• Sırala
 • Sıralama Seçenekleri
0 SONUÇ BULUNDU
Filtrele
Sırala
  No results for campaigns
  No results for other content
  Temizle
  Karşılaştır 0 Ürün
  Karşılaştırmak için 2 ürün seçiniz

  Kombi tipi buzdolabı

  Her evin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olan buzdolabı, gelişen teknolojiye ayak uyduran birbirinden farklı modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. No frost buzdolabı modellerinden gardırop tipi No Frost buzdolaplarına, FullFresh+, VitaminZone ve Odour Fresh+Koku Giderme Teknolojisi’ne kadar çeşit çeşit yeni nesil buzdolabı modelleri kullanıcıların ilgisini çekiyor.

  Kombi Tipi Buzdolabı ve Avantajları

  Kombi tipi buzdolabı da buzdolabı teknolojisinin getirdiği en popüler modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Peki, kombi tipi buzdolabı nedir? Kombi tipi adı verilen buzdolabında standart tasarımlı buzdolabından farklı olarak dondurucu bölümü altta ve soğutucu bölüm üstte yer alır. Soğutucu bölümün, yani günlük olarak en çok kullanılan bölümün gövde ve kapak kısmı üstte yer alır. Sıklıkla kullanılan soğutucu kısmın üstte yer alması, kullanıcıları sürekli eğilip kalkma hareketinden kurtararak kullanım kolaylığı sağlaması açısından tercih edilir.

  Buzdolabı elektrik tüketimi de kullanıcıların göz önünde bulundurduğu önemli bir konudur. Kombi tipi buzdolabı modellerinde de A++ buzdolabı gibi modelleri bulabilmek mümkündür. Bu modeller az enerji tükettiği için uzun yıllar verimli ve ekonomik şekilde kullanım sağlar.

  Kombi Tipi Buzdolabı Ölçüleri ve Fiyatları

  Kombi tipi buzdolabı ölçüleri markaya, modele, iç hacme göre değişiklik gösterir. Kombi tipi buzdolabı fiyatları ise yine marka, model, iç hacim gibi özelliklerin yanında tasarımı ve sahip olduğu enerji sınıfına göre belirlenir. Kombi tipi buzdolabı satın alırken makineyi koyacağınız alanın ve ev nüfusunun sayısını da göz önünde bulundurmak doğru bir seçim yapmanıza yardımcı olur. Beko web sayfasını inceleyerek sizin için en uygun Beko kombi tipi buzdolabı modelini seçebilirsiniz. Ayrıca web sitesinde yer alan “beyaz eşya kampanyaları” sayfasına da göz atabilir ve kampanyaları ürünlerden haberdar olabilirsiniz.

  Tüm yeni ürünler, indirimler ve fırsatları takip etmek için Beko web sitesine üye olmayı unutmayın. Beko ürünleri ile ilgili her türlü soru, görüş, öneri ve geri bildirimleriniz için 444 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı arayabilirsiniz.

  Arcelik