İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
1 ürün listelendi.

Dikey Süpürge

SD 2141
Şarjlı Süpürge

3
  • Led Fırça : Var
  • Toz Haznesi Kapasitesi : 0,55 L
  • Motor Gücü : 110 W
  • Kablosuz Çalışma Süresi (Düşük Güç) : 45 dk
  • Motor Tipi : DC
7.899 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Dikey Süpürge

Dikey süpürge
; kolay taşınabilme, yer kaplamayan dikey tasarım, süpürme işlemini hızlı şekilde gerçekleştirme gibi özellikleriyle öne çıkan elektrikli süpürge modelleri arasında yer alıyor. İnce, uzun bir gövdeye sahip olan ve dik süpürge olarak da adlandırılan dikey elektrikli süpürge; hafif ve az yer kaplayan tasarımıyla pratik bir kullanım sağlıyor. Motor ve emiş gücü açısından standart bir elektrik süpürgesinin performansını aratmayan dikey süpürgelerde; farklı yüzeylerde kullanılabilen çeşitli boyutlarda fırça ve başlıklar, HEPA filtresi gibi özellikler bulunuyor. Klasik elektrik süpürgelerinin bazı modellerinde yer alan sessiz çalışabilme özelliği birçok dikey süpürge modelinde de yer alıyor.

Dikey Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Dikey süpürgeler kullanım şekillerine ve teknolojik özelliklerine göre şarjlı dikey süpürge, kablolu dikey süpürge, toz torbalı dikey süpürge ve toz torbasız dikey süpürge gibi çeşitlere ayrılıyor.

Şarjlı dikey süpürgeler; herhangi bir kabloya bağlı olmadan uzun süre yüksek performansla kullanılabilmeleri açısından ilgi çeken modeller arasında yer alıyor. Uzun bir pil ömrüne sahip olan bu modellerin kullanımı ev, ofis gibi birçok yaşam alanında tercih ediliyor. Şarjlı modeller dışında uzun bir kabloya sahip olan ve fişten çekmeye gerek olmadan her odada rahatça kullanılabilen kablolu modeller de bulabilmek mümkün. Kablolu dikey süpürgelerin bazı modellerinde gövde kısmının çıkarılarak şarjlı el süpürgesi olarak kullanılabilme imkanı bulunuyor.

Dikey süpürgelerde toz torbalı ve toz torbasız model seçenekleri de bulunuyor. Toz torbalı modellerde toz ve kirler makine haznesine yerleştirilen bir torba içine çekiliyor. Toz torbası kağıt, bez, elyaf gibi malzemelerden üretiliyor. Tercihe göre tek kullanımlık ya da yıkanarak birden fazla kez kullanılabilen torbalar temin edilebiliyor. Toz torbasız modellerde ise toz ve kirler makine içinde yer alan haznede birikiyor. Toz torbası gerektirmeyen bu modellerde hazne dolduğunda boşaltılıp temizlenerek tekrar kullanılıyor.

Dikey Elektrikli Süpürge Fiyatları

Dikey elektrikli süpürgelerin fiyat aralıkları pek çok kritere göre değişebiliyor. Marka, model, kullanım şekli, motor gücü, boyut ve tasarım, ses seviyesi ve teknolojik özellikler bu kriterlerin başında geliyor. Kullanıcıların birçok farklı marka ve model arasında seçim yapmadan önce alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını ve bütçe aralıklarını belirlemeleri; doğru ürünü bulmalarına yardımcı oluyor. Diğer kullanıcılar tarafından çeşitli platformlarda yapılan dikey süpürge tavsiye ve yorumları da satın alma tercihlerinde etkili olabiliyor.

Beko web sitesindeki küçük ev aletleri kategorisinde yer alan Beko dikey süpürge modellerini fiyat ve ürün özellikleri arasında karşılaştırma yaparak inceleyebilir; ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Küçük ev aletlerindeki tüm kampanyalara göz atmak için “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.