Bu sayfada Beko marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, Alcatel, General Mobile ve Huawei markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

Büyük ekran keyfini yaşamak isteyenlere Beko’dan büyük teklif!

55” UHD Beko Crystal TV, 5.249 TL yerine sadece 3.999 TL! Üstelik peşin fiyatına 10 taksit fırsatı ve 1 yıl Digiturk paketi hediyesiyle.

1-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında, 3.999 TL ve üzerindeki tüm televizyon modellerinde ING Bank veya Koçfinans veya Türkiye Finans tüketici kredisi ile peşin fiyatına 10 taksit fırsatı sunulmaktadır. ING Bank, Koçfinans ve Türkiye Finans günün koşullarına göre kampanyaya uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama ve kredi değerlendirme koşulları çerçevesinde gerekli gördüğü durumlarda ilgili başvuruları şubeye yönlendirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için mağaza yetkilisine başvurabilirsiniz. B55L 8860 5S / B55L 8840 5B TV’lerinin tavsiye edilen perakende fiyatı 3.999 TL’dir.

Çocuklara Özel Güvenli İçeriğiyle Pepee'nin Eğlenceli Dünyası Sadece Beko TV'lerde. 
 

Uyumlu Beko TV alımlarında çocuklara özel Pepee Kumandası hediye!

Pepee TV kumandasının tavsiye edilen perakende fiyatı 99 TL'dir.

49'' ve Üzeri All In One TV Alana 1 Yıllık Digiturk Paketi Hediye!

30 Nisan 2019 tarihine kadar 49" ve üzeri Beko 4K All in One TV alımlarında 420 TL değerindeki 1 Yıllık Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi hediye edilmektedir. Kampanya Beko Mağazalarında geçerlidir.

Türkiye'nin İlk 4K All In One TV'si Beko'da.

Neden All in One TV?

Kutusuz, kablosuz ve tek bir kumandayla kontrol edilebilen zengin içeriğe sahip televizyon deneyimine sahip olun.

Üstün renk deneyimi sunan Nano Colour televizyonlarımızla, Digiturk spor, dizi, film ve 4K yayınların keyfini çıkarın.

Beinconnect sayesinde dilediğiniz zaman izleyin.

Televizyona entegre edilecek özel bir modül sayesinde, Digiturk kanallarına, ek bir kutuya, özel Digiturk kumandasına ihtiyaç olmadan, televizyonunuzdan direkt ulaşabileceksiniz.