İndirime Kalan Süre
Gecenin Yıldızı indirimlerinden Perşembe günü boyunca mağazalarımızda yararlanmak ister misiniz?
Size özel kampanyalardan faydalanmak ister misiniz?

Mobil Klima

1 sonuç bulundu
21220 P Mobil Klima 12.000 Btu/h
Mobil Klima
3
  • Soğutma Kapasitesi : 11680 BTU/h
  • 2 Yönlü Otomatik Hava Kontrolü (Yukarı-Aşağı) : Var
  • Çoklu Programlama Özelliği (Timer) : 24 Saat
  • Rahat Uyku (Sleep Mode) : Var
15.999 TL
Uyarı
Size özel fırsat ve kampanyalardan faydalanmak için üye girişi yapın.
Sıralama

Mobil Klima

Mobil klima
; taşınabilir ya da portatif klima olarak da bilinen bir mini klima çeşididir. Klima almaya karar veren ancak yeterli büyüklükte alana sahip olmayan kullanıcıların en çok sorduğu sorulardan biri “Mobil klima nedir?” sorusudur. Mobil klimalar; kurulum gerektirmemeleri, her yere taşınabilmeleri ve yerden tasarruf sağlamaları nedeniyle küçük metrekareye sahip ev, ofis, araç gibi yerlerde sıklıkla tercih edilirler. Mobil klima kullanımı kolay ve rahat olmakla birlikte ısıtma ve soğutma işlemlerini yüksek bir performansla sağlaması nedeniyle oldukça yaygındır.

Mobil Klima Modelleri

Portatif klima sıcak soğuk özelliklerini bir arada sağlama özelliğiyle tüm mevsimlerde kullanılabilir. Kullanım şekli, tasarım gibi özelliklerine göre farklı modelleri bulunabilen portatif klimalarda hava çıkışı; hava sızdırmayan mobil klima pencere kiti ile sağlanır. Küçük ev tipi klima kullanan ve hava çıkışını pencere ya da duvara delik açmadan yapmak isteyen kullanıcılar pencere kitini tercih edebilirler.

Mobil klima enerji tüketimi de taşınabilir bir klima satın alırken önemli konulardan biridir. Sessiz ve minimum enerji ile çalışma özelliği bulunan A sınıfı mobil klimalar verimli ve ekonomik bir kullanım sağlar.

Mobil klima bakımı da oldukça kolaydır. Klimanın içinde bulunan hava filtresinin ve dış yüzeyinin düzenli aralıklarla temizlenmesi, bakımı ve değişimi uzun ömürlü kullanım sağlamaya yardımcı olur. Temizlik işlemi yaparken kullanma kılavuzunda belirtilen talimatlara uyulması sorun yaşamamak açısından çok önemlidir.

Mobil Klima Fiyatları

Mobil klima fiyatları; klimanın markası, modeli, kullanım şekli, tasarımı, enerji sınıfı gibi özelliklerle doğrudan ilişkilidir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına, kullanım alışkanlıklarına ve bütçelerine en uygun modeli seçmeleri için fiyat ve teknik özellik araştırması yapmaları yararlı olacaktır.

Beko web sitesinde yer alan “Isıtma Soğutma Kampanyaları” sayfasından Beko mobil klima modelleri de dâhil olmak üzere tüm ısıtma ve soğutma ürünlerindeki kampanyaları inceleyebilir; avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Yeni ürünler, indirimler ve fırsatlardan haberdar olmak için Beko web sitesine üye olabilir; ürünlerle ilgili tüm sorularınız için 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezi hattımızı günün her saatinde arayabilirsiniz.