Bu sayfada ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre davlumbaz, ankastre bulaşık makinesi, ankastre çamaşır makinesi, ankastre buzdolabı, ankastre aspiratör kampanyalarımızı bulabilirsiniz. En uygun ankastre fiyatları, ankastre set fiyatları ve ankastre kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

Beko Ankastre Setler mutfağınızı tamamlar; hediye ve indirimler evinize keyif katar!

Dileyenler 450 TL değerinde Küçük Ev Aleti hediyesini seçiyor, dileyenler 40'' ve üzeri Televizyonlarda indirimden yararlanıyor.

 

Kampanya 30 Nisan 2021 tarihine kadar ıgeçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Tüm dijital saatlı Ankastre Fırınlar, tüm cam yüzeyli Ocaklar, önden kontrollü Ocaklar ve piramit tipi Davlumbazlar hariç, Davlumbazların birlikte alımında Beko mağazaları ve beko.com.tr'de geçerlidir. Küçük Ev Aletleri ve Süpürge modellerinde tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 450 TL indirim yansıtılacaktır. Televizyon seçiminde ise 40'' ve üzeri model televizyonların perakende peşin fiyatı üzerinden 450 TL indirim uygulanacaktır.

 

Beko Ankastre Setlerde Set Alımlarında Özel Fırsatlar

Beko Ankastre set sahibi olmak isteyenlere Beko'dan ankastre ürünler! 

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

 

 

Arcelik