  No results for other content
  Temizle
  Karşılaştır 0 Ürün
  Karşılaştırmak için 2 ürün seçiniz

  Çekmeceli derin dondurucu

  Derin dondurucu; geniş miktarda yiyeceği çok düşük ısılarda dondurma yöntemiyle uzun süre saklamaya olanak sağlıyor. Buzdolaplarının dondurucu ve no frost bölmelerinin saklama alanının kısıtlı olması nedeniyle derin dondurucular her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

  Derin dondurucu modelleri kullanım şekillerine ve çalışma prensiplerine göre farklılık gösterebiliyor. Derin dondurucular soğutma şekillerine göre Statik ve No Frost derin dondurucu olarak ayrılıyor. Statik derin dondurucu ile No Frost arasında bazı farklar bulunuyor. Statik dondurucular dondurucu yüzeylerinde karlanma yaparak dondurma işlemi yaparken; No Frost dondurucular kuru ve soğuk havayı üfleme prensibiyle dondurma işlemi yaptığı için çalışırken karlanma yapmıyor.

  Dikey Derin Dondurucu Özellikleri

  Derin dondurucular kullanım şekillerine göre de yatay ve dikey olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Dikey derin dondurucu ya da diğer adıyla çekmeceli derin dondurucu buzdolabına benzeyen tasarımıyla özellikle alanı kısıtlı olan evlerde sıklıkla tercih ediliyor. İçinde bulunan çekmeceli rafları, yiyecekleri düzenli bir şekilde saklamaya yardımcı olur ve pratik bir kullanım sağlar. Raflı derin dondurucu olarak da adlandırılan dikey derin dondurucu modelleri birçok markada farklı boyutlarda ve farklı fiyat aralıklarında temin edilebiliyor.

  Derin dondurucu çekmeceli mi sandık tipi mi alınmalı?” sorusu kullanıcılar tarafından zaman zaman soruluyor. Bu sorunun yanıtını kullanım alışkanlıklarınız ve ürünü kullanacağınız alanın boyutları belirliyor. Derin dondurucuya ihtiyacınız var ancak kullanacağınız alan darsa çekmeceli derin dondurucular dikey ve dar alanlara rahat sığabilen tasarımlarıyla size daha uygun olabiliyor.

  Çekmeceli Derin Dondurucu Ebatları ve Fiyatları

  Çekmeceli derin dondurucuların boyutları kullanım tercihlerine göre değişebiliyor. Farklı markalar ve farklı fiyatlarda kullanım alışkanlıklarınıza uyan 3 çekmeceli derin dondurucu modellerinden 7 çekmeceli derin dondurucu modellerine kadar birçok seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Çekmece sayısına göre hacim ve boyutlar da değişebiliyor. 7 çekmeceli bir modelin, 3 ya da 4 çekmeceli bir modele göre boyu daha uzun ve saklama alanı daha fazla olacaktır.

  Çekmeceli derin dondurucu fiyatları markaya, modele, teknik özelliklere, hacme ve enerji sınıfına göre değişiklik gösterebiliyor. Derin dondurucu kampanya dönemleri de satın alacağınız derin dondurucuya karar verme aşamasında oldukça etkili. Sizin için en uygun derin dondurucuyu seçmeden önce Beko web sitesini inceleyerek Beko dikey derin dondurucu modellerinde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca beyaz eşya kampanyaları sayfasına göz atarak tüm beyaz eşya modellerindeki kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olabilir; sormak istediğiniz tüm sorular için 444 0 888 numaralı Beko çağrı merkezi hattını 7/24 arayabilirsiniz.

  Arcelik