İndirime Kalan Süre
Ankastre Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Ankastre Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?

Ankastre Kurutmalı Çamaşır Makinesi

0 sonuç bulundu

En Çok Satanlar

Grundig Club BT Hoparlör Siyah
0
 • Ses Çıkış Gücü : 2 x 10 W
 • USB Girişi : Var, USB 2.0 Oynatabilme
 • Aux Girişi : Var
799 TL
 Ayın Fırsatı
19 Mayıs
RS 8034 HM
2
 • Kablosuz Çalışma Süresi (Düşük Güç) : 150 dk
 • Yasaklı alan Tanımlama : Var
 • Şarjlı Batarya : Var
 • Gövde rengi : Siyah
6.999 TL
B50 A 800 B / 50" 4K
7.299 TL
 Ayın Fırsatı
Lansmana Özel
CM 8058 I Dem® Otomatik Çay Makinesi
1
 • Demlik Kapasitesi : 0.8 L
 • Demlik Malzemesi : Kırılmaya Karşı 4 Kata Kadar Dayanıklılığı Arttırılmış Cam
 • Su Isıtıcı Kapasitesi : 1.8 L
 • Su Isıtıcı Malzemesi : Paslanmaz Çelik
 • kırılmaya karşı dayanıklı cam demlik : Var
2.899 TL
 Ayın Fırsatı
Lansmana Özel
KM 90
 • Maksimum Kurutma Kapasitesi : 9 kg
 • Kurutma Teknolojisi : Isı Pompalı
 • Ürün Rengi : Beyaz
 • Pratik Filtre : Var
8.419 TL
Karşılaştır
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Karşılaştır
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Ankastre Çamaşır Makinesi

Ankastre Çamaşır Makinesi Çamaşır makinesi günümüzde neredeyse tüm evlerde en çok kullanılan temel beyaz eşyalardan biri. Bir defada çok miktarda çamaşırı zamandan tasarruf ederek ve rahat şekilde yıkama ihtiyacına yanıt veren çamaşır makinelerinde her geçen gün yepyeni teknolojiler geliştiriliyor. Bu teknolojilerden biri olan ankastre teknolojisi ile geliştirilen ankastre çamaşır makineleri de evlerde sıklıkla tercih edilir hale geliyor.

Ankastre Çamaşır Makinesi Satın Alırken Model Seçimi

Ankastre çamaşır makinesi satın alacak olan kullanıcılar yıkama kapasitesi, enerji ve su tüketimi, marka, model, fiyat, ölçü, kurutma özelliği hatta renk gibi pek çok detayı göz önünde bulunduruyor. Her evin ihtiyacına uygun olan ankastre çamaşır makinesi de bu detaylara göre değişiklik gösterebiliyor. Sahip oldukları özelliklere göre değişen birbirinden çeşitli ankastre çamaşır makinesi modelleri arasından kullanım tercihlerinize ve ihtiyacınıza en uygununu rahatlıkla bulmanız mümkün.

Yıkama kapasiteleri 5 kilogramdan 10 ve hatta 12 kilograma kadar ulaşan ankastre çamaşır makineleri bulunabiliyor. Daha düşük kapasiteli makineler sık yıkama yapmayan ya da az nüfuslu evlerde tercih edilirken; yüksek kapasiteli makineler kalabalık nüfuslu ya da yıkama sıklığı fazla olan evlerde daha çok kullanılıyor. Yıkama kapasitesinin yanında makinenin enerji tüketimi ve sahip olduğu enerji sınıfı da ekonomik kullanım ve çevreyi koruma açısından oldukça önemli. A++, A+++ gibi enerji ve su tasarrufu sağlayan ankastre çamaşır makineleri hem bütçe hem de çevre dostu olmaları nedeniyle öne çıkıyor.

Kullanıcıların satın alma kararını etkileyen önemli özelliklerden biri de ankastre çamaşır makinelerinin fonksiyonları. Gelişen teknolojiyle birlikte makinelere farklı ihtiyaçlara yönelik birçok yıkama ve güvenlik programı da ekleniyor. Hassas yıkama, bebek kıyafetlerine özel yıkama, ekstra durulama, kırışık azaltma, kurutma, yorgan ve battaniye gibi büyük hacimli ürünleri yıkama, çocuk kilidi, yük kontrolü, zamanlayıcı gibi programlar bunlardan bir kısmı.

Kurutma Özellikli Ankastre Çamaşır Makineleri

Ankastre çamaşır makinelerinde aranan en önemli özelliklerden biri de kurutmalı olması. Ankastre çamaşır makinesi ve ankastre çamaşır kurutma makinesi ayrı olarak satın alınabileceği gibi; artık yıkama ve kurutma özelliklerini bir arada bulunduran ankastre kurutmalı çamaşır makinesi modelleri de rahatlıkla bulunabiliyor. Ankastre kurutmalı çamaşır makineleri bulundukları mekânda yerden tasarruf edilmesini sağlamalarının yanı sıra yıkama ve kurutma işlemlerini bir arada gerçekleştirerek zamandan da tasarruf sağlıyor.

Ankastre kurutmalı çamaşır makinelerinde de birçok yıkama ve kurutma fonksiyonu bulunuyor. Model, kapasite, devir, enerji tüketimi, teknik özellik, tasarım gibi özelliklere göre değişen fiyat aralıklarında kendinize en uygun çamaşır makinesini tercih edebilirsiniz. Farklı kurutma programları sayesinde çamaşırlarınızı kırışıkları azalmış ve ütüye gerek kalmayacak şekilde kullanabilirsiniz. Beko web sitesini inceleyerek ankastre kurutmalı çamaşır makinesi modelleri arasından size en uygun özelliklerdeki makineyi seçebilirsiniz.

Ankastre Çamaşır Makinesi Ölçüleri ve Fiyatları

Evinize en uygun ankastre çamaşır makinesini seçerken modelin yanı sıra araştırmanız gereken en önemli konuların başında ankastre çamaşır makinesi ölçüleri ve ankastre çamaşır makinesi fiyatları gelir. Makinenizin ölçülerine karar verirken; ankastre özelliğinden dolayı içine yerleşeceği mobilyanın ya da dolabın ölçülerinin de bilinmesi gerekir. Ankastre çamaşır makinesi ve ankastre kurutmalı çamaşır makinesinde fiyat aralıkları model, renk, kapasite, program sayısı, enerji ve su tüketimi gibi özelliklere göre değişiklik gösterir. Web sitemizde yer alan modelleri inceleyerek ölçü bilgilerini öğrenebilir ve fiyat karşılaştırması yaparak istediğiniz modele kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Ankastre çamaşır makineleri de dahil olmak üzere tüm Ankastre Kampanyaları, yeni ürünler ve indirimlerden haberdar olmak isterseniz Beko web sitesine üye olabilirsiniz. Ayrıca ürünlerle ilgili tüm soru ve geri bildirimleriniz için 0850 210 0 888 numaralı hattımızı 7/24 arayabilirsiniz.