İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
1 ürün listelendi.

Mini Tost Makinesi

TM 2302
Mini Tost Makinesi

0
  • Güç : 700 W
  • Pişirme Yüzeyi : Yanmaz yapışmaz kaplama
  • Pişirme Yüzeyi çeşitleri : Oluklu
2.349 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Mini Tost Makinesi

Birçok kişi tarafından günün en önemli öğünü olarak kabul edilen kahvaltıyı daha keyifli ve pratik hale getiren küçük ev aletlerinin başında tost makinesi gelir. Kullanım şekline göre manuel ve elektrikli olarak ayrılan tost makinesi modelleri üretildikleri malzemeye, boyutlarına, kapasitelerine ve teknolojik özelliklerine göre de farklı çeşitlere ayrılır. Tost makineleri arasında kullanım kolaylığı ve yer kaplamayan tasarımı ile ilgi çeken modellerden biri de mini tost makinesi modelleridir.

Mini Tost Makinesi ve Özellikleri

Mini ya da diğer bir adıyla küçük tost makinesi modelleri genellikle az nüfuslu ya da yeterli mutfak alanı bulunmayan ev, ofis gibi yerlerde sıklıkla tercih edilir. Boyutlarına göre bir ya da iki kişilik tost kapasitesi bulunan mini modeller çabuk ısınma, her yere taşınabilir olma, kolay temizlenme ve az yer kaplama gibi özellikleriyle tost keyfini arttırır.

Bazı modellerinde ızgara, çıkarılabilir plaka, sıcaklık ayarı, güç ışığı, kilitleme mandalı, waffle tepsisi gibi özellikler bulunan mini tost makineleri seramik, teflon, döküm, granit gibi malzemelerden üretilir. Isıtma ve pişirme performansı standart tost makinesi modellerini aratmayan mini tost makinelerinde siyah, beyaz, gri gibi klasik renklerin yanı sıra kırmızı, pembe, mavi, mor gibi birçok farklı renk seçeneği bulabilmek mümkündür.

Mini Tost Makinesi Fiyatları

Standart boyutlardaki tost makinesi modelleri ile kıyaslandığında daha ekonomik fiyatlara sahip olan mini tost makinelerinin fiyat aralığını belirleyen marka, model, güç, malzeme, boyut, kapasite, tasarım gibi bazı özellikler de bulunur. Mini tost makineleri; tost makinesi satın almak isteyen ancak kullanım sıklığı az ve mutfak alanı küçük olan kullanıcılar için ideal bir seçenek yaratır. Kullanıcıların alışkanlıklarını, ihtiyaçlarını ve bütçelerini belirleyerek ekonomik tercihler yapabilmeleri mümkündür. Mini tost makinesi tavsiye ve yorumları da tercihleri belirleyen etkenler arasındadır.

Beko web sitesinde Beko mini tost makinesi modellerini bulabilir; fiyat ve detaylı ürün bilgilerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz. Mini tost makinesi modellerinin yanı sıra küçük ev aletlerinde yer alan tüm kampanyalara göz atmak için “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Beko web sitesine üye olarak; yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Ürünlerle ilgili merak ettiğiniz tüm konularda 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattımızı 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz.