Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

3 Program Beyaz Bulaşık Makinesinde İndirim Fırsatı!

 

BM 3033 3 programlı bulaşık makinesi 1.879 TL indirimli fiyatı çeyiz kampanyasına dahil değildir, farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

6 ve 9 program bulaşık makinelerinde özel fırsatlar!

 

1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Buzdolaplarında Yaza Özel İndirimler!

 

Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Böreklerin tepsiyle sığdığı ekstra geniş iç hacimli yeni dondurucu Beko’da!

 

Türkiye’de en büyük hacme sahip Dikey Dondurucu*
*Solo ürün gruplarında

Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Tek Tuşla Derin Dondurucunuzu Soğutucuya Dönüştüren Özellik Beko’da!

 

Derin Dondurucunuz Beko’dan Olsun, Joker Özelliğiyle Tek Tuşla Soğutucu Olsun

Kampanya 1-31 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Çamaşır Makinesi Alanlara Kurutma Makinelerinde 700 TL İndirim Fırsatı!

 

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarından 7 kg ve üzeri çamaşır makinesi (ayın ürünü BK 7101 YD / BK 7101 DY kampanya kapsamında değil) alan müşterilerimiz, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim ürünlerin beraber alımlarında geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Tribündeki yerini al, Beko'dan indirim kazan!

 

Tribündeki yerini almaya hazır mısın? Hemen https://sevdikseni.fenerbahce.org/ üzerinden kartonetini satın al, kişiye özel tanımlanan indirim koduyla Beko’dan yapacağın 500 TL ve üzeri alışverişlerde 129 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 229 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 429 TL indirim kazanma şansını yakala.

Kampanya, 2019-2020 sezon sonuna kadar https://sevdikseni.fenerbahce.org/ web sitesi üzerinden kartonetini alan taraftarlara özel olarak verilen kod ile 18 Haziran - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Beko mağazalarında geçerlidir. Tüm Beko markalı ürünlerde, tavsiye edilen perakende peşin fiyat üzerinden, 500 TL-999 TL arası alışverişlerde 129 TL, 1.000 TL-1.999 TL arası alışverişlerde 229 TL ve 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 429 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya süresi boyunca her taraftara bir tane kod verilecektir. Kampanyaya dahil olan ürünler ile ilgili Beko mağaza yetkilisinden bilgi alabilirsiniz. Her müşteri, belirtilen kod ile bir kere indirim alabilir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yaz Fırsatı Beko’dan. Şimdi Alın 2021’de Ödeyin.

 

3 Ürün Alışverişinize 1.599 TL Değerinde Televizyon Hediye!

31 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kampanyaya tezgah seviyesi buzdolapları,  ankastre ocaklar, ankastre davlumbazlar, BM 3003 bulaşık makinesi ve AFE 21000 S, BFM 310 B ankastre fırının özel indirimli fiyatı dahil değildir. 1599 TL değerindeki B32L 5845 4B ve B32L 5745 4B televizyonları hediyedir. Şimdi alın, 2021’de ödeyin kampanyası Sosyal Hayatı Destek Kredisi kapsamında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan geçerlidir. 10.000 TL, 6 ay ödemesiz dönemli 60 ay vadeli, aylık %0,55 faiz oranlı kredinin efektif yıllık faiz oranı %8,1522’dir. Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Hayat Sigortası primi kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. Banka gerekli görülmesi halinde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Kredi başvurusunun onaylanması Banka’nın inisiyatifindedir. Kredi başvurusu Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank şubelerine yapılacaktır. Sosyal Hayatı Destek Kredisi Arçelik markalı beyaz eşya, ankastre, küçük ev aleti, ısıtma-soğutma, televizyon ürün alımlarında geçerlidir. Bilgisayar, tablet, cep telefonu ve yazar kasa alımlarında geçerli değildir. Ödeme koşulları ile ilgili ziraat.com.tr, vakifbank.com.tr ve halkbank.com.tr adreslerinde detaylı bilgiye ulaşılabilir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

9 Kg Çamaşır Makinelerinde Temmuz Ayına Özel 300 TL'ye varan İndirim!

 

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında 9 kg çamaşır makinesi modellerinde 300 TL’ye varan indirim yapılacaktır. Beko Yetkili Satıcılarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyalar birbirleri ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arcelik