Beyaz eşya ürünleri, beyaz eşya setleri ya da beyaz eşya düğün paketi gibi ihtiyaçlarınız için güncel beyaz eşya kampanyalarımıza bu sayfadan göz atabilir, en uygun beyaz eşya fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

Beko Buzdolaplarında yeni teknolojilerle tanışın!

  1. Multimode Teknolojisi: MultiMode teknolojisiyle buzdolabınızın kontrolü sizde! Multimode teknolojisiyle buzdolabınızı ihtiyacınıza göre 5 farklı modda kullanabilirsiniz.
  2. Destek Servis Tuşu: Akıllı ev teknolojisine sahip Beko HomeWhiz ürünlerinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Destek Servis tuşuna 3 saniye basılı tutarak çağrı merkezinden yardım için 15 dakika içerisinde ulaşılırsınız.
  3. DryBox Bakliyat Dispenseri: DryBox bakliyat dispanseriyle özellikle sıcak ve nemli iklimlerde bakliyatların 10 kata kadar daha uzun süre saklanması mümkündür.
  4. AeroFlow: Her rafta eş sıcaklıkta soğutma sağlayan AeroFlow Yeni Nesil İkili Soğutma Teknolojisiyle besinlerin tazeliği daha uzun süre korunuz.

Beko Kurutma Makinelerinde 30 Gün Koşulsuz İade Garantisi!

 

Kampanya 30 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalarla birleştirilemez.

10 yıl motor garantisi, ısı pompalı kurutma makinelerinde geçerlidir. Beko kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

Beko Derin Dondurucu'nuzda tepsilerinize de yer var!

Kampanya 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Derin Dondurucular1.550 TL'den başlayan fiyatlarla!

 

Kampanya 30 Haziran 2021 tarihine kadar Beko mağazaları ve beko.com.tr'de geçerlidir. 7031 MB model Derin Dondurucu için tavsiye edilen perakende satış fiyatı 1.550 TL'dir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Yapı Kredi World ile tüm dondurucu ürünlerinde peşin fiyatına 9 taksit fırsatı!

Arcelik