Küçük ev aletleri kampanyalarımızı ve küçük ev aletleri setlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Kahve makinesi, mikser, çay makinesi, tost makinesi, mutfak robotu, ütü, süpürge ve daha birçok modellerle oluşturduğumuz küçük ev aletleri kampanyalarından ihtiyacınıza uygun olanını seçebilirsiniz.

Kategori

Beko Keyf ile geleneksel Türk kahvesi lezzeti şimdi indirimli!

 

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası geçerlidir.  Stoklarla sınırlı olup başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Güç şimdi evinizde!

Beko PowerClean® Kablosuz Şarjlı Dik Süpürge, yüksek performansıyla tüm eve yeter.

 

Üstelik 30 gün içinde koşulsuz iade fırsatı!

 

Küçük Ev Aleti ve Süpürgelerde KDV Beko’dan!

 

Kampanya 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya BKK 2185 TG Tost Makinesi, BKK 2167 RHB, RHB 2910 Rendeli El Blender Seti, BKK 3098 Personal Blender, BKS 5564 Toz Torbasız Süpürge, BKS 2940 Toz Torbalı Süpürge ve BKS 2935 Toz Torbalı Süpürge modelleri için geçerlidir.Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko'dan  Süpürgeler 699 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Toz Torbasız ve Toz Torbalı Süpürge alana Aksesuar Kitleri 50 TL İndirimle!
 

Üstelik seçili modellerde +2 yıl ücretsiz ek garanti fırsatıyla!

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arası geçerlidir. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecekti

Arcelik