Bu sayfada Beko marka televizyon kampanyalarımızın yanı sıra Apple, Grundig, Lenovo, Philips, Samsung, Alcatel, General Mobile ve Huawei markalarının cep telefonu, tablet, bilgisayar, laptop ve ses sistemi kampanyalarını bulabilir, en uygun elektronik fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kategori

Turnuvanın Yıldızı Türkiye Olsun Beko TV'niz Bizden Olsun!

Kampanya 1 Mayıs 2021 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Beko mağazalarından ve beko.com.tr sanal mağazasından yapılacak 50 inç ve üzeri boyutta Beko/Grundig markalı Led Tv alışverişlerinde geçerlidir.

 

Kampanya 5.000 adet Led Tv ile sınırlıdır. Kampanyaya dahil Led Tv modellerinden alan müşterilerimize Beko’dan kampanya kayıtlanma bilgilerini içeren SMS gönderimi yapılacaktır. Son kayıt tarihi 10 Haziran 2021'dir.

Satın alınan televizyon modelini kampanyaya tanımlamak için: https://bit.ly/2vPl863

 

Beko’dan Cep Telefonlarında İndirim Fırsatı!

Seçili cep telefonlarına özel fırsatlarla sahip olun 

Kampanyadan sadece bir kez yararlanılabilir. Her bir tekil müşteri aynı üründen 1 adet satın alabilir. 1 adet üzeri alımlar toplu alım kapsamında değerlendirilecek olup, iptal edilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Beko kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.

 

Beko'dan Beko Ve Grundig TV'lerde %18 KDV İndirimi!

Kampanya 1 - 16 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

300 TR YAZAR KASA POS CİHAZI
48 SAAT İÇİNDE TESLİM


Üstelik;
Temassız ödeme,
20 den fazla banka kartı ile geniş ödeme seçeneği,
2G ve 3G bağlantı seçenekleri,
Hafif ve kolay taşınabilme özellikleri ile!

Büyük Ekranda Büyük Keyif Zamanı! Exxen Uygulaması Şimdi Beko Smart TV’lerde!


EXXEN’de her gün yeni içerikler ve sürpriz formatlar sizleri bekliyor; Türkiye’nin sevilen oyuncuları ve beğenilen sanatçıları, en çok takip edilen sosyal medya fenomenleri ve gençleri peşinden sürükleyen Youtuber’lar… Zamanı geçmiş içerikler yerine özel ve orijinal içerikler… Geniş kitlelere hitap eden, ödüllü oyuncuların olduğu diziler… Türkiye’de daha önce yapılmamış yarışmalar, showlar ve eğlence programları… Türkiye’de büyük ses getirmiş belgesel ve biyografilerin yaratıcılarından EXXEN’e özel içerikler… Çocuklara özel sadece EXXEN için üretilmiş çizgi film, dizi ve animasyonlar… Gençlerin sevgilisi yıldızlar, beğeniyle izleyecekleri birbirinden farklı içerikler ve çok daha fazlası sadece EXXEN’de!

 

Exxen uygulamasına erişilebilecek güncel modellerimize Ürünleri İncele diyerek ulaşabilirsiniz.

Ayrıca belirtilen eski TV modellerinde de online güncelleme ile Exxen uygulamasına erişilebilir; B32/40/43 A 670 A, B43/50/55/65 A 850 B, B49/55/65 A 950, B55/65 OLED 9900 5B, B43/49/55/65 A 8900 5A

Yeni Beko Android TV'lerle kesintisiz eğlence keyfi!

Üstelik Anroid TV'lerde 30 Gün Koşulsuz İade Hakkı!

 

"Turnuvanın Yıldızı Türkiye Olsun Beko TV'niz Bizden Olsun" kampanyasında 30 güne uzatılmış iade hakkı geçersiz kalacak ve standart iade uygulaması geçerli olacaktır.

Kampanya 31 Mayıs 2021 tarihine kadar geçerlidir. Stoklarla sınırlıdır. Başka kampanyalarla birleştirilemez. 30 gün koşulsuz iade hakkından yararlanmak için 31 Mayıs 2021'e kadar alım yapılmalı ve aynı ay içerisinde montaj kaydı açılmış olmalıdır. Ürün montaj tarihinden itibaren 1 ay içinde iade edilebilir. Hediye / promosyon olarak alınan ürünler, çeyizlik ürünler ve ticari amaçlı alanlarda kullanılan ürünler kampanyaya dahil değildir. Ürünün tüm aksesuarları, faturası ve belgeleri eksiksiz olmalı ve ürün kutusu ve kullanma kılavuzu ile birlikte iade alınmalıdır. Üründe tüketici kullanım hatasından oluşan bir problem olmamalıdır. Montajlı ürün olduğu için yetkili servis ürünü müşteri evinden iade alır ve Beko tarafından ücret iadesi gerçekleşir.

Arcelik