İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
2 ürün listelendi.

Islak Kuru

BKS 9118 Robotto
Islak Kuru

0
  • Ses Seviyesi : 81 dBA
  • Motor Gücü : 1800 W
4.699 TL

HydroTrio™ SD 5341 Islak Kuru
Şarjlı Süpürge

0
  • Toz Haznesi Kapasitesi : 0,5 L
  • Motor Gücü : 250 W
  • Kablosuz Çalışma Süresi (Düşük Güç) : 25
  • Motor Tipi : DC
12.499 TL
10.999 TL Oliz'e Özel
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Islak Kuru Süpürge

Elektrikli süpürge
; ev, iş yeri, okul, araç içi gibi birçok farklı yaşam alanının temizliğinde kullanılan en önemli elektrikli ev aletlerinden biridir. Temel işlevi yaşam alanlarındaki kir, toz, tüy, kırıntı gibi maddeleri hızlı ve kolay şekilde süpürerek temizlemek olan elektrikli süpürgelerin farklı özelliklere sahip modelleri bulunur. Elektrikli süpürge modelleri kullanım şekillerine ve teknolojik özelliklerine göre toz torbalı, toz torbasız, sulu, dikey, şarjlı, robot ve ıslak kuru gibi çeşitlere ayrılır.

Islak Kuru Süpürge ve Özellikleri

Islak kuru elektrikli süpürge; süpürgeler arasında kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği modellerden biridir. Islak kuru süpürgeler, hem kuru hem de ıslak yüzeyleri temizleyebilme işlevine sahip süpürge çeşitleridir. Bu süpürge modeli kuru yüzeyleri süpürebilmenin yanı sıra ıslak yüzeylerdeki sıvıları emme ve vakumlama yöntemiyle temizleme özelliğine sahiptir. Islak kuru el süpürgesi ve ıslak kuru şarjlı el süpürgesi gibi çeşitleri de bulunan ıslak kuru özellikli süpürgeler, iki farklı makine işlevini bir arada sunmaları nedeniyle sıklıkla tercih edilir.

Islak kuru süpürge kullanımı oldukça pratik olmakla birlikte bu tür makineler bazı özellikleriyle diğer elektrikli süpürge modellerinden ayrılır. Islak kuru süpürgelerde kuru ve ıslak alan kullanımları için ayrı filtre sistemleri bulunur. Kuru kullanımda tek ya da birden fazla kullanıma uygun kağıt ve bez toz torbası seçenekleri bulunur. Yalnızca kağıt torba kullanılan ya da kağıt ve bez torbaların birlikte kullanılabildiği model seçenekleri de bulabilmek mümkündür. Islak kullanımda ise torba kullanılmaz; toz ve kirler su yardımıyla direk olarak makine içindeki hazneye çekilir. Islak kuru süpürgelerde ıslak ve kuru kullanım için farklı fırça ve başlıklar bulunur. Bazı modellerde ise ulaşılamayan alanlardaki toz ve kirleri sökme amacıyla üfleme özelliği ve buna uygun başlıklar bulunur.

Islak kuru elektrikli süpürge satın alırken ve kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Kullanıcıların ıslak kuru modelleri satın alırken motor ve emiş gücü, filtreleme özellikleri, iç hacim, güvenlik gibi detayları göz önünde bulundurmaları çok önemlidir. Kullanım esnasında ise makinenin kullanım kılavuzunda yer alan talimatlara uymak gerekir. Uzun ömürlü ve güvenli kullanım için kuru ve ıslak zeminlere uygun filtrelerin, fırça ve başlıkların kullanılması gerekir. Ayrıca belirli aralıklarla makine filtrelerinin değiştirilmesi, boru ve haznenin temizlenmesi verimli ve yüksek performanslı bir kullanım açısından önem taşır.

Islak Kuru Elektrikli Süpürge Fiyatları

Islak kuru elektrikli süpürgelerin fiyat aralıkları; marka, model, boyut, motor gücü, iç hacim, tasarım ve teknolojik özelliklere göre değişiklik gösterir. Islak ve kuru süpürme özelliğine sahip bir makine satın almak isteyen kullanıcıların alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını ve bütçe aralıklarını göz önünde bulundurarak seçim yapmaları, doğru ürünü bulmaları açısından yararlı olacaktır.

Beko web sitesinde detaylı ürün bilgileriyle yer alan Beko ıslak kuru elektrik süpürgesi modellerini inceleyebilir; fiyat ve teknolojik özellikleri arasında karşılaştırma yaparak satın alabilirsiniz. Küçük ev aletlerinde uygulanan tüm kampanyaları görüntülemek için “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerileriniz için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.