Bu sayfada Beko marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, Alcatel, General Mobile ve Huawei markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

 

Beko’dan Cep Telefonlarında İndirim Fırsatı!

Seçili cep telefonlarına özel fırsatlarla sahip olun 

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Beko kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

 

Cep Telefonu Alana Hypergear Ürünlerinde %20 İndirim!

 

Kampanya 31 Temmuz tarihine kadar yetkili satıcılarımız ve beko.com.tr’de geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Beko kampanya şartlarını değiştirme haklarını saklı tutar.

 

Beko Televizyonunuzun Yanında Quick & Shine TV Ekran Temizleyici Hediye!

 

Kampanya 1-15 Temmuz tarihleri arasında beko.com.tr'de geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Tüm Beko Televizyon Alımlarında Geçerli; 1 yıllık Digiturk Paketleri %50 İndirimli!

 

Hangi paketi istediğinizi, Digiturk çağrı merkezini aradığınızda belirtmeyi unutmayın.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra tarafınıza kurulum için paket şifresi bir zarf içerisinde iletilecektir.
  • Satın alınan paket şifresi tarafınıza ulaştığında, 0212 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayarak  ücretsiz kurulum kaydı oluşturulmalıdır. Kurulum kaydınızın Digiturk Müşteri Hizmetleri tarafından oluşturulmasının ardından Digiturk Yetkili Teknik servisi randevu için sizi arayacak ve Digiturk teknik servisi evinizde kurulum işlemini gerçekleştirilecektir.
  • Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır ve nakde çevrilemez.
  • Dijital şifreli ürünlerde, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yapılmaz.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. Dış Kurulum için bilgi, satın alımdan önce, Digiturk Müşteri Hizmetlerinden alınabilir.
  • Fiyatlara KDV dahildir.
  • Kampanya şifreleri 31 Ağustos 2020 23:59 itibariyle geçerliliğini yitirir.

Beko 4K Smart TV'de İndirim Fırsatı!

 

Kampanya 11-17 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Hamburg Serisi GRUNDIG LED TV’lerde Yaz Fırsatı!

 

Çerçevesiz şık tasarımıyla full hd ve hd, dahili uydu alıcılı Grundig TV’lerde yaza özel muhteşem fırsatları yakalayın.

 

Kampanya 11-17 Temmuz tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Arcelik