Markalar

Her yaş grubundan insana hitap eden ve televizyondan bilgisayara, akıllı telefonlardan tabletlere ve kulaklıklara kadar uzanan geniş bir çeşitlilik sunan elektronik ürünler hayatın her alanında kullanılıyor. Herkesin yaşamının vazgeçilmez bir parçası haline gelen gelişmiş teknolojiye sahip bu ürünler dünya devi elektronik markaları tarafından üretilerek piyasaya sunuluyor.

Akıllı Elektroniğin Dev İsimleri

Apple, Samsung, Huawei ve Xiaomi markaları; akıllı teknoloji ürünlerini yenilikçi ve modern bir anlayışla üreten dünyaca ünlü markalardan en önemlileridir.

Amerika kökenli bilişim ve teknoloji markası Apple; akıllı elektronik ürünler konusunda dünya çapında en popüler markalardan biri. Geliştirdiği orijinal ve yenilikçi ürünlerle kendine geniş bir kullanıcı kitlesi edinen markada; Apple bilgisayar, Apple laptop, Apple notebook (Apple Macbook) modellerinin yanı sıra Apple iPhone olarak bilinen Apple telefon ve Apple iPad adıyla bilinen Apple tablet modelleri en popüler ürünler arasında yer alıyor. Bilgisayar ve telefonlar dışında Apple saat (Apple Watch), Apple bileklik ve Apple kulaklık (Apple Airpods) gibi giyilebilir teknoloji ürünleri de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Akıllı teknolojiden bahsedildiğinde akla ilk gelen markalardan biri de Samsung. Güney Kore merkezli bir marka olan Samsung; beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, bilgisayarlardan telefonlara, tabletlerden akıllı aksesuarlara kadar çok geniş bir ürün gamına sahip. Akıllı elektronik ürünleri ile her yaştan kullanıcının vazgeçilmez markalarından biri haline gelen markada; Samsung bilgisayar, Samsung laptop, Samsung notebook, Samsung tablet ve Samsung telefon modellerinin yanı sıra Samsung telefon aksesuarları olan Samsung akıllı bileklik, Samsung akıllı saat ve Samsung kulaklık gibi ürünler bulunuyor.

Son on yılda akıllı elektronik ürünler kategorisinde dünyaca ünlü popüler markalar arasına giren Çin menşeli Huawei markası ise telefon, tablet, bilgisayar ve laptop gibi ürün gruplarıyla ön plana çıkıyor. Araştırma ve geliştirmeye oldukça önem veren marka; tasarım ve teknik özellikleriyle dikkat çeken akıllı teknoloji ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Dünya çapında en çok ilgi gören Huawei telefon modellerinin yanı sıra Huawei laptop ve Huawei tablet gibi Huawei bilgisayar modelleri performanslarıyla dikkat çekiyor. Huawei kulaklık, Huawei akıllı saat ve Huawei akıllı bileklik gibi akıllı aksesuarlar da her zevke ve ihtiyaca hitap eden modeller sunuyor.

2010’da kurulan ve kurulduğu günden bu yana büyük gelişme göstererek elektronikte dünya devleri arasında yerini alan Çin merkezli Xiaomi markası akıllı telefon kategorisinde geliştirdiği ürünlerle öne çıkıyor. Yüksek performanslı ve gelişmiş teknik özelliklere sahip Xiaomi telefon modelleri hem hobi hem de profesyonel amaçlı kullanımlar için ideal. Telefonların yanı sıra Xiaomi tablet, Xiaomi kulaklık ve Xiaomi akıllı bileklik modelleri de kullanıcılar tarafından ilgi görüyor.

Bilgisayar Üretiminde Uzman Markalar

Lenovo ve HP; bilgisayar ürünlerinde yüksek performansı ekonomik fiyatlarla buluşturan en önemli köklü markalar arasında yer alıyor. Çin’de kurulan ve elde ettiği pazar payıyla birçok uluslararası markayı geride bırakan Lenovo; bilgisayar, laptop, notebook ve tablet üretimiyle öne çıkıyor. Ürün geliştirme ve test süreçlerine çok önem veren Lenovo; her ihtiyaca cevap veren çözümler sunuyor. Lenovo bilgisayar, Lenovo laptop, Lenovo notebook ve Lenovo tablet modelleri fiyat-performans dengesi açısından kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Açılımı Hewlett-Packard olan HP, Amerika merkezli bir marka. Bilgisayar teknolojisi alanında dünyaca ünlü tecrübeli markalar arasında yer alan HP; masaüstü ve dizüstü bilgisayar, tablet, notebook, oyun bilgisayarı gibi ürünlerin yanı sıra yazıcı, tarayıcı gibi ürünlerde de tercih ediliyor. HP bilgisayar modelleri arasında HP masaüstü bilgisayar, HP laptop, HP oyun bilgisayarı, HP notebook ve HP tablet bilgisayar bulunuyor. HP bilgisayar fiyatları model, tasarım, donanım gibi özelliklere göre değişse de her bütçeye uygun seçenekler bulmak mümkün.

Televizyon Teknolojisinin Öncüleri

Grundig ve Philips; elektronik alanında özellikle televizyon üretimindeki tecrübeleri ve kaliteleriyle vazgeçilmezler arasında yer alan dünya devleri. Alman kökenli olan ve 2008 yılında Beko tarafından satın alınarak yüzde yüz Türk markası haline gelen Grundig; tüketici elektroniğinden küçük ev aletlerine, ses sistemlerinden beyaz eşyaya kadar uzanan geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Grundig televizyon modellerinde yüksek görüntü ve ses kalitesi, geniş ekran, internet bağlantısı gibi gelişmiş özellikler bulabilmek mümkün. Grundig TV kategorisinde akıllı televizyon teknolojisiyle üretilen Grundig Smart TV, Grundig 4K TV gibi modeller de ilgi çekiyor. Grundig TV fiyatları televizyonun sahip olduğu teknik özelliklere, ekran boyutuna, çözünürlüğe ve modele göre değişiklik gösteriyor.

Hollanda’da kurulan ve elektronikten beyaz eşyaya, kişisel bakım ürünlerinden ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan dünya devi Philips; televizyon teknolojisinde öne çıkan markalar arasında yer alıyor. Philips Android TV, Philips Smart TV gibi Philips TV modelleri akıllı televizyon teknolojisiyle üretiliyor. Yüksek çözünürlük ve kontrast, canlı renkler, geniş ekran ve internet bağlantısı gibi gelişmiş özelliklere sahip Philips televizyon modelleri düşük enerji tüketimiyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Beko web sitesinde birçok markanın elektronik ürünlerini bulabilir; fiyat ve teknik özellik karşılaştırması yaparak satın alabilirsiniz. “Elektronik Kampanyaları” sayfasından tüm elektronik ürünlerde uygulanan kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.

Yeni ürünler ve indirimlerden haberdar olmak için Beko web sitesine üye olabilir; merak ettiğiniz tüm konularla ilgili 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.