İndirime Kalan Süre
Robot Süpürge modellerinde Size Özel indirimler almak ister misiniz?

Robot Süpürge

RS 8034 HM
Robot Süpürge
2
  • Kablosuz Çalışma Süresi : 150 dk
  • Yasaklı alan Tanımlama : Var
  • Şarjlı Batarya : Var
  • Gövde Rengi : Siyah
4.999 TL 4.299 TL
Karşılaştır
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.

Robot Süpürge

Temizlik teknolojisinde yaşanan gelişmeler; her geçen gün farklı ve gelişmiş özelliklere sahip elektronik ürünlerin kullanıcılarla buluşmasını sağlıyor. Tüm yaşam alanlarının temizliğinde en çok kullanılan ev aletlerinden biri olan elektrikli süpürgeler de bu teknolojik gelişime hızla ayak uyduran ürün grupları arasında yer alıyor. Elektrikli süpürge modellerinin en gelişmiş türü olan robot süpürge; programlanabilen ve insan gücüne ihtiyaç duymadan tam otomatik olarak çalışarak temizlik yapan bir alet olma özelliği taşıyor.

Robot Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Robot elektrikli süpürge; elektrikli ya da şarjlı olarak çalışabilen farklı modellere sahip. Kendi sisteminde yer alan farklı programlama seçenekleriyle ya da akıllı telefon uygulamalarıyla kontrol edilebilen robot süpürgelerin; ıslak ve kuru vakumlu temizleme, cilalama, paspaslama gibi özellikler sunan modelleri de bulunuyor.

Şarjlı robot süpürgeler; kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen akıllı robot süpürge modelleri arasında yer alıyor. Ortalama 2-3 saat şarj ömrü ile aralıksız temizlik yapabilme özelliğine sahip olan bu modeller şarjı bittiğinde otomatik olarak şarj ünitesine giderek kendilerini şarj edebiliyor ve şarj tamamen dolduktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam ediyor.

Akıllı robot süpürgelerde navigasyon özelliği de bulunuyor. İlk kullanımda temizlik yapacağı alanda uzaktan kumanda ile yönlendirilen robot süpürgeler; temizleyecekleri alanı hafızalarına kaydedip haritalandırıyor ve sonraki kullanımlarda bu haritaya göre otomatik hareket ediyor. Mobilya altı, duvar, basamak gibi noktaları algılamayı sağlayan engel tanıma özelliği sayesinde ise temizlik yaparken karşısına çıkabilecek engelleri algılayarak çarpma, takılma, bozulma gibi sorunları ortadan kaldırıyor.

Akıllı robot süpürgelerde zamandan tasarruf sağlamaya yardımcı olan otomatik programlama özelliği de bulunuyor. Bu özellik; kullanıcının temizliği yapılacak alanda bulunmadığı durumlarda istenen gün, saat ve program ayarında süpürgenin otomatik olarak temizlik yapmasını sağlıyor.

Robot süpürgelerin bazı modellerinde sert zeminlerin yanı sıra halı gibi yüzeyleri de temizleme özelliği bulunuyor. Özel fırçalar yardımıyla gerçekleştirilen halı temizleme işleminin yanı sıra kuru ve ıslak temizlik, sterilizasyon gibi özellikleri olan modeller kıl, tüy gibi maddeleri daha detaylı temizleyerek özellikle evcil hayvan besleyen ve alerjisi olan kullanıcılar için rahatlık sağlıyor.

Robot süpürge alırken dikkat edilmesi gereken temel özellikler arasında; motor ve çekim gücü, pil ömrü, şarj süresi, toz haznesi kapasitesi ve program sayısının yanı sıra engel tanıma, navigasyon, akıllı telefonlarla entegre olma gibi teknolojik özellikler de yer alıyor.

Robot Süpürge Fiyatları

Robot süpürge fiyatları; marka, model, tasarım ve teknik özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor. Robot süpürge markaları; birbirinden farklı özelliklere sahip modelleri kullanıcıların beğenisine sunuyor. Kullanıcıların nasıl bir robot süpürge istediklerini, süpürgeyi hangi amaçlarla kullanacaklarını, alışkanlıklarını ve bütçelerini belirlemeleri; ihtiyaçlarına en uygun modeli bulmaları açısından önem taşıyor. Diğer kullanıcılar tarafından farklı platformlarda yapılan robot süpürge yorumları ve tavsiyeleri de tercihleri etkileyen kıstaslar arasında yer alıyor.

Beko web sitesinde yer alan Beko robot süpürge modellerini detaylı ürün bilgileri ile inceleyebilir; fiyat karşılaştırması yaparak ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Robot süpürgelerle birlikte diğer küçük ev aleti ürünlerinde uygulanan kampanyalara göz atmak için Beko web sitesindeki “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Beko web sitesine üye olarak; yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz. Beko ürünleri hakkında merak ettiğiniz tüm konularda bilgi almak için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.