İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?
4 ürün listelendi.

Mutfak Makinesi

MM 5371
Mutfak Makinesi

0
  • Güç : 1500 W
  • Gövde Malzemesi : Plastik
  • Hız Ayarı : 6
  • Çırpma Ucu : Var
  • Çiğ Köfte Aksesuarı : Var
5.749 TL

MM 8042 DS HomeChef®
Mutfak Makinesi

0
  • Güç : 1000 W
  • Gövde Malzemesi : Döküm
  • Hız Ayarı : 12
  • Dijital Zaman Ayarlayıcı : Var
  • Çırpma Ucu : Var
17.749 TL

Hamur Açma Ve Kesme Seti
Mutfak Makinesi

0
4.749 TL

Kıyma, Sucuk ve İçli Köfte Aksesuarı
Mutfak Makinesi

0
1.849 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Mutfak makinesi adıyla da bilinen mutfak şefi; mutfaklarda sıklıkla kullanılan ve elektrikle çalışan mikser, hamur yoğurma makinesi, mutfak robotu, blender gibi küçük ev aletlerinin işlevlerinin tümüne sahip olan gelişmiş bir cihazdır. Dayanıklı plastik, paslanmaz çelik, alüminyum, cam gibi malzemelerle üretilen mutfak şefi robot, standlı mikser, hamur makinesi gibi farklı görevleri yerine getiren birçok aparata sahiptir. Hem evlerde hem de restoran, kafe gibi işletmelerde kullanıma uygun olan mutfak şeflerinin farklı özelliklere sahip birçok modeli bulunur.

Mutfak Şefi Modelleri ve Kullanım Özellikleri

Mutfak şefi; karıştırma, çırpma, yoğurma, parçalama, doğrama, buz kırma, sos ve bebek maması hazırlama gibi fonksiyonları olan farklı modellere sahiptir. Ayrıca kıyma çekme, makarna yapma gibi görevleri yerine getiren aparatların bulunduğu modelleri de bulabilmek mümkündür. Mutfak şefi; hamur açma, sos, püre, mama, krema hazırlama; yumurta çırpma, sebze ve meyve doğrama, kıyma ve şarküteri ürünleri hazırlama gibi farklı işleri yapabilmek için idealdir. Motorun bulunduğu ana gövde ve geniş bir karıştırma kasesinin yanı sıra kapaklı hazne, doğrama bıçakları, karıştırma başlıkları gibi farklı parçaları bulunan mutfak şefi modelleri; hızlı ve kolay şekilde yemek hazırlarken zamandan da tasarruf etmeyi sağlar.

Mutfak şefi satın alırken ve kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Mutfak şefi ürünlerinde motor gücü, hazne kapasitesi, malzeme kalitesi gibi özellikler performans ve verimlilik açısından oldukça önemlidir. Mutfak şefi modellerinde 500 Watt güçten 1500 Watt ve daha fazlasına kadar ulaşan modeller bulabilmek mümkündür. Motor gücünün yüksek olması; cihazın daha kısa sürede daha hızlı şekilde çalışmasını sağlar. Motor gücü ile birlikte malzeme de çok önemlidir. Paslanmaz çelik, alüminyum gibi kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen mutfak şefi modelleri güvenli, verimli ve uzun ömürlü kullanıma yardımcı olur. Mutfak şefinin karıştırma haznesinin kapasitesi de kullanıcıların dikkat etmesi gereken özelliklerden biridir. Kullanım sıklığı fazla ve nüfusu kalabalık olan evlerde iç hazne kapasitesi geniş modeller ideal bir seçenek olacaktır.

Mutfak Şefi Fiyatları

Mutfak şefi satın almak isteyen kullanıcılar; mutfak şefi fiyatları ile standlı mikser fiyatları ve hamur makinesi fiyatları arasında karşılaştırma yapmak isteyebilirler. Fiyatlar; marka, model, kapasite, malzeme, motor gücü, tasarım ve teknolojik özelliklere göre değişiklik gösterir. Kullanıcıların; kullanım amacını, sıklığını, hangi kalitede bir ürün istediklerini belirleyerek kendi alışkanlıklarına, ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre en doğru ürünü seçmeleri yararlı olacaktır.

Beko web sitesinde farklı fiyat aralıklarında ve farklı özelliklerde birçok Beko mutfak şefi modelini bulabilir; ürün bilgilerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun modeli satın alabilirsiniz. Mutfak şefi modellerinin yanı sıra tüm küçük ev aletlerindeki kampanyalara göz atmak için “Küçük ev aletleri kampanyaları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Beko web sitesine üye olarak; yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Beko ürünleri ile ilgili tüm soru, görüş ve önerileriniz için 0850 210 0 888 numaralı Beko Çağrı Merkezi hattını 7/24 arayabilirsiniz.